Warto kupić formację szkoleniową?

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Sajonara95, 3 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sajonara95

    Sajonara95 User

    Tak jak w pytaniu. Mam 16 lvl, 300k urki, czy warto zainwestować w formację szkoleniową, czy jednak skupić się na czyms innym?
     
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Warto, sam ją mam i fajnie się z tą formacją gra, szczegolnie na alienki.
     
    Sajonara95 lubi to.
  3. warrriat

    warrriat User

    Warto mieć wszystkie formacje. Na twoim etapie rozwoju najbardziej użyteczna będzie szkoleniowa oraz ćma.
     
    Sajonara95 lubi to.
  4. Formacja szkoleniowa to podstawa,jak wyżej napisano.Formacja ćmy + serca też jest dobrym pomysłem. Pamiętaj kręcić zety .Pozdrawiam.
     
    Sajonara95 lubi to.
  5. **Magik**

    **Magik** User

    warto ja kupic, nie tylko na alienki. choć na statki tez dobra formacja jest cma
     
    Sajonara95 lubi to.
  6. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    Ja bym zamiast szkoleniowej kupiła najlepszą formację jaka do tej pory jest dostępna, można ją kupić za urkę, mianowicie polecam gorąco formację kopuły. Bardzo ładnie wygląda w 3d, super bonusy do osłon, niesamowita prędkość wystrzału z rakiet, przyrost osłon podczas zadawania uszkodzeń max 5000 jednostek /s, redukcja prędkości poruszania się, żaden strauner nie podskoczy.


    Szkoleniowa to przeżytek, kupując formację kopuły dołączasz do grona elitarnych łowców straunerów.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2020
    Ankalagon i Sajonara95 lubią to.
  7. Sajonara95

    Sajonara95 User

    Dziękuję za odpowiedzi, formacja już kupiona. Pozdrawiam
     
  8. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Jedyne rozsądne formacje,których osobiście używam od wielu lat to Serce na wrogich graczy i Nietoperz na NPC-ty.Inne w/g mnie są nieekonomiczne.Takie mam zdanie.
     
  9. olbi29

    olbi29 User

    Też mi się tak wydaje, ale co ja tam wiem tu tajemnic i nie dociągnięć jest więcej jak grających o_O
     
    =Aspazja= lubi to.
  10. majkiski13

    majkiski13 User

    na nietoperzu to boty zazwyczaj lataja...
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja polecam również kopułę.
     
