Wasze Filmiki - Linki

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika B∆ĐΜΘTĦΞRFЯΔGGΞR™, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -APOLLO-17

    -APOLLO-17 User



  2. Nowa runda w UBA.
     
  3. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Ja co jakis czas sobie przegladam :p Zawsze mozna popatrzec jak na innych serwach ludzie walcza :p
     
  4. em.kropka

    em.kropka User

    Trochę długi tym razem ale trochę mi zajęło czyszczenie 4-1 na PL1
    Wasze nicki ładnie widoczne :)
    Reszta opisu pod filmem na YT
     
  5. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    koles nr 1 w ogole formacji nie ogarnia chyba :) walka nr 2 najlepsza gdyby jeszcze ten spacehunter mial trafo energii byloby ciekawie :p walka nr 3 sredni przeciwnik :p Jeszcze jedna rzecz pokazuje twoj filmik ktorej osobiscie na uba nie lubie zwyciezka pierwszej walki ma przewage w formacji bo zdazy zmienic na pierscien a przegrany ma wyklepane full to na czym padl najczesciej szkoleniowa i nie zawsze doklepie obie konfy na pierscieniu to powinni na uba zmienic zeby startowalo sie po porazce na takiej konfie na jakiej sie strtowalo w poprzedniej walce a nie konczylo walke wieksza sprawiedliwosc :) pozdro kolego :p
     
  6. To na jakiego przeciwnika się trafi to nie zależy ode mnie, ale jaki by przeciwnik nie był to zawsze jest jakiś materiał. Mi osobiście też druga walka najbardziej się podobała i była bardzo stresująca, bo myślałem, ze przegram :D. Z tymi formacjami to tez masz racje no i ja również pozdrawiam. :)
     
  7. em.kropka

    em.kropka User

    Następny filmik z PL1 mapa 4-1
    Dokładny opis w opisie na YT zapraszam.
     
  8. Reaktor koks :D troche tych śmieci (botow) lata tam na 4-1 ;)
     

  9. Kolejny odcinek z UBA.
     
  10. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Takie tam z nudów z Saturnem :oops:



    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     


  11. Przedostatni odcinek z UBA.
     
  12. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest



    Nie będzie latał po moijej mapie ^^

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  13. Lilith89

    Lilith89 User

  14. -APOLLO-17

    -APOLLO-17 User

    Powoli sie rozkrecamy :p + sorki za lagi, ale czasem nie idzie po mojej mysli ^^
     


  15. Czas na wojny :D
     

  16. Filmik z nowej mapy PVP (robiony na szybko)
     
  17. OCZY-SMOKA

    OCZY-SMOKA User

  18. OCZY-SMOKA

    OCZY-SMOKA User


  19. Kolejny odcinek z wojną.