W co dalej inwestować? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. majkiski13

  majkiski13 User

  promki>kalibracja>happy

  50>30>20% urki
   
 2. Maksio96 ja bym robił zety po klucze na prometeusze
   
 3. Maksio96

  Maksio96 User

  Czyli wniosek taki, na 2 zety zrobić 1 kappę ;) Będą klucze i PP, a i może jakiś herc wpadnie. Do wydania 600k urki, także podziałam na podwójnych ;)

  Dzięki za radę.
   
 4. Legenda

  Legenda User

  wypadało by.
   
 5. KEWAŁS

  KEWAŁS User

  Statek: Goliath, Aegis
  Drony: 8x irys, zbieram dopiero części na apisa i zeusa więc trochę zejdzie, 4x havoc 0x hercules
  Lasery: Na razie 3 promki z misji, 2x lf4, reszta lf3
  Formacja: Brak
  PP: 18 zrobionych głównie pod osłony i pvp
  Mam 1 mld kredytów i ponad 600k uri do wydania, w co powinienem najbardziej inwestować? W zielone klucze i robić apisa/zeusa? W CDD o rozwijać PP? Czy może jakąś formację? Albo jakiś statek? Albo jakieś inne pomysły?
   
 6. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,
  Inwestuj we wrota zeta - będziesz miał i klucze i cdd.
  Dobrym pomysłem byłoby też zainwestowanie w peta i mechanizm kamikadze - przydatne przy wrotach.
  Z formacji polecam ćmę - najlepsza formacja na wrota - szczególnie do zety.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 7. KEWAŁS

  KEWAŁS User

  Ach przepraszam zapomniałem wspomnieć, PETa już mam (kiedyś leciał za darmo ze skrzynek eventowych), obecnie na 10 lvlu, mechanizmy tylko do zbierania na razie. Wrota na razie klepię bez kamikadze, ale słyszałem, że to bardzo przyspiesza więc chyba zainwestuję w ten mechanizm.

  Czyli większość urki przeznaczyć na wrota? O formacji czytałem, że własnie ćma albo szkoleniowa najlepsze.
   
 8. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,
  Formacja szkoleniowa jest najbardziej uniwersalna, jednak jeśli zamierzasz skupić się na wrotach zeta to polecam ćmę (alieny mają bardzo małe pochlanianie - padają jak zostaje im ok. 30-50% osłon - zależy od rodzaju aliena). Oczywiście wrota polecam składać w weekend ze zniżką.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 9. Sajonara95

  Sajonara95 User

  Statek: Spectrum, Goliath
  Drony: 8x irys,
  Lasery: 6x lf4, reszta lf3
  Generatory: full B02
  Formacja: Brak
  PP: 18 zrobionych głównie pod osłony
  PET: brak
  Mam 40 mln kredytów i prawie 600k uri do wydania, w co powinienem najbardziej inwestować? ​
   
 10. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  18 PP to naprawdę niewiele,potrzebujesz minimum 32,by myśleć o sukcesach w PvP,Peta na razie nie potrzebujesz,żre paliwo,jak Ursus.Rób jak najwiecej misji dziennych i innych,jak masz klucze to czekaj na eventy ze złotymi skrzyniami,często wpadają LF4,SkyLab do 20 lvlu rozwijaj i ślij Seprom do laserów.
   
  Sajonara95 lubi to.
 11. Sajonara95

  Sajonara95 User

  Misje dzienne robię każdego dnia i właśnie dzięki nim udało mi się zebrać zielone klucze, a co za tym idzie lasery 6x lf4. Zbieram skrzynki rzecz jasna tylko podczas eventów, wczoraj wypadł mi właśnie Spectrum. Skylab rozwinięty dopiero w połowie, więc to na nim się teraz skupię. Czyli tej urki na razie nie tykać? Nawet na jakieś ulepszenia?
   
 12. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Cóż,jeśli chcesz,możesz zacząć ulepszać drony,codzienne logowanie popłaca,dostajesz RWA,a im wyzszy lvl dronów,tym damage wiekszy i dodatkowy % w osłonach.Twój wybór.Odradzam tylko wydawanie Uri na składanie wrót,szczególnie w weekendy.
   
 13. Sajonara95

  Sajonara95 User

  Nie klikam w GG za urkę, nazbierałem ponad 3k darmowej energii, z ktorej złożyłem alfe, bete i prawie gamme. Czemu odradzasz skłądania wrót w weekendy? Szansa jest wtedy mniejsza?
   
 14. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Mam za soba blisko 11 lat gry w D.O,uwierz,że w weekendy szansa na części do wrót jest mniejsza o 75%,co oznacza,że przy 3k darmowej E+ można trafić na 1 pełne wrota,natomiast w inne dni(pon-czw)wskoczą nawet 2 i jeszcze zostanie trochę energii.Ostatnio miałam właśnie uciułane 2,5k i złożyłam Epsilona i Zetę.Komuś może sie wydawać,że to jakaś spiskowa teoria,ale ja z praktyki wiem,że w weekendy znacznie spada szansa na części,leci xenomit,kupony na naprawę,nawet CDD częściej.
   

Poleć tę stronę