Pomoc techniczna Uniemożliwione zalogowanie się do gry

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Metasatni, 14 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Metasatni

    Metasatni User

    Dzień dobry:)
    Przychodzę z takim oto problemem.. od kilku dni nie mogę się zalogować, a co dopiero wejść na mapę.
    Hasło jest prawidłowe, zmieniane było kilka razy dla pewności.
    Po próbie zalogowania przerzuca mnie z darkorbit.com na de6.darkorbit.com z błędem (mój główny serwer to pl1(pl3))
    https://de6.darkorbit.com/index.es?action=externalHome&loginError=97
    Strona wygląda tak samo jak zwykła strona główna, tylko że w niemieckim języku i po kolejnej próbie zalogowania odświeża się tylko strona z tym samym błędem
    Tutaj piszę z innego konta.
    Support mówi że nie ma żadnego problemu z zalogowaniem się (haha)
    Czyszczenie cookies, resety czy inne takie rzeczy nie pomagają, nawet VPN nie pomógł. problem nie leży po mojej stronie. Próbowałem z telefonu, komputera, różnych przeglądarek oraz klienta.
    Zmiana w linku na pl1 czy pl3 też nie działa.
    Macie jakieś pomysły? Dzięki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2022
  2. *ice*.

    *ice*. User

    Wybór serwera - Europa Wschód - Polska 3 - sprawdź to ;)
     
  3. Metasatni

    Metasatni User

    Problem rozwiązany przez support po 15 dniach! Pog!
    Tylko szkoda że nie otrzymam żadnej rekompensaty za stracony kalendarz i kilka eventów.. ponieważ problem dotknął za mało osób ;p
    Można zamknąć, miłego.