W co dalej inwestować? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Siema, powrót do gry po długiej przerwie.
    Mam:
    Statki: Aegis, diminisher, leo, sentinel, spearhead, spectrum, możliwość zmontowania: solace i venom.
    8x irys brak designow
    Full lf3 bo2
    skylab max
    pet lvl 10 nie odblokowane sloty, kamyk3, zbieranie 3, radar 3
    umiejetnosci 8 punktow rozdane w osłony narazie
    formacje dronow, X i romb
    Do tego mam 200mln kredek i 750tys Uri
    Nie mam pomysłu jaki statek używać i w co wydać Uri, na pewno chce ćme zakupić z formacji, co dalej? Odblokować peta, czy może inne formacje jakieś jeszcze? Bede farmić teraz zety co tydzien na x2 nagrodach po klucze. Dzięki za pomoc
     
  2. cichyboob

    cichyboob User

    witam a ja nie wiem co ulepszać drony (6 irysów) czy promyki (7 szt) czy może gdzie indziej zainwestować urke zakup apisa i zeusa?
     
  3. Cześć,
    ja bym na razie latał dimkiem. Nazbieraj odłamków z Agatusa i zrób sobie w montowni moduł 15% dmg do solace/sentinela, wtedy możesz zmienić statek. Farmienie zety to dobry pomysł (havocki, cdd, klucze). Za uri kup sobie ćmę i szkoleniową (chociaż do zety wystarczy ćma). Otwieraj złote skrzynie co dwa tygodnie, to nazbierasz na drony i wpadnie ci trochę lf4. Polecam jeszcze zacząć puszczać wyprawy. Ja używam peta tylko do zbierania surowców/namierzania alienków, więc tutaj ciężko mi doradzić
     
    -PŁONER- lubi to.
  4. Lednox1

    Lednox1 User

    nic nie ulepszaj, składaj zetty w niedziele i je rób ( w niedziele bonus x2 :)
     
  5. Myślałem o tym żeby trochę rozwinąć peta żeby szybciej bić alienki, chciałem mu dokupić sloty na lasery i tutaj pytanie: czy alieny mogą atakować peta w trybie ochronnym? Tak btw. jaka jest maks. wartość modułu dmg xt10? Dzięki za odp!
     
  6. LayosS

    LayosS User

    Siemka, mam dylemat co robić dalej oto co mam aktualnie:
    Level: 20
    Statki: Cyborg, Orcus, Aegis, Wszystkie stare Golce za 250k uri, Goliath Saturn
    Moduły: Jedyne warte uwagi to +10% uniki, +3% speed do Cyborga i +2% penetracji osłony +15% hp do Orcusa
    Formacje dronów: z tych ważniejszych Ćma, Serce, Szkoleniowa
    Drony: Apis, Zeus, 8 irysów. All ulepszone na 10 lv, Full Havoc, 8x Hercules
    Lasery: 36x Prometeusz nieulepszone
    Generatory: Full Bo2 i full najlepsze na speeda nic nie ulepszone
    Pet: Lv 10 odblokowane sloty wszystkie na lasery, Kamikadze 3, Zbieracz surowców 3
    Skylab: All max
    Profil Pilota: 35 pp rozdane, pod PvE górne drzewko skończone, dolne wymaksowana elektrooptyka i tajniki polowania.

    W przyszłym tygodniu zamierzam skończyć robić Herculesy i myślałem żeby robić Lambdy i Hadesy po Spartany (tutaj nie wiem czy zrobić drugi komplet Herculesów czy są niepotrzebne gdy będę miał już Spartany), Kronosy po RWA, cały czas puszczam wyprawy za 200k kredek po części do Hydry ale duuużo brakuje. Budżet chwilowo niemal zerowy ale to i tak długoterminowe plany więc proszę o porady jak gdyby był nieograniczony :D Aktualnie latam Cyborgiem bo wyciąga najwięcej obrażeń ---> najszybciej robię nim GG i zarabiam. Z góry dziękuję za pomoc w nakierowaniu na właściwe tory :D
     
  7. S3nd3r

    S3nd3r User

    Ogólnie idziesz w dobrą stronę, czyli najpierw spartany, następnie hydra gdy już uzbierasz potrzebne surowce.
    Jeśli masz spartany to herkulesy są niepotrzebne, dają może więcej życia niż spartany, ale na spartanach masz +10% do dmg, więc coś za coś, jak dla mnie lepiej mieć większy dmg.
    Statek wybierasz zawsze ten, na którego masz dobre moduły.
    Ogólnie to polecam zajrzeć tutaj: https://board-pl.darkorbit.com/threads/w-co-dalej-inwestowac-pisz-tutaj.2919/page-1
     
  8. siema aktualnie mam
    17lvl
    statki: venom, sentinel, aegis, spearhead i citadel
    z formacji to mam szkoleniową
    drony to 8 irysów, nie mam ani apisa ani zeusa
    lasery: 8lf-3 na statku reszta to lf-4
    pet 11lvl głównie do zbierania pallladium
    17 pp, 3 w rakietologie reszta w górny pasek, 6 havoc

    narazie chcę zdobyć jeszcze 2 havoc i nie wiem co potem, lecieć zety po klucze aż będę miał apisa i zeusa czy moze jednak dać sobie z zetą spokój zaraz po zdobyciu ostatnich 2 havoc i lecieć kappy aż będę miał full herkulesy a po tym kappe po spartana, czy może jednak jeszcze coś całkowicie innego
     
  9. S3nd3r

    S3nd3r User

    Spartany dadzą ci tylko więcej życia, a lepiej zwiększyć dmg, dlatego robisz ful havoc, klepiesz dalej zety po klucze i staraj się najpierw zdobyć części apisa i zeusa ze złotych skrzynek, a potem spartany bo kryształów to trzeba sporo na nie nazbierać w hadesie. Poza tym między czasie rób misje na promki i składaj później kolejne w montowni.
     
  10. promki w sensie że prometeusze ?

    czyli w skrócie :
    1. full havoc
    2. apis i zeus
    3. prometeusze
     
  11. S3nd3r

    S3nd3r User

    Dokładnie tak i w takiej kolejności

    4. Spartany / wyrzutnia rakiet Hydra (hydra daje więcej życia niż spartany więc jak masz wszystkie surowce to lepiej składać najpierw wyrzutnie)
     
  12. hiroSHI#

    hiroSHI# User


    Ale bzdury opowiadasz, spartany jak się ma wszystkie dają 10% dmg, 10% osłony i 15% hp.
     
    -dshh14- lubi to.
  13. S3nd3r

    S3nd3r User

    Jaka bzdura? Ale ty rozumiesz, że hp nie jest wcale takie ważne, a dmg 10% ma w havocach i lepiej zdobyć najpierw apisa i zeusa (co daje 4 sloty na laser) Co z tego że będziesz miał więcej życia jak będziesz klepał 50k z x4 :D Przyleci jakiś koks i ci zapoda 150k z x4 i ci te spartany nie pomogą. Poza tym hydra jest lepsza, bo daje 30%hp i 25% osłony.
     
  14. jeszcze mam takie pytanie, jak mam szkoleniową to czy opłaca mi się kupować ćmę czy może jednak obie formacje są porównywalne względem czasu robienia zet i te 100k które wydałbym na ćmę lepiej wpakować we wrota ?
     
  15. wanderwich

    wanderwich User

    Te formacje są jak najbardziej porównywalne co do robienia zet powiedział bym ze szkoleniowa jest ciut lepsza jeszcze zaletą szkoleniowej jest to ze nie tracisz osłony wiec nie musisz się tak często naprawiać
     
  16. wiktoritho

    wiktoritho User

    Witajcie, pomóżcie proszę w co dalej inwestować. Mam:
    - Wszystkie golce za 250k uri, Aegis-E,
    - 8 irysów, Apis,
    - 10 Havo,
    - 25 PP,
    - Ćma, szkoleniowa,
    - Full LF4, 6 Promków,
    - PET kami lvl 3,

    Mam do zainwestowania 300k uri, na koniec miesiąca będzie jeszcze rabat 25% w sklepie. Czy wydanie ich na zety to dobry pomysł? Wiem, żeby otwierać złote skrzynie i robić Promki w międzyczasie. Coś poza tym? :)
     
  17. S3nd3r

    S3nd3r User

    Wydanie urki na zety to bardzo dobry pomysł, z których masz klucze i cdd.
    Nie wiem ile brakuje ci części do zeusa, ale jeśli kilka (6-8) to można przy rabacie kupić części w montowni (będzie taniej), jeśli dużo to lepiej na razie ze złotych dropać. A po zdobyciu zeusa, robić promki w montowni.
    Poza tym zdobądź moduły i zrób statek, pod te moduły, które będziesz miał.