W co dalej inwestować? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam posiadam:
    Ageis sperhead
    Stara fe
    1 lf4
    2 havo
    Irki na 3 lvl
    17 czesci apisa
    Romb cma
    16 PP
    Pet 9 lvl i potrzebne mechanizmy
    Koncze epsi i licze na 2 lf4
     
  2. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User


    według mnie to najlepiej jakbys robil zety klucze zostaw sobie na event na zeusa i wtedy je wykorzystaj.
     
  3. O odpowiedź prosił bym kogoś doświadczonego
    - goliath , aegis (spectrum solace)
    -37lf3
    -8lf4
    - 8 iris +apis (2 havocki )a
    - pet kamikaze 3 , zbieracz surowców 3
    -fs , full bo2
    -18 pp
    - formacja szewronu
    i mam pytanko mam 80 k uridium +beta i gamma na bazie i mam zamiar zdobyć premium i czy lepiej latać na szewronie i premium czyli mega szybki cooldown rakiet i dość duży dmg z nich czy kupić romb .... i jak kupie co dalej kupić za urke z gammy i bety będę mieć kolejne 100k i kupywać klucze czy dalej rozwijać pp i składać zetki dla lf 4 i havocków ?
     
  4. **CALOME**

    **CALOME** User

    Siemka. Wiec tak 2 hale Aegis ,vega full fl3 full bo2 16 PP 8 iris + apis formacja serca,Pet 10 lvl kami 3 zbieracz 3. Co lepiej formace rabu, klucze,czy PP??
     
  5. Witam,

    Zacznij może robić ZET-y, na tym etapie również zacząłem robić ZET-y masz z nich 25 Kluczy, 50CDD, 50.000 uridium i możliwy Havoc.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  6. Czesc, co lepiej kupic ? 2x lf3 zeby miec juz wszystkie czy kupic kamikadze do peta a potem ulepszać lf3 i wylicytowac lf3 na targu ?
     
  7. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Skoro masz już prawie komplet, to kup na aukcji, a za urke kamikadze. Lf3 sie nie ulepsza szkoda uri, lepiej dać w PP.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  8. A ile mi dmg dadza na irysy na 1 poziomie ulepszenia ?
     
  9. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Już są na 1, każdy kolejny lvl to 0,4% dmg laserów na dronach więcej.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  10. Elewation

    Elewation User

    Aegis, golec, leonek,
    21 b02, ponad 40lf3, 7 lf4, apis, wszystkie drony na 16, serce, ćma, romb, szewron, 4 havoki [na 13 zet] 29pp

    W co dawać urke?
     
  11. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    jak dla mnie to lf4 na 16lvl zety do full havok klucze na zeusa i zeusa na 16 lvl
     
  12. No to opłaca mi sie ulepszać 2 irysy(tylko tyle mam z ych lepszych) na 16 lvl czy kupowac kluczy i szukac lf4 ? dzisiaj sobie kupie ostatnią lf 3 a potem bede kupował za kredki BO2 a za urke nie wiem co kupic
     
  13. Hejka mam golca same lasery lf2/lf3 jak na razie 5 dronów typu flax do wydania mam 25k uri
     
  14. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Za urke pp rób do 24, 18 najmniej.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  15. MOD_Sensei

    MOD_Sensei Guest


    A więc tak... Kredyty inwestujemy w LF3 i irysy (B02 też by nie zaszkodziło - tak przynajmniej 15 sztuk)
    Uridium pakujemy w PP - przynajmniej do 15 dobić w górnej linii co by za szybko nie padać :) (poszycie II na maksa)

    Pozdrawiam,
    MOD_Sensei : cool:
     
  16. a co ja mam robić dalej :D
    prosiłbym o dłuższy plan inwestycji

    17 lvl
    full irys + 2 havoc
    1 lf4
    full lf3
    15 B02
    pet 8 lvl z mechanizmami zbierania i kamikaze
    wrota : 3x alfa,2x beta,gamma,delta,epsilon,2x zeta
    14 pp (ide w grube laserki)
    Romb
     
  17. jedź do 21 pp / jak to zrobić to ciągnij zety / wtedy dobijesz do 24 pp :p
    pomogłem ? to daj like :p
     
    *-BOGGY-* i _**M*A*T*I**_ lubią to.
  18. MOD_Sensei

    MOD_Sensei Guest


    Zety zety i jeszcze raz zety :)
    nie są one trudne a nagroda za nie jest najlepsza dla osób bez kompletu Havoc'ów, a i PP się nazbierają dość szybko :)

    W międzyczasie APIS oraz Zeus, a także ulepszanie dronów na 16poziom kolejne będą LF4 (również ulepszenia)

    Pozdrawiam,
    MOD_Sensei :cool:
     
    _**M*A*T*I**_ lubi to.
  19. dziękuje i już składam zety :)

    ps. oddano mi aegisa,którego przypadkowo straciłem,support się zmienił na lepsze :D
     
    *-BOGGY-* lubi to.
  20. Witam.
    Aegis
    18 lvl niedlugo 19
    full irys + 4 havoc (apis 27 czesc)
    5 lf4
    full lf3
    full B02
    pet 10 lvl z mechanizmami zbierania , kamikaze , lokalizator npc oczywiscie na 3
    21pp

    dalej pp ciagnac? kupic apisa i skladac kappe dla lf4 i herkulesa? czy ładowac uri w ulepszenia irków, lf4 i oslon do 16?