WILKU

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Alfa.Star, 26 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Witajcie, od jakiegoś czasu zwiększyłem aktywność na tym forum także myślę, że to dobra chwila aby co nieco o sobie naskrobać.

    Nick: WILKU
    Serwer: PL2
    Firma: VRU
    Level: 24
    Obecna ranga: [​IMG] Szeregowy pułkownik
    Klan: Chlor skład

    A teraz od początku :) Mam na imię Rafał. Był grudniowy poranek roku 1990 kiedy to przyszedłem na ten świat :D. Pochodzę z małej wsi w województwie lubelskim w bliskich okolicach znanego wam być może Nałęczowa (a przynajmniej Nałęczowiankę możecie kojarzyć).

    Do DarkOrbit trafiłem w 2008 roku oczywiście na PL1 kiedy to jeszcze nie było tylu bajerów co teraz. Osiągnąłem tam 18 level więc bez szału ale wtedy dla Mnie to było coś :). Nawet dobrze nie pamiętam swojego nicku wiem że był to napis "Ex3mist" plus jakieś znaczki. Z graczy pamiętam jedynie LISa i coś mi świta nick "MementoMori" więcej nie pamiętam :oops:. W 2008 roku zakończyła się przygoda z granie, a rozpoczęła klasa maturalna. Do gry powróciłem we wrześniu 2010 roku już na wspomnianym wcześniej PL2. W międzyczasie rozpocząłem jakże ambitne studia Geografii o_O No i tak sobie grałem z małymi przerwami na czas sesji :mad:. Niestety jest tak że jak Cię nie słyszą to Cie nie znają, a że często sobie przybanuję to i cicho siedzę :D Tu pozdrawiam wszystkich kochanych CMów, wiem wiem nie macie wyjścia i po łapkach trzeba mi czasem dać :(.

    Oczywiście nie samym DO żyje człowiek. Trzeba się spotkać ze znajomymi na przysłowiowym "piwku", gdzieś w pubie obejrzeć Ligę Miszczów (kibic Realu Madryt od 2002roku :cool:). Lubię podróżować, szczególnie góry (kocham <3), gdzie można dobrze się zmęczyć, ale i zaliczyć parę szczytów :D (a nie ten wasz plażing smażing leniuchy :mad::D). Moim kolejnym zainteresowaniem jest poker w którego gram od czasu do czasu czy to ze znajomymi, czy online :cool:. Planuję też zagrać jakiś większy turniej live ale to w swoim czasie. Sport, sport i jeszcze raz aktywność fizyczna. Biegam od czasu do czasu 10km w godzinę i ciągle wynik się poprawia (jestem z Siebie dumny). To tak w skrócie byłoby troche informacji o Mnie. Jeśli coś mi się przypomni dopiszę.

    Zachęcam do komentowania, zadawania pytań :)

    Pozdrawiam WILKU ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2017
  2. Witam Wilka :D
    Pierwszy :)

     
  3. stworca

    stworca User

    ha ha ha lisa ja też znam z bliska po mojej reaktywacji na zasięg flaksa na pl 1 ale to byłko kilka lat temu - pamiętał mnie; coś się wydarzyło na pl 1 wtedy ukradłem mu bossa sibelona a to był przecież igf a ja z vru neutral - wraca pod portal a aliena nie ma; w każdym bądź razie witam i pytam czy nie grasz też przypadkiem na pl 3 - pierwszy już; któryś raz w grze i do gracza wpis
     
  4. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    któż mógłby być pierwszy jak nie najszybszy z najszybszych MOD_SZYBKACOBRA :) witam u Mnie :)

    Cześć, no na PL3 mnie jeszcze nie było. Czasem myślę zacząć to wszystko od flaxa :d może przyjdzie taki dzień :)
     
  5. stworca

    stworca User

    na pl3 jest klan wilki musiałem cię z nimi pomylić; po drugie real przegrał z barceloną - niedźwiedż powiedział, że piłkarzy preraża siła ognia suareza - mnie przeraża klan hati z globala 1
     
  6. Posty na forum Ci się mnożą jak króliki. :D
     
  7. stworca

    stworca User

    od 2008 r; to niewiele - z nowym kontem to niewiele
     
  8. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    no coz tak naprawde na forum nie zagladalem a jak zagladalem to sie nie wypowiadalem pae razy sie w havokach pochwalilem i w herkach :) a postowac tak naprawde zaczalem od ok miesiaca :)
     
  9. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Witam na forum :p
     
  10. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    a witam witam w Moich skromnych progach :)
     
  11. Dałem Ci lajka. Zgadnij za co. :p





    Ale w 2007 roku nie było jeszcze PL1 serwera. :rolleyes:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2015
  12. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    hmmm to mogło być w 2008 wiem ze na bank jak miałem 17 lat już grałem w DO. To było kilka temu i powiedziałbym ze to 2007 mój błąd :D
     


  13. Gra powstała w 2006 roku i najpierw był serwer niemiecki. Zaraz potem dorobili globalny europejski.

    Dopiero po roku 2008 zaczęły powstawać kolejne, w tym polski.



    A gdzie rozwiązanie zagadki ? :cool:
     
  14. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    nad rozwiązaniem myślę :p no na pl1 w 2008 grałem to wiem na 100% z 2007 przesadziłem fakt teraz sobie skojarzyłem pewne fakty :)
     
  15. Podpowiem, że pierwsze zdania kryją rozwiązanie.


    Toś Ty stary wyjadacz. A powiem Ci szczerze, że nie dałbym Tobie 24 lata. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2015
  16. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    wypowiadam się jak małolat? :D pierwsze zdania hmmm to nie wiem zmoze jestes ten sam rocznik albo imiennik chybaz e jakis ziomus z lubelszczyzny. albo o inne pierwsze zdania chodzi :p

    Powiedz za co :) dam lajka :D
     
  17. Może nie jak małolat, ale jakoś tak inaczej jak na taki wiek.


    Jesteś blisko, bliziutko. Teraz wystarczy dobrze obstawić któreś z tych wymienionych i nagroda zostanie wypłacona. :D
    Ale masz tylko jedną szansę. :p
     
  18. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    teleturniej jak w postaw na milion :D dobra odpowiem, że rocznik bo cos trzeba wybrac :) i tak zapytam jakis temat o Tobie był/jest/będzie? :)
     
  19. Buu, nie trafiłeś. :p Trudno, inną się wymyśli jeszcze kiedyś.


    Temat o mnie był jeden jedyny raz na całą dotychczasową forumowską karierę. Obecnie nie ma, a w przyszłości nie planuję.
     
  20. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    no trudno:D szkoda ze nie ma bym poczytał może bym znalazł jakieś podobieństwo :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.