Wrota ALFA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wrota sa banalne i pisze to jeszcze raz z wielkich liter BANALNE.tylko jaki masz komputer i dostęp do internetu
     
  2. Koumuru

    Koumuru User

    Nie przesadzajmy, dla gracza z powiedzmy 11 lvl który nie lata 2 gali ALFA to wyzwanie.
    Podpowiem wam, że na pl1 robiło się wrota na vedze z niebieską osłoną i lf2, na flaksach, i dało radę całkiem zgrabnie, bez utraty żyć :)
    Każdy, kto się zastanawia czy lepsza jest super osłona czy super napęd, od razu mówię - da się wrota pociągnąć nawet bez osłon jak się zna zasięg bicia aliena, ale bez napędu - niewykonalne.
    Większość fal możemy zrobić śmiało z taką konfiguracją: Na statku tylko napędy, na dronach pół na pół laser z osłoną.
     
  3. Ale nie każdy ma pro kompa i internet 150Mb/s a jak wiadomo we wrotach często trafiają się bugi i łatwo można paść
     
  4. Koumuru

    Koumuru User

    Ani super nowoczesny komputer, ani internet błyskawica nie są aż tak potrzebne, choc na pewno polepszają jakość gry. Osobom ze słabszym sprzętem polecam: Zrestartować komputer, uruchomić przeglądarkę TYLKO z grą, ewentualne zbędne karty zamknąć. Podobnie jak komunikatory i wszystko co obciąża neta lub procesor. Już wiele komputerów temu dało się zauważyć, że gra najpłynniej działa na mozilli, którą w tym celu polecam.
    W ustawieniach wybieramy brak tła, najniższe szczegóły napędu i statków, nie pokazywanie czata, komu niepotrzebne lub nie zdoła zabrać - wyłączyć pokazywanie kargo i eksplozji, i nawet na necie z karty za 5pln gra śmiga jak ta lala. Najlepiej wrotka ciągnąć rano po restarcie - kto ma taką możliwość, mniejsze zagrożenie błędami.
     
  5. Zawsze gram bez niczego, wyłączam face'a i wszystko inne i jest tylko gra na najniższych parametrach. A firefox ma adblocka więc g.. działa mi na tej przeglądarce ale na chromie jak marzenie ;)
     
  6. Koumuru

    Koumuru User

    Przecież w adblocku możesz dodać stronę do wyjątków/wyłączyć blokowanie w danej witrynie :p
     
  7. Ale o czym mowa o alfie,wczoraj pzreszedlem ja w 29 minut
     
  8. Koumuru

    Koumuru User

    Ty przeszedłeś, ja też przechodzę, ale są tacy co mają leona, 3 flaksy i 4 osłony, i nie przejdą - i sądzę że ten temat ma im pomagać ;)
     
    -dshh14- lubi to.
  9. Jak dla mnie to alfa jest trudna, choć bije po 3k to ciężko mi byłoby ciągnąć tyle mk i sibelonitow za sobą, wolę zete ;)
    A nawet jeśli alfa, poradzę sobie? Dimini, 4 irki(2 na 3lvl), 16lf3, 22bo2, 9pp
     
  10. Jesli masz opanowane KRĘCENIE w stopniu dobrym to jedyna fala (problematyczna) to sibelonity i protegity. Ja starą full elitą ją zrobiłem. Bez profilu bez wyrzutni rakiet. na samym Enforcerze. fala z protami...2 ucieczkowe zielona na pokładzie. Rozbijasz po rogach i na spokojnie pózniej je dobijasz.
     
  11. A le Ci to zeszło? :)
     
  12. To było lata temu. Konto mam od 2007. Ale w tamtym czasie wrota robiło się w okolicach 3-4 godzin. czyli coś koło 3 godzinek. Pikuś. Na Sibelonach prawie zasnąłem. :):):)
     
    MOD_ŻBIK lubi to.
  13. Ja w sobotę zete zrobiłem na 2 irkach w 3-4h :)



    Przypominam o regulaminie, nie piszemy postów nie związanych z tematem ;)
    "Off-top" - pisanie postów niezwiązanych z tematem wątku.


    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 czerwca 2015
  14. To myślę że Alfę zrobisz w jakieś 2 bez zawzinania się. Jakby nie było było ograniczenie amunicji w tamtym czasie i maxymalna ammo to X3. :) No i biała ale tą się oszczędzało na statki. :)
     
  15. kosoglos

    kosoglos User

    czy na nagrodę końcową tez jest 5% z aegis weteran ?
     
  16. DracoNkP

    DracoNkP User

    Jeśli się nie mylę to tak a jeszcze jak masz bariere a najlepiej nietoperza to jeszcze więcej powinnaś zarobić expa a przez to i twój pet.
     
  17. MOD_Sebanov

    MOD_Sebanov Guest

    Tak Aegis Veteran daje dodatkowo do końcowej nagrody za wrota, misje 5% PD i poważania, również formacja bariery daje 5% PD za końcowe nagrody we wrotach czy misjach:). Formacja nietoperza zwiększa tylko szkody wyrządzone NPC o 8% i zapewnia 8% PD, lecz tylko za NPC do końcowych nagród za wrota czy misji niestety ale nie dodaje 8% PD:(

    Pozdrawiam
    MOD_Sebanov
     
  18. koksik120

    koksik120 User

    ile energi bym musiał wrzucić zebym miał te wrota ?
     
  19. To zależy od szczęścia. Ja np. wyrzuciłem jakieś 1k energii i mam dopiero 21 części do alfy, ponieważ trochę wpada i do bety i gammy. Tam tych części jest o niewiele więcej.
     
  20. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest


    Wszystko zależne jest od tego ile masz części w becie i w gammie ;) Także radze nie otwierać za raz po zlożeniu wrót jeśli nie złożyłeś całego kompletyu ;)

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK