Pomoc techniczna usunięty mój temat...

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika pittbullsk1, 6 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. a dlaczego mój temat o prawdzie polskiej pomocy został usunięty?? ładnie to tak robić ? czy po prostu boicie się o coś ?? napisałem calutką prawdę i opisałem sytuacje z pomocą techniczną a wy usuwacie temat ?? co to ma być do cholery?
     
  2. .LeosiK.

    .LeosiK. User

    nie interesuj się
     
  3. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Uwazaj bo zaraz ten jeszcze usuna xD
     
  4. bo krew człowieka już zalewa z tą pomocą człowiek się pyta o sprawę która już trwa 5 miesięcy a dostaje zasraną formułkę o nie wysyłanie więcej niż jednego zgłoszenia.... no to chyba by wypadało na nie odpowiedzieć do ch..... pana czy może mam zapłacić za odpowiedz bym szanownie ją dostał.... kasę wydusić i w dupie wszystko mają
     
  5. Latka lecą BugPoint bez zmian, krótko nie płać i znajdź sobie inne hobby proste rozwiązanie.
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    zapoznaj się z regulaminem forum, a potem zakładaj temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.