Ulepszanie Broni , tarcz

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika |WAR-69-MACHINE|, 11 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wittam , otóż mój pomysł jest taki , o ile juz takiego nie było , aby zamiast gromadzić zbęde lf3 , dla nie którzych lf4 , osłony ,oraz generatory , które np czesto wypadają ze skrzyń , można było ulepszyć. Np dzieki 10 lf3 możemy ulepszyć 1 lf3 na pierwszy poziom , albo coś tego typu , że dostajemy jakiś żeton dzięki któremu mozna wydawać je na ulepszenie jakiegoś przedmiotu . Oczywiscie jest to do dopracowania , ale zawsze jest to opcja ,zamiast gromadzić , niepotrzebne wyposażenie .
    Można by również , wymienić te przykładowe 10 lf3 na jakieś inne przedmiointy typu , klucze do szkrzyń , albo scarp czy inne pierdoły .
    Dajcie znać co o tym myślicie , i wybaczcie za błędy ///
     
    gigamen i ~Outsider64~ lubią to.
  2. Turok112

    Turok112 User

    Jak dla mnie to najlepiej niech zrobią 3 h ulepszeń tańszych lub jakiś sposób, by ulepszać wszystkie lub wybraną ilość przedmiotów na tym samym lvl, bo to nudne ulepszać 40 przedmiotów w 1 h klikając ciągle po 1 przedmiocie.. Lepiej by było raz np 30 gen osłon ulepszyć za te 4 czy tam 5 min na 2 poz wszystkie itd.
     
  3. Cupak

    Cupak User

    4 LF3 = 1 LF4

    16 LF4 = 1 LF4 na 16 poziomie

    To jeszcze miałoby jakiś sens, bop każdym niepotrzebnym LF4 mozna by zwiększać o 1 poziom tego, który chcemy maksować na 16 poziom.
     
  4. wloczykij

    wloczykij User

    Nie tędy droga żeby ulepszać przedmioty za przedmioty , ja jestem temu przeciwny , stworzy się przez to grupa " graczy giełdowych " , którzy dzięki aukcji wyposażą sobie statek , natomiast jestem zgodny z tym , że niektóre przedmioty wyposażenia zalegające w hangarze trafiły do montowni jako półprodukty.
     
  5. Cupak

    Cupak User

    Powinna byc demontownia na części żeby z tego złomu budować nowe statki i broń :D Byłoby drzewko rozbudowy, dodaliby kilka możliwości zrobienia nowego lasera czy ulepszenia nawet statku różnymi dodatkami, ale to już za dobry pomysł jak na możliwości i chęci BP, nie może graczom się grać za dobrze przecież :rolleyes:
     
    kris0211. i RedCat313 lubią to.
  6. Laserów się nie opłaca :D Miałem full lf4hp i co? I teraz robię Prometeuski... Nie grałem 3 miesiące bo się załamałem przez zmiany w tej grze a teraz można nadrobić czas 3 razy szybciej bo mało kto tam lata a jak już to każdemu wystarczy alienów... (Pierwszego dnia tej mapy wywaliło mi połączenie z serwerem a mój statek z włączonym PETem sobie stał na bazie potem wchodzę -200mln poważania) jak nie jesteś totalnym flaxem stać cię bić na złocie z trójeczki zanim nie zrobisz 10 laserów z misji i conajmniej 6 samemu potem z dwójeczki już można to 2 miesiące i masz full prometeusze tylko polecam się wyposażyć na wrotach GG w klucze do pirate booty zielone
     
  7. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Pomysł zrealizowany częściowo. W dniu 18 czerwca 2019 roku wprowadzono możliwość sprzedaży wielu przedmiotów naraz. Funkcja ta pozwala na sprawną sprzedaż niechcianych przedmiotów w zamian za Kredyty.

    Dodatkowo w dniu 30 stycznia 2020 roku dodano opcję rozmontowania ulepszonych przedmiotów w Montowni. Pozwala ona na likwidację ulepszonego przedmiotu w zamian za częściowy zwrot wkładu na ulepszenie, oczywiście za dopłatą w Uridium.

    W związku z powyższym, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.