Wrota ALFA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sinet12

    Sinet12 User

    Aaa sorry nie zauwazylem slowa ,,nie" :D
     
  2. Więc jeśli po prostu napiszę że od lagów dedłem to oddają życie czy jest jakaś procedura?
     
  3. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Zapraszam do zapoznania się z >>Zasadami dotyczącymi zwrotu wrót<<.

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
    kotekipiesek lubi to.
  4. RONDO13

    RONDO13 User

    nie no ja pierwszy raz 80 mk robiłem z 25 minut moze a sibki wcale nie sa takie nudne po prostu one sa wolne ale raczej szybko sie zbiją.

    Alfa jest łatwiutka ją bez kamyka idzie zrobić.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 maja 2014
  5. Misiek77

    Misiek77 User

    Czy w Alfie dk biją od razu czy dopiero jak sam zaatakuję ?
     
  6. Donatan

    Donatan User

    od razu,dziwne by było jakby cie nia atakowały
     
  7. Misiek77

    Misiek77 User

    Czy robiąc Alfę z Petem nabiję mu szybciej lvl ?
     
  8. Witam.

    Tak. Najlepiej jest też poczekać z włączonym P.E.Tem na nagrodę końcową zanim przeniesie Nas z mapy.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  9. Misiek77

    Misiek77 User

    Witam, jak ustawić sobie konfiguracje na : 80 mk, 80 sibelonitów, 16 dk i 30 protegitów ?
    :)
     
  10. Ja na mk i sibelonity mam 14 napedów i 1 osłona.
    Na dk kilka osłon więcej.
    na protegity tak samo jak na mk i sibelonity, tylko, że napędy KONIECZNIE podkręcone złotkiem :)
     
  11. Misiek77

    Misiek77 User

    A co na drony dać ?
     
  12. Ja na obu konfach mialem lasery
     
  13. dert3496

    dert3496 User

    No dobra wiec teraz moja propozycja (nie każdemu się musi podobać ale pisze to w oparciu o swoje 5 zrobionych alf.)
    Wiec zaczynamy!
    obowiązkowe wyposażenie:1. golec lub Vega
    2. co najmniej 15 lf-3 (polecam około 20 lub więcej)
    3. co najmniej z 3 irki aczkolwiek z taka ilością nie polecam robić bo raz ze zejdzie na tym z 6-7h a 2 ze łatwiej będzie o deda z oczywistych względów.
    4. to nie jest obowiązkowe ale warto mieć premke i kamyka w pecie.


    40 struner
    Stajemy w miejscu, czekamy na alienki i rozwalamy żadnej filozofii nie ma. Tutaj konfy jakie się akurat ma na statku.


    40 lordaki
    Tu można tak jak przy strunerach albo jak ktoś woli to może sobie podlatywać i niszczyć po kolei i ciągając po mapce. Ja wszystkie 5 razy stałem w miejscu.


    40 mordon
    Też banał. ale niestety tu już trzeba latać trochę. Po prostu podlatujemy do każdego i rozwalamy, jak najszybciej aby się w grupę nie zebrały.
    Konfy to full SH (osłonki) na statku a drony i statek to full dmg.


    80 saimon
    Już się robi trochę trudniej, ale tu tak samo jak w lordakiach latamy szybko i rozwalamy po kolei wszystkie podlatując do nich.
    Konfy to 2 full speedy. Na statku full dmg a na dronach osłonki tak żeby ze 100k wyszło i reszta dmg.

    20 Devolarium
    Postrach straconego czasu, też łatwa ale straaasznie nudna fala.
    Tutaj czekamy aż się devo w grupę zbiorą i niszczymy po kolei.
    tutaj full speed nie potrzebny, dajemy full osłonek na statek a reszta czyli drony i statek to dmg.

