TURNIEJ KLANÓW v2

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika warrriat, 27 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witajcie. Ostatnio otrzymuję mnóstwo zapytań na temat tego wątku a w szczególności - postów napisanych przez @**KLAUDYNKA** . Myślę, że należy sprostować kilka rzeczy.

    W pierwszej kolejności pragnę oświadczyć, że ja oraz @**KLAUDYNKA** to dwie różne osoby. Nie jestem autorką powyższych postów. Proszę zatem nie przypisywać mi niczego, czego nie napisałam.

    W sprawie tematu wątku - bacznie obserwuję każdy post, by upewnić się że tzw. turniej klanów faktycznie się odbędzie. Gdyby turniej się nie odbył, potraktowałabym ten wątek jako oczywistą prowokację wymierzoną w moją osobę. Przytoczę cytaty, które powątpiewają w szczere intencje autora:

    W takim przypadku ogłoszenie "zwycięzcy" nie powinno mieć miejsca. Skoro pierwsza edycja turnieju nawet się nie odbyła, to po co w prowokacyjnym stylu samozwańczo ogłaszać swój klan jako zwycięski? Jeśli zależy Ci na jak największej liczbie chętnych, powinieneś pod względem dyplomatycznym nie krytykować innych klanów a tym bardziej nie prowokować.

    Primo, wyraz poprzez piszemy razem. Secundo, całe przytoczone zdanie to bzdura.

    Nikt nie mógł paść ofiarą, skoro pierwsza edycja turnieju klanowego się nie odbyła.

    A ja proszę, byś nie zszargał mojego dobrego imienia poprzez pisanie do mnie na czacie globalnym, jakobym była autorką postów napisanych przez innego użytkownika. Nie od dziś siedzisz tu na forum.

    Na koniec, drogi autorze tego wątku, chcę podzielić się swoimi wątpliwościami na temat tego turnieju:
    • Co z Graczami, którzy mają Osmium oraz z takimi, co Osmium nie mają? Regulamin nie zabrania używania tego surowca, natomiast +10% więcej siły generatorów osłon da przewagę tym, co Osmium posiadają,
    • Czy istnieje gwarancja bezstronności sędziego w trakcie pojedynku? Mogą zdarzyć się sytuacje, że sędzia w celu przeszkodzenia innym, postawi miny innym uczestnikom albo zignoruje łamanie regulaminu turnieju,
    • W jaki sposób dopilnujecie, by nikt spoza turnieju nie ingerował w pojedynek? Chodzi np. o osoby podlatujące do uczestników na niewidkach.
    Wszystkim uczestnikom turnieju klanowego życzę dobrej zabawy, natomiast organizatorom tego turnieju, sprawnej organizacji.
     
  2. warrriat

    warrriat User

    Będą wysyłane screeny z podkrętką.

    Walki będą przez sędziów nagrywane.

    Terminy pojedynków nie będą podawane szerszej publice.

    Przypominam o jutrzejszym zebraniu o godzinie 18.
     
  3. turnieje klanowe sa nudne
     
  4. Andromeda5

    Andromeda5 User

    No fakt, przecież mamy non stop turnieje klanowe na mapach, noszą nazwę wojny.:p
     
  5. dokladnie po co organizowac takie cos