Trwa łączenie

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika krystianq1q11, 17 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ok dzięki za info.
     
  2. Pani Droga lagi są od 1 dnia od eventu . Widać słabo się Pani interesuję tym co się dzieje na grze :) Następnym razem proszę wejść na czat gry i poczytać co ludzie piszą :) Takie historie jak Wasze są znane już tyle lat że jedynie co zostaje to się tylko śmiać :) Takie rzeczy można wkręcać nowym graczom :)
    Edit: zaraz będzie straszenie banem za prawdę :D
     
    Wladimir50 lubi to.
  3. Od kilku godzin wejście do gry jest nierealne przynajmniej dla mnie. :(
     
  4. Nie jesteś 1 i 100 osobą :D
     
  5. Takie_buty

    Takie_buty User

    Nie mogę się zgodzić z tym że problemy są weekendowe. Problem przy zmianie mamy jest od kilku dni. Pozostaje tylko czekać :) Pozdrawiam.

    Mapy*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 lutego 2020
  6. REVERS

    REVERS User

    Ta gra to już jeden wielki śmiech, tylko na kasę czekają, ale żeby usprawnić grę to a gdzie tam...

    Żeby od wczoraj nie podołać takiemu problemowi to jest naprawdę źle z tymi waszymi programistami
     
  7. olbi29

    olbi29 User

    z pl2 mogę wejść na mapę bez żadnych problemów, ale tam tylko zbieractwo prowadzę :D
     
  8. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    wrota zrobiłem bez problemu ale zeby polatac i pograc jest mega problem...
     
  9. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @Enczuchantrees
    Post nie na temat, więc został usunięty.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  10. Nie ma co się rozpisywać. Żenada. Nic w kierunku usprawnienia gry nie robicie. Za to helixy chodzą jak marzenie. Ciekawe czy oddacie ekstrasy które przepadają właśnie bo na mapę nie można wejść.
     
    -_BK-201_- lubi to.
  11. trwa łączenie ! proszę czekać no to czekam od obiadu :p
     
  12. genARX

    genARX User

    ok mam pytanie - jak nie można wejść na serwer tak jak pisałem w poprzednim poście a udało się zgarnąć bonus za codzienne logowanie to ten bonus zostanie przyznany czy nie?
     
  13. ale z płatnościami połączy 100% jak chcesz wydać kasiorke to połączy z paypal
     
  14. olbi29

    olbi29 User

    Tak zostanie przyznany ja to mówię na temat bo nie którzy nie na temat o_O
     
  15. TenyoT

    TenyoT User

    to jest jakaś paranoja by całe zaplecze programistów od południa nie było w stanie naprawić czegoś takiego... polecam wyłączy 1 ewent to wszystko wróci do normy :)
    ciekawe czy w ogóle wziął się za prace nad tym problemem
     
    -_BK-201_- lubi to.
  16. maslakDX2

    maslakDX2 User

    Najlepsze jest to ze lagi są tylko wyłącznie na serwerach polskich paranoja nawet na rosji lagow nie ma
     
  17. Wszystko fajnie ale trochę wyrozumiałości dla programistów, jest Niedziela mają wolne, to nie są gracze jak ekipa z serwera (chyba że coś się zmieniło to przepraszam) tylko praciwnicy którzy przed weekendem zaplanowali event który odpalił się automatycznie. Najprawdopodobniej gdzieś wdarł się błąd który z czasem zapycha pamięć serwera dlatego mamy efekt eskalacji. Błąd zostanie naprawiony najprawdopodobniej jutro rano bo wątpię aby dziś kogoś ściągnęli.
     
    MOD_MIKUS lubi to.
  18. jakoś nie wieże aby nie było nikogo kto choćby mógł zresetować serwery
     
  19. Serwera nie można od tak zrestartować.
     
  20. hyyy ciekaw bo ostatnio z 4 razy to robili jak nie działał ewent