ViperΔ - Pogromca Piccy

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ViperΔ, 29 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    A kim jest ten Pan>?:D
     
  2. ViperΔ

    ViperΔ User

    Kto? Ja? Nie
     
  3. I tylko tyle Ciebie życie zdrajco nauczyło hahahaha jakież to słodkie, że po odejściu XXX a potem buntowaniu oraz udawanemu płakaniu o braku zaufania XXX zacząłem robić kopię kanału buhahahaha nie udało się stary trollku załatwić naszego klanowego kanału - kanału którego sam byłeś użytkownikiem i zareklamowałeś - to jedynie pokazuje jakiś flaks któremu nie w sposób ufać LOL :D :D

    Oczywiście powywalałem Was z klanu bo takie mierne statystyki nie interesują mnie - wogóle staty mnie nie interesują tylko zgrana ekipa do której TY nie należałeś nigdy.

    Opowiedziałbym teraz pewną historyjkę o tralalala XXX ale pewnie ktoś inny by się zlał w gatki mraaaauk ależ mnie kusi...

    Pozdrawiam flaksie z rzeczywistości.
     
  4. ViperΔ

    ViperΔ User

    Buntowaniu kogo? xDDDDD Każdy wie kto był w klanie jak nieogarnięci jesteście.

    Ajjj płakał będę :( ale mogłeś mnie wywalić wcześniej jeżeli do klanu nie należałem nigdy ;)

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Pozdrawiam serdecznie też :)
     
  5. a ja dodam tylko tyle że przez takich ludzi jak ViperΔ żałuje że tracę czas na przeglądanie tego forum :p
     
  6. ViperΔ

    ViperΔ User

    Czy BP wprowadził już cenzure prewencyjną i już nie można wyrazić swojej opinii dopóki nie zostanie to zaakceptowane?
    [​IMG]
     
  7. Cupak

    Cupak User

    No i poprawnie :D

    [​IMG]
     
    ViperΔ lubi to.
  8. ViperΔ

    ViperΔ User

    [​IMG]
     
  9. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Brak aktywności, zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.