W co dalej inwestować? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    to w co ladowac uri?? w pp ?
     
  2. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Zbieraj uridium - na wiosnę ma być rower w kalendarzu - kup se i pedałuj.
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    myslalem ze bezmózgów na forum nie ma, ale jednak się myliłem... no ale cóż.. ;) wypowiedz tak mądra jak Jej autor ;) nie pozdrawiam
     
  4. Moim skromnym zdaniem powinieneś ladować w zety, jak było wcześniej wspomniane za zetę na x2 nagrodach dostaniesz 50 kluczy (otwieraj podczas eventu na złote skrzynie - powpadają Ci części do apisa i zeusa), 100 cdd (z tego stopniowo będziesz pp rozwijał) i szansa na 2 havoki. Radziłbym Ci ładować w zety przynajmniej póki kompletu havoków nie uzbierasz ;)
     
    -PŁONER- lubi to.
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    tak chyba zrobie... przy okazji ammo i smieci z klikania uri w gg wpadnie ;) dzieki ;)
     
  6. Maksio96

    Maksio96 User

    Cześć, po długiej przerwie wróciłem do DO i rozpocząłem zmagania od nowa. Kończyłem grę, gdy ukazała się możliwość ulepszania przedmiotów. Ogólnie rzecz biorąc jestem w kropce, co dalej robić z Uridium? Czy inwestować we wrota (zety)? Choć komplet havocków po 6 zetach już mam. Czy indoktrynol wydać na ulepszenie dronów? Czy dozbierać do Cyborga? Aktualnie 16 lvl. ( do 17 brakuje około 120 mln)
    Moje wyposażenie:
    -2x LF4-MD
    -8x LF4
    -5x BO3
    -drony na 12 lvlu
    -havo x12
    -PP 15
    -części do apisa-19 do zeusa-9
    -formacje: szkoleniowa
    To chyba na tyle

    Latam aktualnie na Venomie. Średni dmg z x1 to 10k [pp pod bicie alienów+prometid (rozbudowuję jeszcze skylab)]

    Zastanawiam się teraz, czy robić zety dalej, żeby zyskać klucze i CDD czy przenieść się na epsilony po lf-4? Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł?

    Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
     
  7. Legenda

    Legenda User


    zbieraj uridium na laserstorm następnie odpowiednie wrota pod lasery , których akurat będziesz używał.
     
  8. Wgl jak to jest z tym laserstorm (chyba inaczej teraz się to nazywa?), jak się ten event pojawia to zawsze lecą te same lasery z tych samych wrót? A jeśli nie to skąd wziąć info jakie lasery z których?
     
  9. Maksio96

    Maksio96 User

    Mógłbyś trochę rozjaśnić ten event?
     
  10. Legenda

    Legenda User

  11. Kexin

    Kexin User

    Ostatni laserstorm był prawie rok temu i raczej znowu się nie pojawi a nawet jeśli to i tak nie ma po co w niego ładować urki skoro są prometeusze lasery lepsze od tych do zdobycia na laserstorm i tańsze do zrobienia.
    Na twoim miejscu dalej bym robił zety a klucze otwierał jak są złote skrzynki aż do złożenia zeusa a przy okazji i trochę lf-4 wpadnie.
     
  12. Teraz ten event nazywa się "new lf4 day" i był jakoś ostatnio. Wg kalendarza dokładnie 22 grudnia. Ponawiam pytanie:

     
  13. Kexin

    Kexin User

    To jest zupełnie inny event i z tego co pamiętam (nigdzie nie moge znaleźć FAQ do tego eventu) to było zupełnie losowe czy dostaniesz lf-4 i jaką.
     
    ShatteredHeaven lubi to.
  14. Nie kojarzę takiego faq, niemniej jednak możesz mieć rację, sam założyłem, że to to samo co laserstorm. Chyba lepiej założyć osobny temat co do tej kwestii.
     
  15. BeQuiet20

    BeQuiet20 User

    Witam szanownych graczy
    Jakie są rady

    POZIOM:
    19

    DRONY:
    8 irysów

    3 havoki
    1 herkules

    LASERY:
    12 lf4 RESZTA LF3

    STATKI:
    Aegis,Venom Solance,Spectrum

    PROFIL PILOTA:
    25 PKT

    FORMACJE:
    -romb
    -ćma
    -szkoleniowa

    PET:
    12 LVL
    kamikaze 3LVL
    zbieracze 3 LVL
     
  16. majkiski13

    majkiski13 User



    zety zety zety, z kluczy w dzien zeusa boxy, pozniej prometeusze
     
  17. BeQuiet20

    BeQuiet20 User

    Tak właśnie myślałem
    Dziękuję i pozdrawiam
    BeQuiet20
     
  18. Nie inwestuj w Prometeush-e. To lipa jakich mało. Tylko na mapach BL się sprawdzają, cziterzy wmawiają że jest dzięki nim możliwe bicie po 300k na salwe z tych działek. To nieprawda.
     
  19. majkiski13

    majkiski13 User

    na spartany, to wystarczy raz kronosa zrobic, czy 10 kronosow bo jednorazowo projekt zuzywaja?
    a krysztaly rozdzielenia wypadaja z wrot dopiero w te dni, co skrzynki czerwone, niebieskie i obsydianowe sa?

    posty kilkuletnie znalazlem, ze raz robie, ale czy to aktualne ?
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2020
  20. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Tak, Kronosa robisz tylko raz. Co do kryształów też masz rację - wypadają podczas eventu na skrzynie czerwone, niebieskie, obsydianowe i apokalipsy.
    Najlepiej robić wrota Hadesu - najszybciej zarobisz kryształ.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS