Wieczność Blacklight

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 5 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Nathersis

    Nathersis User

    Fajny event - można porobić moduły do różnych statków, z wrót ładnie wpada rinusk, a jak ktoś ma zamiar robić wrota do 200 fali czy dalej bijąc wszystkie alieny z ammo, to polecam zmianę strategii.
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  2. Totalna porażka ,ciekawe jak wyobraża sobie suport słabsze statki które biją invoki lub behemoty z czego ... jakiego amo , jak maja zdobyć wejście na nowe wrota i czym będą strzelać w tych nowych wrotach, szkoda słów na taką amatorszczyznę w wykonaniu programistów..
     
    memil lubi to.
  3. @TL_Eviana. Witam Proszę mi odpowiedzieć na pytanie! po raz trzeci raz wywalam się we wrotach bo mi połączenie z serwerem zostaje utracone NIE Z MOJEJ WINY. Pisałem do PT to mnie odsyłają na forum także czekam na Pani odpowiedź. W tym czasie nawet na TeamSpeak-u wszystko działa bez zarzutów nawet nie ma informacji i utraconym połączeniu a na grze jest łączenie do puki się nie zrestartuje przeglądarki
     
  4. -OMEN-

    -OMEN- User

    Ja mam pytanie o moduły z tych wrót, które można zrobić w montowni lub dostać za ukończenie celów.
    Weźmy np. moduł na DMG:
    "DMG-X1 Niestabilny moduł z serii X1 zapewniający wzmocnienie modyfikatorów uszkodzeń niektórych statków."

    Co on właściwie wzmacnia ? O jakie modyfikatory chodzi ? Od czego jest liczone te wzmocnienie ?

    Ile wzmacnia DMG-X1 a ile DMG-X2 ?

    Jaka jest różnica pomiędzy tymi wzmacniaczami, które można zrobić w montowni np. DMG-X1, DMG-X2, a tymi które można dostać za cele np. DMG-XT10 ?
     
  5. Zeus_33

    Zeus_33 User

    mniej wiecej tak xd
    https://prnt.sc/vfa235
    https://prnt.sc/vfa2f6
    https://prnt.sc/vfa2np
     
  6. Przecież i tak ci powiedzą że nastąpiła utrata połączenia w twojej sieci :D Co za różnica ze u mnie jest to samo a brat gra pół metra dalej i jemu nic nie wyskoczyło :p
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    niestety z pozycji forum nie pomogę, podaj proszę numer zgłoszenia, w którym zostałes poproszony o pisanie na forum?
     
  8. REVERS

    REVERS User

    I po co to ograniczenie na uridium? Skoro wszystko teraz kosztuje w kij... Chyba tracę sporo ammo żeby ubić aliena na 200 czy 300 fali a uriudium za to nie mam. Najcenniejsza ruda usunięta, bo gracze mogliby sobie zarobić. Brawo BP - cała gra i naprawianie przez was błędów i bugów jest jedną wielką porażką. Prosze o przekazanie opinii do centrali - event bez możliwości zarobienia uridium jest eventem do bani. Daliście zarobić bugerom, pobugowali miliony uriudium, jakie konta stoją wystawione na sprzedaż - w głowie się nie mieści po 300mln uri. a Tutaj żałujecie ludziom zdobycie choćby 5 mln gdyby ktoś naprawdę siedział i bił te wrotka. ŻENADA i jeszcze raz ŻENADA. Tak samo jak podniesienie ulepszeń do 20 lvl. Co to ma wnieść? Jeszcze bardziej zepsuć tą grę? Istny brak pomysłu na rozwój i tyle. Zamiast tworzyć eventy typu "najemnicy" gdzie gracze ubijajac alieny i zdobywając punkty pozniej biją się miedzy sobą to dodajecie jakieś badziewia, które niszczą tylko gre. Dlaczego nie dacie ludziom normalnie polatać chociaż rok, ludzie nawet do 16 niektórzy nie poulepszali rzeczy, a wy już coś nowego... W głowie się nie mieści co wy macie w tych głowach tworząc coś do tej gry.

    EVENT w mojej ocenie -100/10
     
  9. -OMEN-

    -OMEN- User

    Ja robię tylko te wrota do fali, która daje uri, potem celowo padam. Przecież nie będę bił mocnych alienów jak nie ma za co.

    Zgadzam się z przedmówcą, ulepszenia na 20 level to poraża. Gra już dawno straciła sensowny balans. Czy ktoś zastanawiał się jak mają grać nowi gracze ? Przecież oni już padają na jeden strzał, a żeby zbudować sensowne konto trzeba klika lat. I co mają robić przez te kilka lat ? Bić 5 lat alieny ?
    Nowe eventy właściwie też są tylko dla nowych graczy, bo trzeba mieć mocne statki aby cokolwiek zdobyć, kiedyś tak nie było.
     
