UBERPROTEGIT

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika UBERPROTEGIT, 8 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wiesz głównie na grze siedzę MOD_TORO a na forum rzadko wchodzę

    Możecie spamować teraz wasza kolej
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 sierpnia 2018
    MOD_TORO lubi to.
  2. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Witam na forum. Chcesz mieć lepsze zajęcia od grania w Dark Orbit i grę zwaną "*coś*" (nie znalazłem na google, przykro mi)? To policz w swoich postach przecinki :D Nie chcę być wredny, po prostu bolą mnie oczy gdy widzę coś takiego.
     
  3. Ja przez swój błąd oberwałem banem nazwami gier ale się tym zbytnio nie przejmuje
     
  4. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Zawsze możesz po prostu napisać to tak, żeby nie było nazwy gry, np. tłumacząc ją na polski albo pisząc na czym mniej więcej polega lub wypisując coś związanego z grą i co pomoże ją rozpoznać.
     
  5. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Na przyszłość już wiesz co jest w regulaminie i za co jest ban:)
     
  6. Co racja to racja

    Zapraszam was do spamowania
     
  7. gigamen

    gigamen User

    Skorzystam z zaproszenia:D
     
  8. bardzo proszę :)
     
  9. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Tutaj mnie jeszcze nie było, więc również się przywitam! ;)
     
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Zosiaczek

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS