Włamanie na konto?

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Wladimir50, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Witam zwracam się z małym dość dziwnym zjawiskiem. Przed chwilą po wejściu na DO i zalogowaniu się na niego wszystko było dobrze dopóki nie zauważyłem mojego zmienionego nicku.

    Nazwę (imię/pseudonim) pilota można zmienić raz na 48 godzin.
    (Twoja ostatnia zmiana: 16.03.2020 09:03)

    Przysiegam, ze o tej godzinie nawet mnie nie było na grze a odziwo dziwnym trafem znikąd automatycznie zmieniono mój nick, nawet nie podając danych swojego konta. Jest jakieś wyjaśnienie co do tego?
     
  2. Jeżeli twój nick został zmieniony na Teletubis z cyframi to tak , wcześniejsza nazwa musiała byc nieodpowiednia jeżeli nie to ktos wbil na konto .
     
  3. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Moja nazwa w grze to była VladimirPutin, ale wiesz co jest dziwne? Jeden ktoś mi powiedział ze ten nick łamie regulamin, a nikt mi nawet palcem nie wskazał tego, szczególnie CM BA czy kto inny. Dziwna sytuacja, juz sie martwie o twoje konta jak to nasz kochany Bigpoint dba io bezpieczeństwo naszych kont.
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    został zmieniony, na forum również zostanie. Patrz regulamin i punkt o polityce. Nie otrzymałes bana na konto, tylko zmianę nicka, więc złap dwa oddechy i nie ustawiaj go ponownie.
    Wątek zamykam, bo nic tu już dyskusji nie podlega.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.