Wpadki - chwalimy się

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika ShatteredHeaven, 2 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Siemka, wpadł mi pomysł na taką prostą "zabawę", wymagającą tylko minimum dystansu do siebie - chwalimy się różnymi wpadkami wynikającymi z naszej własnej głupoty związanymi z DO. Zacznę dla przykładu:
  Strasznie długi czas mi zajęło zorientowanie się, że, aby zdobywać części do wrót dalszych niż A/B/G trzeba na konkretne inne wrota kliknąć, jako że grałem bardzo sporadycznie i rzadko wchodziłem chyba jakieś 2 lata myślałem, że części do pozostałych wrót można zbierać tylko po skończeniu A/B/G :D
   
 2. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  KacproproK
  Jak dla mnie to temat dotyczy wpadek w grze, a nie braku kultury na czacie, więc post usuwam.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 3. **Indi**

  **Indi** User

  Jako,że posiadam kilka kont na różnych serwerach,kiedyś po przelogowaniu na inny,pomyliłam firmy i mapy i skoczyłam na II Galę wrogiej nacji,latając tam kilka minut,zanim się zorientowałam,gdzie naprawdę jestem.Na szczęście o tej porze było mało graczy,więc wróciłam skokiem na właściwą dla mojej nacji mapę ,bez deda.
   
  Legenda i ShatteredHeaven lubią to.
 4. Zosiaczek

  Zosiaczek User

  Ubiłam Admina i dostałam Bana
   
  gigamen, CADD oraz Legenda lubią to.
 5. Tak na świeżo, robiłem wczoraj misję specjalną i jakoś po niecałych 50min "nie zadawania obrażeń innym graczom" zbierając boxa trafiłem na kogoś na niewidce i najwyraźniej musiałem kliknąć lpm dwukrotnie... :mad:
   
 6. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  Drodzy gracze,
  Chcę tylko przypomnieć, że temat dotyczy wpadek użytkowników gry i proszę się tego trzymać.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 7. BA_Matroz

  BA_Matroz User

  Witam,

  graczu z nickiem którego nie zacytuję bo łamie regulamin w dniu dzisiejszym właśnie za niego nałożona zostaje blokada konta forum na 30 dni.

  2.1. Nick, sygnatura, awatar

  Nick, awatar, sygnatura i podpis nie mogą naruszać punktu 1.2. Regulaminu.

  Nick, którym się posługujesz, to Twoja wizytówka. Nick nie może być wulgarny (w tym zawierający słowa z języków obcych, których brzmienie w języku polskim kojarzone jest z wyrażeniami wulgarnymi) ani obraźliwy.

  Awatar może mieć maksymalne wymiary 200 x 200 pikseli, a jego rozmiar nie może przekraczać 39 kb. Nie może on zawierać treści zawartych w punkcie 1.2. Regulaminu.

  Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

  Język podpisu jest dowolny.

  *Sygnatury i podpisy ekipy mają prawo być większe.

  Kara:
  Sygnatura, awatar - 11 pkt
  Obraźliwy, wulgarny nick - 51 pkt

  1.2. Treści na forum

  Na forum zabronione są treści: obraźliwe, wulgarne, pornograficzne, homofobiczne, polityczne, religijne lub propagujące przemoc. Wypowiedzi zamieszczone na forum wyrażają opinię użytkownika, który ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Zabronione jest publikowanie na forum treści lub wykonywanie jakichkolwiek czynności, które naruszają lub łamią prawa innej osoby, albo są w inny sposób sprzeczne z prawem. Dotyczy to również praw autorskich oraz własności intelektualnej.

  Z poważaniem,
  BA_Matroz
   
 8. Kiedyś chciałem bić pchełkę ale gdy już ją biłem jakiś potężniejszy goliat mnie ubił XD
   

Poleć tę stronę