W co dalej inwestować? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam !
    Posiadam Aegisa 8 irków 19 PP 6 lf-4 PET KAMYK ZBIERACZ itp
    Mam pytanko co najpierw
    a) ulepszać irki na 16 (mam na 6)
    b) robić 24 pp.
     
  2. MOD_Danek

    MOD_Danek Guest

    Dobić do tych 24 PP :)

    Pozdrawiam.
    MOD_Danek.
     
  3. Heej
    Mam BigBoya z designem 8 flaxów :(, generatory osłon 80% x30, lf3 x 16.
    W co dalej iść?
     
  4. Zakrzagg

    Zakrzagg User

    Mam goliata,4 irki,3 flaksy,23 LF3,2 LF2,najlepsze gen speeda,6 BO2,wszystkie potrzebne dodatki,do tego tylko 2 PP. Mam do wydania 41 k uridium,co z tym zrobic ;) ?
     
  5. Marcin-ek

    Marcin-ek User

    Siemka, mam 14 lvl goliath 10 laserów lf3 reszta lf2 3 najlepsze oslony full speed 1 irys 7 flaxów, 2 pp przydzielone w hp. Nie wiem co dalej kupic za uridium myślałem nad petem( brakuje mi 5k uri) lub cdd proszę o pomoc :)
     
  6. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Siemka, grałem w to gdzieś w 2010r, i tak teraz wbiłem zobaczyć co i jak i postanowiłem zostać dłużej, jednakże bardzo wiele się pozmieniało :) Na lepsze:D
    To tak... lvl 16
    Posiadam już:
    4 hale:
    -golec
    -ageis
    -vega
    -spearhead'a

    -1 lf4 :) (0 lvl...)
    -22 lf3
    -6 lf2
    I nie wiem czy jest sens kupować więcej lf3 czy na lf4 już polować :)
    -brak apisa, brak zeusa
    -brak havocow, brak herculesów.
    -16 BO2 (większość na 2-6 lvl)
    -Dodatki, wyrzutnie ominę, wszystko co z handlu da się mieć to mam...

    Pet lvl 8,
    wiele mechanizmów ale na lvl 1-2, a teraz na 3 będę kupował więc sprecyzujcie co najlepiej.

    PP: 5
    -optymalizacja poszycia 1/2
    -logistyka 1/5 (wiem, że tutaj troszkę sprawe zwaliłem ale kiedyś się grać nie umiało ;D)
    -technologia osłony 3/5 (jutro 4/5)

    Wrota:
    -alfa
    -beta
    -gama
    są za mną i nie wiem jakie zrobić następne powinienem, nie ma jak kiedyś 4 wrót tylko z 10 a pół dnia bym szukał, które najłatwiejsze i czy dam radę z takim EQ.

    Mam z formacji za uri romb'a :p

    Czego oczekuję?
    -lf3, dokupić?
    -bo2, ile dokupić?
    -pet, jakie mechanizmy zakupić?
    -pp, resetować póki za dużo jeszcze w to nie wpakowałem?
    -wrota, dam radę jakieś inne czy nadal składać te 3...
    -uri walić w drony? Składać już apisa i zeusa czy jeszcze?
    -nie daję rady jeszcze kubikowi solo, co w pierwszej kolejności poprawić, premium jak najbardziej wchodzi w grę!
    Liczę na szybką odpowiedź. Z góry dzięki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2014
  7. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    Witam składaj wrota zeta w nagrode masz cdd do pp i klucze moze lf3,4 wypadnie jakiś.
     
  8. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Na reszte pytań też możesz odpowiedzieć :p
     
  9. SuchyPL252

    SuchyPL252 User

    napisze ktoś coś do vegi ?
     
