Warto kupić formację szkoleniową?

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Sajonara95, 3 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    W przybliżeniu około 1 mln. 300 tys. URI za wszystkie formacje,dziękuję,wolę inwestować walutę gry w inne dodatki.Jak napisałam,mi osobiście wystarczają Serce i Nietoperz,a jeśli inni potrzebują posiadać więcej,ich wybór.Tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza,ani nie odradza.Wymiana poglądów zawsze niesie jakieś korzyści,uczy nas czegoś nowego.Dziękuję.
     
  2. Z całym szacunkiem ,Twoje podejście do DO i wiele lat obserwacji powinny coś same wytworzyć.B/K.Szkoleniowa jest OK. :) Pozdrawiam <3
     
  3. Ja z innej paki = ile ma sily przebicia Prometeusz , goly no bez ulepszen ??
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Hmm DMG to wiem że wynosi podstawowe max 210 ( - jakieś % ) ale siła przebicia? Hmmm.
    Nie spotkałem się z takim parametrem w tej grze więc ja nie wiem. Dołączam się zatem do pytania :D
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2020
  5. Legenda

    Legenda User

    to i ja się dołącze :D
     
  6. majkiski13

    majkiski13 User

    jak masz komplet promkow, to w pare sekund wiekszosc graczy przebijesz, tak wiec sila przebicia jest :D
     
  7. dzieki szanowni gracze o taka wiadomosc mi chodziło= mam jeszcze 4 gołe promki , ale wiecie jak jest z tym ulepszeniem = nie dosc ze placisz to jeszcze na kartki łaska!!!
     
  8. majkiski13

    majkiski13 User

    formacja kopuły ma jakis limit odnawianej oslony czy przy 3 mln osłon bedę miał 15k odnawiane co sek?
     
  9. Maksio96

    Maksio96 User

    Zgadza się, 15k co sekundę.
     
  10. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Brak aktywności - zamykam :)

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.