Wasze Filmiki - Linki

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika B∆ĐΜΘTĦΞRFЯΔGGΞR™, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Jego zgoda chyba nie jest potrzebna, ponieważ ten film jest opublikowany na portalu społecznościowym i każdy możże z niego korzystać.
     
  2. Marcin

    Marcin User

    Youtube jest tak zrobiony że jeżeli autor nie chce tego udostępniać na innych stronach to zaznacza opcje że nie daje na to zgody i ten film tutaj by nie działał.
     
  3. Zacznijmy od tego że tytuł tego tematu brzmi: Wasze Filmiki, co oznacza że osoba zamieszczająca tu link do filmiku jest jego autorem lub posiada pozwolenie autora na zamieszczenie filmiku w jego imieniu.
    Druga sprawa, z tego co wiem autor filmiku raczej nie lubi ekipy (na forum też się raczej nie udziela), więc może ma taki kaprys, że ze wszystkich miejsc istniejących w internetach, filmik nie ma być pokazywany tylko na forum DO.:rolleyes:

    Poza tym, to że filmik opublikowany jest na portalu społecznościowym nie oznacza, że każdy może go wykorzystywać na swoich stronach bez informowania o tym autora (no chyba że film coś reklamuje). :p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  4. Marcin

    Marcin User

    Zacytował bym tutaj jeden film "moja racja jest mojsza"
    Pozdrawiam cię SMODzie
     
    LaserFire3 lubi to.
  5. Bo ciężko, żeby temat nazywał się Filmiki - linki
     
  6. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Zastosuję tu myślenie większości osób na forum. Przecież ten filmik nikomu nie przeszkadza... to po co go ruszać.
     
  7. cos w tym racji jest
    a propo mapy bonusowej bylem tam 13 razy to jest mozliwe tam wskoczyc tylko wymaga czasu i cierpliwosci
    a "przejść" ta mape bonusowa to dopiero osiagniecie w tej grze a nie ze uwalisz kubika z x1 na 1 konfie aegisem :)
     
  8. -APOLLO-17

    -APOLLO-17 User

    Zapraszam do ogladania :D


    Zapraszam i milego ogladania
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 kwietnia 2016

  9. Kolejny filmik z UBA. PS Zaczyna się dopiero w 1 minucie ;)
     
  10. LaserFire3

    LaserFire3 User

    W takim razie po co ta zbędna minuta filmu? Muzykę można przyciąć i dodać ładne wzmacnianie, a nie dawać ją w całości i wstawić 5172519561902 godzin materiału-zapychacza, żeby drop zgadzał się z naszym ulubionym momentem.

    I człowieku, montujesz ty to, czy wstawiasz film, muzykę i z głowy? Możesz przycinać momenty bez akcji, z odliczaniem, skrócić film do 3 minut i jest git. Film przez to jest bardzo nudny.
     
  11. Nie umiem jeszcze tylu rzeczy, nie stać mnie na program. Jeśli Cię to nie interesuje, to nie oglądaj. Dziękuje za radę i wiem, że film za dobry nie jest, ale nie liczę, aby zobaczyło go chociaż 1000 osób. Wystarczy, że jest dla mnie, a od czegoś trzeba zacząć.
     
  12. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Najgorsze co mogłeś napisać, poważnie :p

    A z czego korzystasz? Nawet w Movie Makerze można takie rzeczy ogarnąć.
     
  13. Korzystam z Pinnacle Studio 16 i nie mogę do niego tego filmiku zgrać, po prostu się nie renderuje.
     
  14. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Jak nagrywasz full screen to możesz na spokojnie robić w tym Movie Makerze, bo niestety nie pozwala on manipulować obrazem (wielkością, umiejscowieniem)

    Tam zrobiłem chociażby to:
     
  15. Spróbuję. :)
    A przy okazji kolejny filmik z serii UBA pokazujący "sprawiedliwe" losowanie graczy na UBA.
     
  16. polecam camtasia studio 8
     
  17. Pobrałem Movie Maker, lecz gdy eksportuje filmik to robi mi się on dużo mniejszy od ekranu. Mógłbyś mi pomóc?
    Tutaj link do filmiku:

    Do nagrywania?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2016
  18. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Pewnie zapisywałeś (renderowałeś) w wyższej rozdzielczości niż nagrywałeś
     
  19. -APOLLO-17

    -APOLLO-17 User

    zapraszam i lajkowac :D
     
  20. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Słabe zmiany piosenek, takie nagłe. Lepiej by to było, gdybyś zrobił łagodne wejścia (coraz głośniej) i wyjścia (coraz ciszej)


    A TAK PRZY OKAZJI:

    Komentarze są od komentowania filmu, nie wiem jaki masz z tym problem.