Opinie Wakacyjne misje

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 30 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. witam jak zdobyc te nowe tytuly podswietlane bo widze ze duzo graczy ma te tytuly
     
  2. silnyJon

    silnyJon User

    z specjalnych eventów jak np ostatnio w grudniu było można zdobyć ZWINNY ŁOWCA lub losowe npc latają z tytułami i za zabicie tego npc masz tytuł aż do pierwszej śmierci jak zginiesz to twój tytuł znów dostaje losowy npc
     
  3. kolego ale mi chodzi o te tytyłu "UZNANY PILOT" oraz "GENERAŁ MIESIACA" i one sa podswietlane a weszy wczoraj a widze ze dużo ludzi je ma wiec chcialbym sie dowiedziec jakie alieny wrota zrobic zeby miec ten tytuł a reszte tytułów to ja wiem jak zdobyc jak ma jakis moderator informacje na ten temat niech da a nie cisza jakas
     
  4. musisz tyle powazki zdobyc aby byc w top 50 na ten miesiac
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dzisiejszy brak misji wakacyjnej zrobiono celowo, błąd, czy 24 godziny liczone od ukończenia/rozpoczęcia poprzedniej misji?
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Mam informację, że tak,a le nie jest to potwierdzone jeszcze
     
  7. jeśli można zapytać jak rozumieć taką odpowiedz ??
     
  8. naprawcie bo mam abg na bazie a ich nie widac wogle
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Zamkneli celowo ja tak to rozumiem.

    To pytanie, kiedy palnują uruchomić wakacyjne misje na nowo?
     
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Czy błąd nadal występuje? Osobiście nie miałem problemów z podjęciem drugiej misji.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    Na którym serwerze odebrałes druga misję wakacyjną?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2020
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Mój serwer to Global Europa 1.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  13. KacproproK

    KacproproK User

    to dlaczego zajmujesz się problemami na pl? skoro na nim nawet nie grasz?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2020
  14. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Po pierwsze, jeżeli masz zastrzeżenia do wykonywanych przeze mnie obowiązków to możesz złożyć skargę w odpowiednim dziale.
    Po drugie, ekipa składa się z polskich graczy grających w DarkOrbit, a nie z osób grających na serwerze polskim.
    Po trzecie - jednym z naszych zadań jest monitorowanie problemów i zgłaszanie ich, więc nie rozumiem w czym tkwi problem.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  15. kiedy mi oodacie za bosterki rabat i tak dalej bo nie moge zadnych wrot robic
     
  16. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    Ta, ktoś ci coś odda w tej grze, jeszcze życia nie znasz
     
    MarioBro2020 lubi to.
  17. Michers

    Michers User

    Druga misja już :D jest.
     
    Ankalagon lubi to.
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dzieki za info

    Nie wiem co się dzieje czy to przez te błędy ale pet na ochronnym nie działa ktos ma tak samo?
     
  19. tak dziala tylko na alienki a na graczy nie
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    no własnie. jak odpalisz połączeniówke też mam wrażenie że nie działa