Wasze Filmiki - Linki

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika B∆ĐΜΘTĦΞRFЯΔGGΞR™, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -APOLLO-17

    -APOLLO-17 User

    Zacznę od tego, że dopiero się uczę. Ciezko jest znaleźć program w którym będzie taka możliwość z dźwiękiem. Bardzo takie coś jest już w wersjach oryginał a takie pogramy kosztują i to nie mało. A co do komentarzy, to niech się wyrażają niektórzy jak cywilizowani ludzie, gdyż takiego języka zwierząt jakim się posługują niektórzy nie znam :). Pozdrawiam
     
  2. Wolne granie na 1-7 ;)
     
  3. mozna nim nagrywac jak i obrabiac film dodac muzyke zrobic przyblizenia dodac przejscia i wiele innych ...
     
  4. Na razie korzystam z Bandicam i movie makera i mi starcza, więc dziękuje ;)
     
  5. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Szkoda czasu marnować, niech dalej się męczą i szukają wymówek, że film jest słabo zrobiony.
     
  6. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Hmmm..To może ja się pochwalę :D Szału nie ma ;) Server: Global Europa 1 ;)



    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    SCM_Manu i -^-_LORD_-^- lubią to.
  7. To może co nieco od DV PL 3 :)

     
  8. ja robilem pierwszy filmik w tym programie ale wczesniej nagrywalem tez bandicamem (ale tylko do 10 minut)a tutaj na szczescie moge je polaczyc i problem z glowy :)
     
  9. Defcom w akcji :)

    Obrona 3-8
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2016


  10. Ponownie pobijemy się na mapach pvp.
     
  11. forum o mapie bonusowej w formacie MP4 :)
     

  12. Taki tam filmik ze zbierania skrzynek. Z tyłu znajdują się pozdrowienia dla Scofielda i od Scofielda dla Wiśni z Piekar i innym. ;) Jakimi programami nagrywacie?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2016
  13. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Nowe Wideo ;)




    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  14. krmtb

    krmtb User

  15. Z okazji dnia dziecka ;)