  12. życzę powodzenia z tą kopułą pełen szacuneczek the best
    jedyna formacja jakiej nie posiadają gracze no chyba że jakieś buraczki
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Przeanalizujmy formacje:
    Gwiazdy: - wydłużenie czasu ładowania wyrzutni o 33%
    Dwóch strzał:- zmniejszona o 20% osłona
    Skorpion:- 10% zmniejszona penetracja osłony
    Romb:-zmniejszone o 30% HP
    Szewron:-HP mniejsze o 20%
    Ćma:-osłabianie osłony 5%/sek
    Krab:-zmniejszona o 15% prędkość
    Bariera:-minus 15% we własnym pochłaniaczu osłony
    Kopuła : prędkość i szkody zmniejszone o 50 %
    Pierścień:- 5% mniej prędkości,-25% uszkodzeń z laserów i 25% dłuższy czas ładowania wyrzutni
    Weteran:- minus 20 % szkód od laserów,HP i pkt-ów osłony
    Koło:-szkody od laserów mniejsze o 20%,osłabianie osłon o 5%/sek
    Fala: tylko efekt wizualny 3D
    Formacja X :- dla graczy bez parcia na rank
    Teraz napiszę jeszcze raz wyraźnie,że nie jestem wyrocznią i moja opinia jest oparta tylko i wyłącznie na osobistych doświadczeniach z w/w formacjami,od dawna posiadam konto na serwerze testowym,stąd znam je wszystkie.
    Dlaczego używam formacji Nietoperz ? Ma sporą wadę-zmniejsza prędkość statku o 15%,ale dla mnie,alieniary najistotniejszą zaletą jest te 8% więcej PD i zwiększone o tyle samo szkody na NPC.Przez prawie 11 lat gry zrobiłam nie więcej,jak 100 wrót,ale od momentu wprowadzenia w/w formacji,uważam,że jest najlepsza właśnie do bicia NPC we wrotach,na zwykłych mapach zresztą też jej zawsze używam.Nie wspomniałam jeszcze o formacji Serce,ale jest ona dość szczególna,bo to pierwsza i najważniejsza formacja za Uridium,którą każdy początkujący gracz powinien zakupić,nie będę tu już pisała o jej zaletach(i wadach).Obowiązkowa formacja i tyle.
    Odnośnie zacytowanych postów :kolego majkiski13: wypraszam sobie sugestie o boceniu,z doświadczenia wiem,że w ludzkiej naturze jest przypisywanie innym własnych preferencji (co wprost oznacza w tym przypadku,że jeśli sam myślisz o boceniu lub bocisz,to uważasz,że i inni są do tego zdolni lub to robią),a co do Cb,kolego ΜΛІĻØ»79«[₣ЯΣΣ],mam nadzieję,że Twój post to tylko żart i należy potraktować go z dystansem.W innym przypadku poczułabym się bardzo urażona,gdyż nie posiadam tejże formacji,bo uważam ją za jedną z najgorszych,ma najwięcej wad całkowicie dyskwalifikujących ją u graczy mojego pokroju.
    Teraz jeszcze jedno:wszystkie powyższe formacje mogą być w/g mnie dobre tylko i wyłącznie dla graczy posiadających w wyposażeniu wszystkie Prometeusze i na stałe używajacy boostów (HP itp.)Jak dla mnie,flaksiary-ich zalety nie rekompensują wad.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2020
  14. Ankalagon

    Ankalagon User

    Faktycznie, aby coś ubić na tej formacji ( kopuły ) trzeba być niezłym ... Hardkorem.

    Edycja Eviana: usunięcie cytatu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 kwietnia 2020
  15. Pomijając sarkazm,czuję że latasz stale pchełką i formacja kopuły oczywiście aktywna :) ,no może nie pchełka to Yamato też jest ok. ;)

    Edycja Eviana: usunięcie cytatu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 kwietnia 2020
  16. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Bez urazy ale chyba za mocno skupiasz się na negatywnych cechach każdej formacji, miałabys rację jeśli ktos chciałby wykorzystywać którąś z tych formacji jako uniwersalną do codziennego latania, bicia alienków, wrota czy atakowania lub obrony przed innymi graczami. Tutaj cały myk polega na odpowiednim wykorzystaniu pozytywnych cech tych formacji w konkretnym celu, Wtedy ich minusy maja już mniejsze znaczenie. Przykłady: Dzięki kole możesz uciec przed atakiem lub doścignąć wroga, Krab bardziej Cię chroni przed atakiem Wroga na Ćmie, Nietoperz i Weteran przydaja się do kończenia alienków we wrotach i kończenia Wrót-dostajesz więcej pkt, Ćmą szybciej ubijesz wroga, Szkoleniową szybciej ubijesz duże Alieny itd, itd
     
    Legenda, Kexin oraz rrr-roger500-rrr lubią to.
  17. Tego nie trzeba komentować. ;) dzięki że ktoś się pofatygował jednak :) Krzysioo67 + ( !!! )
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Zosiaczek, post usuwam. Następnym razem otrzymasz punkty karne za obrazę, więc prosze o inny dobór słów.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  19. majkiski13

    majkiski13 User

    na 4 boty bijacyce kubiki 3 z nich maja nietoperza.
    int 6 eic :)

    osobiscie przerzucilem sie na 4-5 tam najmniej botow oczywiscie preferujac szkoleniowa ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2020
  20. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Zbędne posty usunąłem, następnym razem będą punkciki.

    BA_Matroz
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.