W co dalej inwestować? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KotekZ

    KotekZ User

    10lvl staram się robić misje te dostępne
    Aktualnie 3 LF-3, 3 LF-2, statek goliath, vega czy leonov
    2x G3N-7900, 2x BO2, 2x G3N 3310
    wiekszość dodatków z aukcji
    4mln kredytów i 30k uridium na chwile obecną. Staram się rozwijać skylab na bieżąco.

    Mógłby ktoś napisać co aktualnie kupować jak się rozwijać?
     
  2. Cześć
    Wracam po dłuższej przerwie i trochę ciężko mi się odnaleźć.
    16 lvl
    8 iris wszystkie na 6lvl
    10pp
    citadel aegis golce podstawowe
    8 lf4 MD, 8 lf4 HP, 5 lf4 PD i full zwyklych lf4
    full bo2 i speeda
    pet, kamyk na3

    Zastanawiam się nad jakimś statkiem ciekawym bo w montowni mogę skręcić i nad formacjami dla dronów bo nie mam nic. biję głównie solo, alieny i wrota. Teraz jestem na etapie zet i klepie havo.

    I jeszcze jedna kwestia... Wrota z urki czy z palladium,
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  3. Yoka

    Yoka User

    Siemka, niedawno wróciłem do gry i tyle nowości jest. Zastanawiam się, co dalej robić i inwestować...
    12 lf4 na 1 lvl
    Reszta lf3 na 1lvl
    Full bo2 na 1 lvl oraz 3 bo3
    8 irys + apis na 8 lvl, aktualnie 11 części Zeusa
    Formację: ćma, szkoleniowa, szewron, serce
    9 havokow
    2 herculesy
    27pp
    Zacząłem robić Kappy, ale patrzę, że jeszcze długa droga zanim będzie komplet lf4 z tych wrót xD
     
  4. Nathersis

    Nathersis User

    Akurat Kappy to obecnie robi się wyłącznie dla Herków, a nie LF4 - są dużo lepsze lasery niż zwykłe LF4. Nadal rób Kappy aż nazbierasz komplet na 10 spartanów. Zrób również misje na 10 laserów Prometeusza ( zakładając że masz 17 poziom ). Klucze oczywiście wyłącznie na złote skrzynie by zgarnąć Zeusa ( możesz również porobić jakieś Zety, bo przyspieszyć ten proces ).
     
  5. KotekZ

    KotekZ User

    up

    trochę zmian doszło
     
  6. Divino666

    Divino666 User

    No to tak, od tego czasu się sytuacja zmieniła i obecnie wygląda to tak:
    8 irys
    7 lf 4 w tym 2 niestabilne, 12 LF3, 1 SL3, 11 SL2
    8 BO2, 2 BO3 i kilka BO1, 2 Tarcza Fuzyjna III, 3 tarcza fuzyjna II
    16 napędów
    Latam na czołgu a druga konfa z napędami na ucieczkę chociaż na 15 razy może z 2-3 razy mnie to uratowało
    Skylab na full
    Mam też peta bo z montowni mogłem zrobić
    Do Venoma i Diminishera brakuje mi nano kondensatorów a te diabelsko rzadko wypadają z zielonych skrzynek :(
    Pytanie co teraz?
    Co na aukcjach licytować?
    Na co uri zbierać ? Formacja szkoleniowa?
    Czy może uridium pakować w ulepszenia?
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2019
  7. ismiech

    ismiech User

    Nie marnuj hi-techów na budowę venoma/diminishera. Formacja szkoleniowa z pewnością przyspieszy bicie alienów na mapach.
    Osobiście na tym etapie zbierałbym urkę na składanie zet (niedziela + rabat) i kompletował havocki, a klucze z zet trzymał na event złotych skrzyń. Przy odrobinie szczęścia uzbierasz trochę części do Zeusa i Apisa, a może i nawet wpadnie jakiś design do golca. Te dwa dodatkowe drony dadzą Ci miejsce na 4 lasery, z pewnością zauważysz wzrost zadawanych npcom obrażeń.
    Jeżeli posiadasz premkę to warto zainwestować w kamyka 3-poz, aczkolwiek nie jest to obligatoryjne.
    Z ulepszeniami poczekaj aż będziesz mieć 10 dronów i komplet havo - RWA potrzebne do ulepszeń zgromadzisz w międzyczasie z codziennych nagród za logowanie.
    Polecam również robić misje codzienne - są bardzo łatwe, a nagrody zadziwiająco spore - szczególnie na tym etapie rozwoju konta, na którym sie aktualnie znajdujesz.
    Warto też udać się na mapę x-BL i zrobić te 10 misji na prometeusze - to z pewnością da Ci solidnego kopa do zadawanych obrażeń.
    Nie są to niestety łatwe misje, ale zarówno impulsy jak i attendy możesz spokojnie bić na porcie, kłopot będzie jedynie z invokami, ale może Ci się poszczęści i ktoś będzie je bić.
    Skylab masz na full - przesyłaj złoto i ładuj w lasery, 30% robi robotę :)
     
  8. Divino666

    Divino666 User

    Do golca mam obecnie Veteran, Bastion, Exalted i Enforcer, i Vegi jeszcze mam Avenger, Corsair i Revenge ale latam leonkiem na 1 gali, jak porównywałem z golcem na x-5 to znacznie lepiej.
    Robię codziennie bo sporo urki właśnie wpada
    A te misje nie są od 17 lvl? obecnie mam 14
    No i tu pytanie czy pakować tą urke we wrota czy najpierw w formację bo te jednak te 150k nazbierać trochę mi zajmie.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2019
  9. KotekZ

    KotekZ User

    W co dalej inwestować?
    Aktualnie posiadam 10 havoców, 6 herculesów, 10 dronów, formacje szkoleniową, ćmy oraz rombu jak na razie wiecej mi nie trzeba
    Wszystkie dodatki z aukcji
    0 Bo3, 31 BO2, 18 G3N900
    32 LF4, 36LF3 i brak tych nowych + 0 prometeuszy
    Grube lasery + bańka + hp z profilu pilota
    Nie posiadam Cyborga czy ulepszeń do statków

    Dzisiaj skończyłem robić wrota Kronos, więc mogę robić Spartany ale potrzebuje jeszcze do tego 4 herculesów + sporo tych surowców, jak najszybciej postaram się to robić.
     