  10. Urwis

    Urwis User

    Witam

    Posiadam

    Aegis , Full BO2, FL3, Najlepszych napedów, 8 irków, 2 hale , wrota alfa gamma beta zeta,12pp

    Inwestowac w zielone kluczy czy moze jaks formacje ? mam tylko te za kredyty

    z góry dzieki za opd :)
     
  11. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Teraz priorytetem powinny u Ciebie stać się drony :) więc zbieraj klucze i uri, wszyscy piszą że jeżeli cena za zeusa U apisa < 100k uri to już mozna kupować, a część graczy solidnie zbiera każdą część :p
    Później już tylko w zety walić po lf4 i havocki :)
     
  12. Zakrzagg

    Zakrzagg User

    Witam.Mam goliatha,wszystkie designy z handlu.Posiadam 23 lf3,3lf2,6BO2,9 najlepszych generatorow predkosci,4 irysy i 3 flaxy. Posiadam do wydania 60 tys uridium i kompletnie nie wiem co z tym zrobic :C Doradzicie cos ;) ?
     
  13. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Ja bym w PP wbił żeby już chociaż Technologię osłony mieć na 5/5, zbieraj kredki i Bo2 licytuj!
    Będzie komplet to irysy później :)

    @dit, i jak najszybciej na targu gen. prędkości dokup, żeby mieć to 15 na golcu :)
     
  14. od pewnego czasu zastanawia mnie nad zakupem innego statku niz goliat z jakims innym dresem,więc opłaca się kupic cytadele z dresem na 5+dmg i formacje dronów skorpion?inne statki nie wiem,narazie okolo 5 tys wale ,wiecej latam na alienki,mam formacje serce i sobie gram samemu bez zadnego klanu bo to nudzi.......a mam irki 8 ,wszystkie lf3,29pp,no i 19lvl........jakos miliard pd
     
  15. Witam

    Najlepszym wyjściem będzie kupno aegisa, posiada sporo skill-ów które przydadzą się samotnemu łowcy ;).

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  16. tomek.sad.

    tomek.sad. User

    Otoz chce sie was poradzic w co zainwestowac
    Oto co mam:
    Golec (Venom i Sperum) dodatkowo 2 hala w hangarze pusta
    31 LF3 i 31SG3 15G3N
    18PP
    8 irków

    Chce na MHH kupic 1mln urki i oto co chcialbym kupic:
    Aegis i design elite
    formacja serce
    200 kluczy


    Co byscie wy mi poradzili?
     
  17. szkoda kasy:p lepiej kupić podwajacz scynek bonusowych i zbierać scynecki leniwym sposobem uzbierasz ten mln 1urki a jeśli by ci sie chciało to nawet więcej(zbieraj na mapach 4-1 4-2 4-3) :p
    co potrzebne : szybki statek np vega pet z mechanizmem zbierania scynek bonusowych profil pod scynki (można robić w trakcie zbierania) pet z 8 protokołów radarowych dużo chęci
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2014
  18. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Ja na Twoim miejscu za tą urkę kupiłbym z 500 skrzynek żeby złożyć 2 brakujące drony. Z nimi większy dmg i można się już bawić jak na porządnego golca przystało :)
    Oczywiście serce do zakupu! Jeden z najważniejszych formacji, możesz różnież ćmę i romba,

    Co do ageisa... Gram na pl2, i golcem z 4 flaksami w 3 tyg uzbierałem 1kkk kredek na niego, więc jak tylko na targu jest to po kija za urkę kupować??? Z designem to samo :p

    Podsumowując baw się w drony, bo to wg mnie teraz priorytet mój jak i Twój (podobny poziom) :)
     
  19. Hej ;) Mam Golca , 8 IRIS , Full LF3 , 1 LF4 , Full Bo2 , Romba , PETA - kamyk 3, zbieracz 3 .... na co powinienem wg Was oszczędzać teraz Uridium ? Tempo zbierania określam na około 4-6 tysięcy na dzień, za niedługo ukończę składanie kolejnej zety co daje nowe URI ... jak przedtem, na co powinienem oszczędzać ????
     
  20. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    proponuje formacje serca, ewentualnie klucze jak event na zeusa jest. codziennie 1-2 klucze sobie funduj. bo z kluczy może ci jakieś lf-4 wejść.