Wbijanie poważki

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika pawelniebudek3, 28 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cześć. W jaki sposób najlepiej jest wbijać punkty poważania ? Są jakieś możliwości nie licząc misji czy wrót z bonusem na poważanie? Obecnie mam ponad 300mln poważki i staram się robić misje z 22 lvla, ale zauważyłem, że niektórzy mają jej miliardy i choćbym wszystkie zrobił z boosterami, pp, formacją i designami albo modułami to i tak nie da rady tyle dobić. Nie licząc jakiś wykorzystywań bugów czy innego syfu są jakieś dobre metody ? Pozdro!
     
  2. Nie ma sensu w tej grze robić rangi tym bardziej jeżeli grasz na serwerze Polskim.
    Powodów jest kilka:
    - Strata czasu, kasy i nerwów na utrzymanie konkretnej rangi
    - Błędy BP które wprowadza nowe rzeczy bez przemyślania co powoduje przez pewien czas wykorzystywanie ich przez graczy którzy później nie dostają bana za takie działania
    - Różne bugi które wychodzą po pewnym czasie które też są wykorzystywane dlatego niektóre konta na serwerze PL mają bardzo wysokie poziomy i kosmiczne ilości poważania
    - Ogólna sytuacja tej gry i często dobrej znajomości niepotrzebnych osób przez co takie osoby są chronione.
    Więcej nie będę pisał bo zaraz dostanę znowu bana na 2 tygodnie za nic tylko pisanie prawdy jaka występuje w tej grze.
    Polecam po prostu grać póki jeszcze ta gra istnieje i się nią bawić nie tracić czasu na wbijania małego piksela przy nicku bo nic on nie daje.
    Kiedyś miało to sens gdy wszyscy grali sprawiedliwie wtedy kupowało się boostery plus 50% za kasę plus dobry klan z bazami i z misji dostawało się nawet 3x tyle powagi plus robienie Hadesów tydzień w tydzień.
     
  3. Dzięki za odpowiedź. Ostatnio miałem taką sytuację, że brakowało mi ok. miliona pkt żeby dobić pewną rangę która od miesiąca stała na pułapie 3,6-3,8 mln i dzień przed wykonaniem misji po której łącznie miałem ponad 4,2 mln punktów rangi to do osiągnięcia nagle potrzeba było ponad 5mln o_O
    Jak to możliwe, że ranga w połowie stawki ( chodzi tu tylko o szer. majora) nagle w jeden dzień skacze o ponad milion punktów w górę a ogólnie od miesiąca prawie stała w miejscu?

    Ja pamiętam jeszcze czas kiedy to grając dla samej przyjemności choć systematycznie, można było mieć fajne rangi i nawet flaxy latały z majorami. Dziś gość który ma w randze 2 ptaszki to często lata już z full kontem i jest nie wiele słabszy niż jakiś pułkownik.
    Moim zdaniem system rang mógłby się trochę zmodernizować, choćby w taki sposób, że % graczy jaki może przypadać na daną rangę by się bardziej wyrównał
    Po co dawać aż 20% na szer.pil.kosmicznego czy 12% i 10% na kolejne jak można byłoby zabrać kilka pkt procentowych z tych rang najsłabszych i przydzielić je do tych lepszych. Im więcej graczy mogło by mieć lepszą rangę tym więcej tych uczciwych miało by taką jaka by ich satysfakcjonowała, a reszta bugerów dalej by sobie siedziała w najwyższych i nikomu by nie przeszkadzali ( nikomu kto nie miałby ambicji na pułkownika+…) ;)
     
  4. Ranga jest wysoka przez bugi które ludzie wykorzystują i mają dużo więcej powagi niż można mieć normalnie do tego gra mało osób więc automatycznie ilość rang typu szer.major jest dużo mniej. Ludzie też zmieniają firmy i przez to raz ranga skacze raz spada. Pamiętam jak jeszcze 2 lata temu grając na Europa 3 chciałem mieć pierwszy i ostatni raz pułkownika więc uparłem się i wbiłem go w ciągu 3 miesięcy z szeregowego kapitana. Lecz wtedy nie było bugów na powagę i że ktoś miał 30 czy 40 poziom co legalnie nie jest do wbicia w takim czasie ile ta gra ma lat. Dlatego teraz gram na Europa 1 nie przejmuję się ranga lecz tutaj chociaż banują sam gracz top 1 ma 29 poziom co i tak jest dość wysokim ale niedawno byli lepsi tylko tutaj chociaż takich banują i wreszcie ich dopadło. Więc jeżeli chcesz mieć szanse wbić jakąś range to zostają jedynie serwery europejskie o które jeszcze jakoś dbają bo gra tu najwięcej ludzi. Więc nawet jak będą jakieś bugi na powagę czy pd po prostu i tak taka osoba dostanie bana za wykorzystywanie bo na serwerze PL można tylko sobie o czymś takim pomarzyć.
     
    pawelniebudek3 lubi to.
  5. Mruwkacoxx

    Mruwkacoxx User

    Kiedyś rangę wbijalo się na statkach i wtedy ranga coś znaczyla.
    Potem zaczęły się hadesy i ranga traciła na wartości bo już range mieli tylko ci co Markowski swój czas na H adesy a na mapie nic nie potrafili.
    A teraz to ranga znaczy jeszcze mniej bo leciał w eternale i jedziesz z rangą i urka na kilka kont.
    Więcranga teraz nie ma sensu bo byle jaki szeregowy pilot jest lepszy od tych pseudo generałów
     
    pawelniebudek3 i -dshh14- lubią to.