  10. -porty7-

    -porty7- User

    Żałosny event
     
  11. Witam
    jestem graczem uczciwym,wiec co sie z tym wiąże biednym! jak mam zdobyc nagrode ewvetowa skoro nie dostaje nagrody za alieny ktore sa coraz mocniejsze ?a nawet x1 nie rosnie na drzewach. Mógłbym pasc,ale mi ubije invoki/behemoty,aby miec na kolejne cpu? druga sprawa to kolejne poziomy ulepszeń wyposażenia w matowni. według mnie gra zmierza w złym kierunku poniewaz za duzo nowosci w bardzo krotkim czasie jest wprowadzane,a tak jak wspomiałem jestem graczem uczciwym wiec nie stac mnie na tak szybkie rozwiniecie wyposażenia.mam nadzieje ze BP zastanowi sie co robi i opanuje zanim gra do konca upadnie
     
  12. Nathersis

    Nathersis User

    Serio ludzie tak trudno wam skojarzyć dlaczego od pewnej fali nie ma uridium?
    Alieny co 50 fal są wzmocnione o 80%, ale również nagroda za nie jest wzmacniana o 80%, tak więc wszystko rośnie proporcjonalnie.
    Zapominacie tylko o fakcie, że co 10 fal macie dodatkowy booster. Kilkukrotnie już udało mi się mieć koło 100% dmg przy 100 fali, więc tak naprawdę gdyby we wrotach dalej dawało uri, to bym zarabiał je 2x szybciej niż na normalnych mapach. A co by było za kolejne 100 fal, jakbym miał z 200% DMG? Wtedy wszyscy by siedzieli 24/7 w tych wrotach, bo po co bić zwykłe alieny, jak we wrotach płacą tak samo, a masz 100/200/300% dmg z boosterów i zarabiasz kilka razy szybciej.
    Wrota mają na celu pozwolić wam zrobić moduły praktycznie do każdego statku i umożliwić ulepszanie itemów do 20 poziomu. Chcecie uridium? Macie 50 innych sposobów by je zarabiać.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2020
    STRADIVARI71 lubi to.
  13. warrriat

    warrriat User

    Na poprzednim evencie z wrotami wieczności alieny dawały urkę cały czas. Problem w tym że biły po 4 mln i miały większy zasięg niż ty.
     
  14. -OMEN-

    -OMEN- User

    Dzięki.
    Z tym modułem do Nonstromo trochę popłyneli, ktoś kto robi wrota wieczności nie lata Nonstromo :)

    Eventy są właśnie po to, żeby ludzie sobie raz na jakiś czas lepiej zarobili.
    Grając uczciwie bez botów, zastanawiałeś się skąd wziąć amunicje na te wrota ?

    Co do modułów, są losowe, więc możesz ich zrobić pierdylion, a i tak nie trafisz na to co potrzebujesz.

    Jeszcze co do ulepszeń, ja po setnej fali dostałem 5 sztuk tego super oleju, a na jeden przedmiot potrzeba 640 ! To ile lat chcesz to robić ?
     
    memil i C-I-E-Ń lubią to.
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jeżeli te wrota maja być na stałe to i nagroda jest jaka jest. Eventem bym tego nie nazwał aczolwiek modne jest nazywanie każdego nowego zdarzenia eventem. BP wprowadza nowe dziwaczne pomysły i nazywa to eventem. Jak by nie patrzeć może i ma rację, gdyż wielu dla tych smieciowych nagród zarywa nocki, i pewnie trzesie się z zazdrości, że kolega z klanu ma 2% więcej dipsa .... na N-nostromo. A zapomniałem jeszcze o nowym oleju - eh no tak 2% więcej szkód do walki z cieniem i niedłógo pewnie i jego zabraknie. Ale zawsze 4k więcej bicia, jest o co się szarpać :D
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2020
  16. [Ticket#2020110537004244]
     
  17. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no tutaj sie nie zgodzę :D poniewaz nostromo ambasador jest kozak fes :D :D a poza tym zawsze mozesz zbudowac ich od groma :D w koncu sie uda
     
  18. Zeus_33

    Zeus_33 User

    w sumie nie ma to jak dostawac teraz hity po 450k xd
     
  19. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ja z innej beczki. Jak dla mnie 1 życie we wrotach to porażka, przy tej ilości lag na polskim serwerze to trzeba mieć dużo szczęścia, aby daleko zalecieć. Przykładowo ja dzisiaj wyleciałem 2 razy bo straciłem łączność z serwerem nie z mojej ani mojego sprzętu winy. Ile razy można zaczynać od początku ?
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    Należy się domyslać, że lagi to jeden z motywatorów w tej grze. Będziesz miał szansę wlatywać tam do "..... śmierci" swojej lub tej gry.
    No bo czym byłaby ta gra bez non stop farmiacych na mapach BL, bijacych się o ochłapy.:D