Wasze Filmiki - Linki

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika B∆ĐΜΘTĦΞRFЯΔGGΞR™, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dark4p

    dark4p User

  2. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User



  3. Jak sam tytuł wskazuje. :)
     
    *MISZELKA* lubi to.
  4. dark4p

    dark4p User



  5. Ludzi już na mapie nie ma więc trzeba do nich przylecieć na bazówke żeby się trochę pobić ;)
     
  6. dark4p

    dark4p User

  7. vorilhon

    vorilhon User

    ,

    - pojawił się taki kwiatek, niezniszczalny!!! Co dalej z tym robić? Cały czas jest na 1-4... Sorry za filmową jakość, nie mam w tym względzie doświadczenia!



    Nic i nikt nie jest w stanie go ubić!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2017
  8. A co oznacza litera A przy statku?? - atakujesz statek admina, to statek jednego z członków ekipy tej gry, nie wolno tego robić, zresztą za takie coś może zostać nałożona kara w postaci czasowego bana na konto. Na filmikach widać, że ewidentnie admin droczył się z Tobą, gdyby chciał - odpaliłby Cię na salwę:)
     
  9. vorilhon

    vorilhon User

    O, cholercia, nie zauważyłem tego, moja wielka wina, po prostu myślałem, że to jakiś następny bot, a na dodatek ktoś mnie przy tych próbach upolował, ups... No to mam nauczkę, nigdy nie spotkałem statku admina, tylko kiedyś spodek ufo, kilka lat temu. Pilot myśli tylko, jakby takiego ubić, nie zwraca uwagi na szczegóły!:(:(:(
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2017
  10. dark4p

    dark4p User



  11. Wszystkie moje intra z DO. Niby nic ciekawego, ale jednak różnica jakaś jest.
     
  12. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Widzisz sam,jak ewoluuje ta gra.Kilka lat temu Admini pojawiali się na mapach przynajmniej RAZ w tygodniu,ewentualnie 3-4 razy na m-c.
    W jakim celu to robili? Sprawdzić naocznie,co się dzieje na mapach,czasem skutkowało to utemperowaniem co poniektórych pieniaczy i cziterów. Gracze wbrew regulaminowi próbowali w kilku dednąć go,co rzecz oczywista było i jest raczej niemożliwe.Obecnie nikogo nic nie obchodzi,tylko wpływ forsy na konta.
     
  13. dark4p

    dark4p User

  14. Nareszcie skrzynki :D
     
    kris0211. i dark4p lubią to.

  15. "Coś się zaczyna"
     
  16. dark4p

    dark4p User

  17. Taka nowość, bo aż dwa filmiki :D



    Tak się biję szeregowy generał.



    Odcinek pierwszy z R-Zone
     
  18. SKF

    SKF User



    Pojedynek klanów na Pl1 w czasie dominacji ;)
     
  19. dark4p

    dark4p User


    Największa bitwa na PL1 z dnia 18.07.2017 z mojej perspektywy
     
    -V-E-G-A-70 lubi to.
  20. Dzisiaj o 18:00 premiera bitki na PVP podczas Dominacji 2017.