Trwa łączenie

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika krystianq1q11, 17 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Poprzedni Event był nowy o ile się nie mylę więc byli przygotowani na ewentualne błędy. Zapewne był testowany wcześniej i były przewidziane procedury na wypadek awarii dlatego działał prawidłowo. Obecne błędy powstały wczoraj jak połączyli eventy. Moim zdaniem eventy wykluczały się na wzajem i coś się zapętla co powoduje ciągle rosnące zużycie zasobów.
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    czy nadal występują u Was problemy z logowaniem?
     
  3. dziś zalogowało się normalnie jak narazie
     
    TL_Eviana. lubi to.
  4. Anna321

    Anna321 User

    Ciekawe kto odda Ekstraksy przez błędy z serwerem. Nie dziwie się, że administracja jest zdziwiona jak nawet nie wie jak działa serwer. "wejście na grę" możliwe było już po restarcie serwera o 5:30. Ponieważ wszystkie ustawienia, baza danych itp wróciła do normalnego załadowania gdy jest mało graczy. Podczas ponownego restartu, uruchamiania kiedy gra obecnie dużo graczy, wprowadzają coś nowego nawet w czasie działającego w pełni serwera np. kolejny ewent powoduje do źle zalogowania się danych. Każdy by był zadowolony z tracenia 1 minuty na restart niż 24h, aby wejść na serwer. Jeśli restart by nie pomógł ( prosta komenda w CMD) to w 100% jest źle napisany drugi Ewent. I w tyle w temacie
     
  5. 1) Ponieważ została zwolniona pamięć (wszystkie konta zostały wylogowane, przedmioty na mapie usunięte itp), a nie jakieś "normalne załadowania"
    2) Nie da się wprowadzić eventu w trakcie działania serwera. Można jedynie ustalić moment w którym event ma być dostępny

    Myślisz, że pliki serwerowe są napisane w batchu i uruchomione pod Windowsem? Polecam zapoznać się z tym jak działają serwery gier (i dlaczego 90% z nich NIE jest uruchamiana pod Windowsem). Drugi event został wprowadzony lata temu, więc nie to jest przyczyną, bo takie smaczki wyszłyby już dawno temu. Po prostu jest wyciek pamięci, i gdybym miał obstawiać czym to jest spowodowane to strzelałbym w ostatnią synchronizację.
     
  6. Po zalogowaniu na mapę po 5 sekundach przerywa połączenie
     
  7. Znowu to co wczoraj ach.. brak słów
     
    maslakDX2 lubi to.
  8. KacproproK

    KacproproK User

    jak by zamykali darkorbit to ja chciałbym 1mld uri i wszystko dostępne do kupienia w sklepie w ostatnim tygodniu żeby się wyszaleć
     
    -dshh14- lubi to.
  9. AKULELE

    AKULELE User

    a premka leci ,nic z gry zero logowania ta gra chodzi jak z lat 90 choć mi się wydaje ze wtedy nie było takiego dziadostwa.Co to za zespól tam działa ze tyle lat z botami sobie poradzić nie może masakra
     
  10. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Ale jaja udało mi się zalogować wyleciałem z bazy i grałem 10 min, nagle lag i znowu stoję w bazie, 3k uri w plecy xD
     
    maslakDX2 lubi to.
  11. Zachowanie suportu jest skandaliczne ... zero informacji a problem oczywiście znany ,pracują nad rozwiazaniem itd... a kupowane za realne pieniądze premium bostery itd ,,, cóż szkoda słów
     
  12. Poluj na serwer testowy :) można mieć "prawie" wszystko i poszaleć .Pozdrawiam
    Porażka(...)
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    maslakDX2 otrzymujesz bana na miesiąc za obrazę. Post usuwam.

    Sprawdzałam i u mnie loguje normalnie, czy nadal macie z tym problemy? Czy problem jest tylko z lagami?
     
  14. Problemy zaczynają się pod wieczór. Z rana wszystko działa normalnie
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    dziękuję, dodam tą informację do zgłoszenia