Ważna informacja - Bigpoint i Youzu

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 23 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chcieliśmy przekazać Wam informację, z której jesteśmy dumni i szczęśliwi - Bigpoint GmbH zostało nabyte przez Youzu Interactive. Wspólnie Bigpoint i Youzu stworzą jedno z niewielu globalnych miejsc przeznaczonych dla gier online oraz mobilnych, prezentowanych w ponad 200 krajach. To wydarzenie jest przełomowym momentem w dziejach Bigpoint i oznacza początek nowej ery, rozpoczynającej się wprowadzeniem niebawem nowej gry mobilnej "Hocus Puzzle".

  Khaled Helioui, Dyrektor zarządzający Bigpoint powiedział: "Dzięki tej współpracy, Bigpoint rozpoczyna kolejny rozdział w swojej historii, koncentrując się wyłącznie na jakości produktów". Przy wsparciu i udziale Youzu, będziemy w stanie dalej rozwijać nasze talenty, wspaniałe doświadczenia oraz tworzyć nowy zasięg dostępności."

  Kontynuuje: "pasja i wizja Lin Qi dla branży były zgodne z naszą chęcią zapewnienia nowych atrakcji naszym Graczom.

  Współpraca z taką organizacją jak Youzu skoncentrowaną na produkcie, którego centrum jest Gracz, pozwoli spełnić nasze ambicje: Wspanialej gry dla każdego".

  F.A.Q.

  1. Kim jest Youzu?

  Youzu Interactive (SZ.002174) została założona w 2009 roku i jest jednym z prężniej działających wydawców gier PC i mobilnych w Chinach. Zatrudnia ponad 1500 pracowników. Youzu wydała ponad 20 gier, które mają ponad 350 milionów graczy.

  Jego "League of Angels" to ogromny sukces, a jego najnowsza wersja mobilna "Youngsters of Three Kingdoms" była Top 10 najbardziej dochodowych gier w Chinach.

  Firma dąży do szerzenia prostej rozrywki i radości na całym świecie, rozwija pełną gamę światowych systemów wydawniczych integrując R&D (dział rozwoju) i zdolności operacyjne.

  W czerwcu 2014 r YOUZU Interactive oficjalnie zaistniał na rynku kapitałowym, jako pierwsza krajowa spółka oferująca gry na giełdzie akcyjnej klasy "A".

  Youzu był wielokrotnie nagradzany za wprowadzone gry mobilne, przeglądarkowe. Lin Qi, założyciel Youzu, jest wybitnym przedsiębiorcą, który podobnie jak my w Bigpoint, podchodzi do gier z pasją.

  2. Kiedy transakcja zostanie przeprowadzona?

  Transakcja ma zostać zakończona w kwietniu 2016 r.

  3. Jak to zmieni aktualne gry Bigpoint?

  Chociaż Youzu nabyło w 100% Bigpoint nie mamy planów dotyczących zmian w grach Bigpoint. Będziemy nadal rozwijać i wspierać nasze gry, a także rozwijać je i realizować zamierzone projekty, w tym nadchodzącą grę z gatunku MMO "Gra o Tron".

  4. Czy marka Bigpoint zostanie utrzymana?

  Tak. Wierzymy, że marka Bigpoint jest dobrze rozpoznawalna w społeczności Graczy i będziemy nadal funkcjonować pod tą nazwą.

  Jesteśmy naprawdę podekscytowani wieloma możliwościami, jakie ta współpraca przyniesie zarówno dla nas, jak i naszych Graczy na całym świecie!

  Bigpoint pragnie podziękować Wszystkim za nieustające wsparcie i lojalność.

  Wasza ekipa Darkorbit

   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę