Ogłoszenie Więcej statków Battleray, mniej wykorzystywania luk w grze

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 13 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Czas, w którym na statki Battleray monopol mieli użytkownicy wykorzystujący luki w grze, dobiegł właśnie końca!

  Od tej pory na mapie 5-3 znajdą się aż cztery statki Battleray, co oznacza, że każdy będziemiał swoją szansę, aby je dopaść. Obecny Battleray wysyła mniej Interceptorów i jest słabszy niż wcześniej: od teraz zadaje mniejsze szkody i ma niższą wytrzymałość. Obniżyliśmy również nagrody za zniszczenie Battleraya, dzięki czemu stał się on mniej interesującym kąskiem dla wszystkich tych, którzy upodobali sobie tę lukę! Nagrody za Interceptory, zawartość skrzynek cargo NPC oraz punkty rankingowe pozostają niezmienione.

  Aby nieco złagodzić tę dosyć drastyczną zmianę, wprowadzamy nową wersję Battleraya -"Zabójczego Battleraya”. Ten statek będzie dużo trudniejszy do zniszczenia! Pod względemwysyłania Interceptorów i wytrzymałości zachowuje się on w ten sam sposób co wcześniejszyBattleray, ale jeżeli nie zostanie zniszczony w ciągu 20 minut, znika i pojawia się losowo zmaksymalną wytrzymałością na kolejnej mapie PvP. Najlepiej więc zniszczyć go, zanim ucieknie!

  Naszym zdaniem powyższa zmiana spowoduje, że wszystkim graczom będzie łatwiejukończyć misje i zdobyć osiągnięcia związane z Battlerayem, a jednocześnie wciąż będziestanowić on wyzwanie dla zaawansowanych graczy.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.