Ulepszanie generatorów

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika DEII, 2 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. DEII

    DEII User

    Cześć, kojarzę filmik sprzed wielu lat jak ktoś miał tyle promerium/seprum w osłonę lub napęd, że pokazało „na zawsze” zamiast x minut. Czy da się jeszcze do tego dojść? Jeśli tak, działa to tylko na osłonę i napęd, czy też na lasery i rakiety?
     
  2. Kiedyś się dało ładować bez ograniczeń... obecnie max to 999999 w laser/rakiety/napęd/osłony i na tym koniec
     
    DEII lubi to.
  3. "bańka" promerium / sepro w napędach i osłonach to i tak prawie DWA LATA
     
  4. Ktoś gra w to gówno jeszcze? Masakra
     
  5. Nie wiem jak u innych - ja wpadam "czasami" pokręcić kółeczka jak mi się nudzi. To zdecydowanie nie jest to samo co na początku x-naście lat temu - pogoń za rangą i za rankingiem ... ale wbicie na "dziwny" serwer z "dziwnym" językiem i polatanie samemu w celu odmóżdżającego porobienia początkowych misji flaxem jest nawet fajne po wielu latach przerwy.

    ...a co do gówna ... patrząc co się dzieje w świecie gier AAA to tam dopiero dzieją się cuda ... przepłacone tytuły, w wiecznej wersji beta, na serwerach z drewna (nie, żeby DO było dużo lepsze :confused:). No ale skoro to takie gówno to co robisz na tym forum? Chciałeś utwierdzić się w przekonaniu że to to zdechło i się rozczarowałeś? :rolleyes: