uwagi do DO

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika [[[cichy]]], 30 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Najpierw kilka słów do formowych wyjadaczy
    nie piszemy o lagach (przecież ich nie ma )
    nie piszemy o multiklanach (są dobre albo złe proszę wybrac co komu pasuje )
    a żeby było wiadomo o co mi chodzi oto moje uwagi

    1 dodawane są coraz to nowe surowce i inne kable a nie ma w tym zadnej ciągłosci
    np ,dlaczego po uzbierani surowców z piratów i paru nanoprocesorów i mózgowia nie można zrobić kryształów rozdzieleni itp mozliwosci jest wiele
    2 czy musi być położony taki nacisk na farmienie wiem ze to potrzebne ale robić misie na 10 000 antków to przesada gra polega na biciu sie z graczami a nie miesiąc bić mobki zeby przez 15 min powalczyć
     
  2. Cupak

    Cupak User

    Pisałem o tym w innym temacie gra straciła grywalność bo ciężar rozrywki przeniosła z być na mieć.
    Mam biliard pedeka, mam lf 5 i cyborga, o cholibka ale po co mi to jak nie ma wylotów firmowych i klanów czyli to co kiedyś było podstawą tej gry.
     
    kris0211. lubi to.
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    Też mam z tym problem - jak się uda zebrać 3 -4 osoby do zabawy na 2 -3 godziny to już jest sukces. Albo nikogo nie ma, albo nie mają amunicji, sepromu albo się zaplanowało co innego, albo ten nie lata na graczy, itp. Ale za to wszyscy kombinują jak najwięcej urki zebrać, wrotek naklepać, laserków zdobyć. tylko po co. Coś w tym jest. A jak już się uda wylocik zrobić - to połowa do zabawy to sztuczna inteligencja. Każdy robi to co lubi -jednak czy ten trend zbieraczy jest tak dobry. dobić do fulki i iść na urlopik czekając na event.
     
  4. Co do wylotuw walki trwają bardzo krótko stosunek hp do mocy laserów szczególnie ostatnio sprawia że 4sek i po wszystkim
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    może i tak. znam jednak graczy bardziej niż ja ogarniętych co potrafią walczyć te 15 sekund lub dłużej i to nie z jednym graczem ale np z dwoma. Zależy to od wielu czynników.
    Co do stosunku dmg i hp coś w tym jest. tez zwracałem na to uwagę. wolałbym aby walki trwały o te minimum 15 s sekund dłużej. i nie chodzi mi o to że daje to możliwość ucieczki do portu tylko więcej przyjemności z tego można czerpać czasem obustronnie.
     
  6. RedCat313

    RedCat313 User

    lf 5??? czyżby mnie coś omineło???