  10. Co dalej?
    - Brak Zeusa (mam 1 część)
    - Brak Apisa (mam 22 części)
    - 21 pkt w profilu pilota - idę jak najszybszą drogą do zrobienia Cybernetyki II
    - Pet 10 lvl
    - 2 designy dronów Havoc
    - 2 lasery Prometeusz
    - 11 LF4
    - 5 osłon BO3, reszta BO2
    Zapewne robienie Zet, ale wydawać urkę na kręciołek czy palladium zbierać? Co do Apisa i Zeusa, lepiej w montowni robić plany czy kupić klucze i próbować szczęścia?
     
  11. w co dalej inwestować można powiedzieć że mam starą FE ;p
    6 lf4
    21 pp
    osłony bo2
    formacja romb
     
  12. Wróciłem do gry po dłuugiej przerwie (skuszony miesiącem darmowej premki :D) i mam takie wypo:

    - 18 poziom
    - 8 irków + apis, do zeusa jedna część, full havo
    - 20 PP, zapewne do resetu bo strasznie rozrzucone xD
    - 15 LF-4, 3 prometeusze (aktualnie robię misje aby zebrać 10, ale ciężko z chętnymi do bicia :/), reszta LF-3
    - generatorów prędkości, osłon i dodatków masa
    - PET 15 Lvl, kamikaze 3, zbieranie surki 3, zbieranie boxów 3, handlowy 3, dwa protokoły radarowe
    - latam głównie Aegisem, ale na boku mam Venoma, cytkę i spirka
    - formacje: szkoleniowa, ćma
    - 180 000 urki do wydania

    Co dalej? Siedzieć na palladium i dalej robić Zety, czy się przerzucić na coś innego? Póki co mam premkę więc kuszącą alternatywą jest po prostu latanie po X-7 i bicie wszystkiego z kami jak leci. Co zrobić z urką? Kupić jakąś nową formację, załadować do GG? Tartarus nadal jest OP?

    Problemem jest też to że nie mam klanu, a do wszystkich przyjmują tylko SFE :/
     

  13. up
     
  14. Siemanko
    Wracam do gry po długiej przerwie, w które miejsca powinienem najpierw inwestować?
    17 lvl, zaraz 17 PP
    Venom (najczęściej używany), Spectrum, Spearhead
    8 x Irys 4lvl, pół złożonego Apisa
    2 x Havoc
    17 x Lf4 (w tym 1Hp, 4 Magma i 3 Party) wszystkie lvl1, 1 x Prometeusz, reszta Lf3
    Full generatorów bo2, wszystkie lvl1, full speed i wszystkie ogólnie potrzebne dodatki
    Pet 12lvl tylko z 2 mechanizmem zbierania surowców
    Budżet: 180k uri.

    Brak jakichkolwiek formacji dronów poza podstawowymi, brak protokołów do Peta, brak innych designów, ogólnie brak perspektyw.

    370/450 oleju do Cyborga i ok. 1/3 potrzebnego złomu

    Aktualnie bawię się w Zety i płaczę patrząc na drop ze skrzyń, czasem pozbieram sobie palladium.

    W PvP wytrzymuję tak do 5/6 ciosu, chyba że typ akurat odpali laser, to mniej.

    Dajcie znać.
     
  15. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Witam.
    Wróciłem do gry po zrobieniu zakupów w biedronce.
    30 lvl
    Full PP, full prometeusze, full najnowszych osłon - normalnie wszystko na fullllllll
    No i tu pytanie czy pakować urkę we wrota czy kompletować drony ? :D
     
  16. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam ;) znalazlem niechcacy konto z kodu na PL i postanowiłem ze troche pogram :) w co inwestowac najpierw uri? bo tyle tego jest do wydania ze nie ogarniam....

    lvl 13
    venom
    16niestabilnych LF4 i 1LF4
    8 Irysów
     
  17. Lednox1

    Lednox1 User

    najlepiej to składać zety w weekend, bo promocja na składanie wrót i robic je w niedziele- nagrody x2 (nie podwaja uri i białki)
     
  18. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    a co za promocja na skladanie w weekend?? bo x2 nagrody to wiem ;) a nie lepiej uri w klucze ??
     
  19. Kluczy nie opłaca się wgl kupować, za zetę podczas podwójnych nagród 50 kluczy dostaniesz, do tego 100 cdd i szansa na 2 havoki.

    A tak ode mnie: zastanawiam się w jakie wrota powinienem ładować energie, mam komplet havo, 10, dronów, 33pp i ani pół herka jak na razie. Ładować dalej w zety czy zacząć budować kappy? Kluczy na poczet promków mam sporo, a rinusku nie bardzo mam skąd brać z braku czasu więc chyba wszystko wskazuje na kappy, herki i w dłuższej perspektywie spartany. Jak myślicie?
     
  20. zombcioxd

    zombcioxd User

    Aegis, flaxy i jeden Iris, 1x LF-4, 6x LF-3, spectrale, 6 fioletowych osłon, P.E.T. ze zbieraczem,transportem, modułem paliwowym. W co inwestować/co robić? Skylab na full, lvl 13. Nie wiem co robić, wrót jeszcze żadnych nie mam.