    80 kristallin
    Robi sie nieciekawie jest to bowiem jedna z najtrudniejszych fal we wrotach.
    Tutaj nie przylatujemy i nie rozwalamy kazdego kryształka, bo zwyczajnie nie zdazymy, a gdzy reszta nas otoczy to 2-3 hity i ded. Tutaj należy zebrac wszystkie w kupę i ciagac po mapie. (orbitek nie polecam) oczywiscie we wszystkich falach gdy jakikolwiek npc nam ucieka, ja polecam ominąć grupę i dobić go. W 2 swojej alfie postanowiłem zastosować sie do poradnika jakiegos tam i nie dobijałem mk. rezultat był taki ze niecałe ich 80 sie zebrało w 1 rogu i nie dało sie ich zabic bo jak podlatywałem to odrazy dostawałem hita za 70k. ale w koncu sie udało.

    20 sibelon
    Identycznie jak w devach tylko ze tu stracicie 2x więcej czasu i ammo.

    80 sibelonit
    Wszystko identycznie jak w kristalinkach (mk) tylko ze zejdzie trochę mniej czasu bo sibelonitki maja mniej HP.

    16 krystallon (dk)
    Z ta fala w alfie nie miałem problemów, tylko czasu zmarnowanego z 1,5h z tą falą probem robi sie w becie i gammie ale mniejsza.
    tutaj strategia jak przy klepaniu krysiek na x-6 x-7.
    Konfy full dmg statek i drony, a na statku full osłonek. Full speed nie potrzebny.

    30 protegit
    Ta fala w pierwszych moich 2 alfach sprawiła mi najwięcej problemu, ponieważ tutaj praktycznie nie da sie unikać strzałów wroga. ja majac wtedy jescze strzałe, 300k osłon ubijałem 1 protka i musiałem im uciekać żeby się wyrepic. potem jak ich liczba malała było już coraz łatwiej. Jedyna taktyką jest ciąganie ich za sobą po mapie.
    Konfy potrzebne nam są tutaj 2 full speedy, na obydwóch konfach po ok. 80k osłonek, reszta lf3.

    Jeżeli zdołamy wszystko przejść pojawi nam się taki oto szczęśliwy napis:
    Gratulacje ukończyłeś pomyślnie wrota alfa
    Otrzymałeś 20 000 uridium
    Otrzymałeś 20 000 amunicji ucb-100 (białki)
    Otrzymałeś 100 000 punktów powazania
    Otrzymałeś 4 000 000 punktów dośwaidczenia
    Otrzymałeś 2 CDD
    Otrzymałeś 2 kupony naprawcze
    Otrzymałeś część wrót kronos.
    PS: oczywiście podczas robienia jakich kolwiek wrót należ mieć podkrętke seprom na osłonki złotko na prędkość, seprom na rakietki, a leserki to wedle uznania.

    Powodzenia wszystkim z wrotami!!!
    Lajkujcie!






     
  14. ja mam pytanie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi, mam 9 czesci do alfy ile jeszcze uri mniej wiecej musze wydac zeby je zbudowac?
     
  15. Witam.

    Z miłą chęcią pokieruję. Taki temacik znajdziesz tu >klik<. I pamiętajmy, że na forum jest opcja szukaj ;).

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  16. Pytanko od flaxa:)
    Jeśli dobrze rozumiem mam 3 "podejścia" do wrót, nie mogę się wylogować w trakcie - jak zacznę to muszę skończyć, nie mogę zmieniać nic na statku poprzez hangar w trakcie gry, tak? I jeszcze jedno, nagroda, ok:
    - 20 000 Uridium.
    - 20 000 Amunicji laserowej typu UCB-100.
    - 100 000 Punktów Poważania.
    - 4 000 000 Punktów Doświadczenia.
    - 2 CDD.
    - 2 Kupony Naprawcze.
    + nagrody z alienków?
    Sumarycznie ile tego wychodzi mniej więcej?
     
  17. -dshh14-

    -dshh14- User

    Łaczna Nagroda:
    ●6 467 200 Punktów Doświadczenia
    ●112 336 Punktów Poważania
    ●12 489 600 Kredytów
    ●26 488 Uridium
     
  18. kris0211.

    kris0211. User

    Jak skończysz falę to możesz wyjść. Podejście tracisz, gdy zginiesz we wrotach.
     
  19. Dzięki śliczne!:)