Wieczność Blacklight

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 5 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  DO_marketing_blacklightnov2020.jpg

  Około godziny 10:00 odbyła się synchronizacja, aby wprowadzić nasze zupełnie nowe wrota Wiecznego Czarnego Światła, a także wydarzenie Special Ship Boost Fever i nowe specjalne rankingi Black Light. W tym miesiącu będą dostępne 3 różne okresy rankingowe - wykorzystaj szansę na wygranie niesamowitych pakietów nagród!
  I wreszcie, możesz użyć Wiecznych Fragmentów, które zebrałeś, aby stworzyć Eternal CPU i wskoczyć do Eternal Black Light GG! Pokonaj rasę Black Light, próbując przywołać portal, aby uwolnić swoją potęgę w rozszerzeniu Eternal Black Light! Czy jesteś gotowy na wyzwanie, aby ich pokonać? Nie ma czasu do stracenia!
  Wprowadziliśmy mnóstwo wspaniałych nowości, w tym zupełnie nowe wrota, odłamki czarnego światła, akceleratory indoktrynowe, ekskluzywne niestabilne moduły i wiele więcej - nigdy nie było lepszego czasu, aby włączyć te silniki.

  Event start: 6 listopada (00:00 am LST).
  Event koniec: 29 listopada 23:59 LST

  Poradnik [LINK]
  Tutaj zostaw swoją opinię: [LINK]

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę