Wrota BETA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj można zamieszczać propozycje swoich poradników do wrót Beta bądź nanosić poprawki co do poradników innych użytkowników forum.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Branholm

    Branholm User

    Witam,
    Być może moje pytanie również komuś pomoże. Posiadam peta z mechanizmem kamikadze i w jaki sposób najlepiej go użyć podczas dużych krysiek by trafił w nie ? choćbym nie wiem jak próbował to za każdym razem wybucha obok nich nie robiąc im szkód. Jedynym rozwiązaniem jest przelot przez nie wszystkie ? co oczywiście może się skończyć prawdopodobnie śmiercią czy też jest inny patent. Z innymi stworami nie mam problemu tylko z DK.
    Pozdrawiam.
     
  3. najlepszym rozwiązaniem jest przelecenie przez nie, ustaw sobie konfi na full speed z max osłonami na dronach tak dla bezpieczeństwa, na 1 bijesz Ty, na 2 puszczasz peta
     
  4. Ja robię trochę inaczej, 1 konfa 10 osłon, 5 napędów na statku, w dronach same osłony i może być design na osłonę, 2 konfa full bicie, osłony na statku. Najpierw zbierasz wszystkie w jedną grupkę, zaznaczasz 1 z tej grupy ustawiasz kamikaze i kręcisz tak aby grupa wleciała w kamyka, kilka razy i masz je na kilka strzałów.
    Mam nadzieję, że Ci się przyda.
     
  5. Branholm

    Branholm User

    No własnie kręcę kręcę ino kamyk ma bardzo wolny zapłon :D ale będę próbował dalej coś wykombinować ;) z żadnymi innymi stworami nie mam problemu aby kamyk ładnie w środku nich eksplodował ino z DK :D Dzięki za rady ;)
     
  6. Ewentualnie możesz w pierwszą puścić kamyka jak się zatrzyma. Następnie dociągnąć ją do rogu, bijąc ją i jak już będzie stała w rogu w miejscu, kamikadze (w momencie, w którym reszta krych będzie na tej niedobitce) i już 2 kamyki trafione na 100% :) reszta też w niedobitki, ewentualnie jak poradzono wyżej - uciec w lewo, puścić kamyka z lewej, przelecieć na prawą przez środek i kamyk robi bum ładnie :)
     
  7. 45MAREK

    45MAREK User

    Musisz oblecieć krysie dookoła. Zbierasz wszystkie kryśki w grupę. W momencie gdy grupa dolatoje do ciebie i pacnie cię pierwsza poleci PET. Jeśli nie trafi od razu to musisz kryśki wciągnąć na peta oblatując je dookoła tak aby poleciały za tobą na peta. Jak zrobisz to w miarę sprytnie to nie oberwiesz a krysie dostaną. Tym sposobem robiłem każde wrota leonkiem, nawet gammę.
     
  8. Można wiedzieć czym różnią się wrota BETA od ALFA ? mobki mają 2x więcej życia,2x więcej biją i 2x większa nagroda?
     
  9. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Tak, a poza tym składa się z większej ilości części, wszystko znajdziesz tutaj: >>Alfa<<, >>Beta<< ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
    pqura lubi to.
  10. mateuske19

    mateuske19 User

    Witam, czy opłaca sie kupić kamikadze 1?Z alfą nie miałem dużych problemów ale z betą będe miał ciężej więc na mk, dk kamikaze by mi sie przydało.
     
  11. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Ogólnie nie opłaca się kupować kamikadze 1 czy 2 najlepiej podciągnąć PETa do 8 poziomu, co obecnie jest dość łatwe dzięki nowym misjom za, które można zgarnąć bardzo dużo PD, a następnie kupić od razu kamikadze 3 :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  12. Jak uzywac Kamyka (3) na DK, mam karetke FS + SH na dronach
     
  13. MOD_Sensei

    MOD_Sensei Guest

    Najlepiej odpalić Kamikadze i orbitować tak DK żeby przelatywały jak najbliżej naszego pupilka :)

    Trochę praktyki na zwykłych DK mile widziane.

    Pozdrawiam,
    MOD_Sensei :cool:
     
  14. Dzieki narazie mam sibki, na mk z kamykiem poradzilem se bez problemu, najbardziej mnie zdziwilo ze ani razu mnie nie trafili powyzej 100k :p
     
  15. snurfs

    snurfs User

    Witam. mam 15lf3 , 5lf2 , 6bo2 i pare bo1 , ful napedy , drony flaxy. dam rade z beta ? narazie tylko ta mi sie udalo zlozyc :) Acha statek golec.
     
  16. troche ci zejdzie ale dasz
    a alfa powinna pierwsza sie złożyć
     
  17. snurfs

    snurfs User

    no niestety ale alfa sie nie nie zlozyla :(
     
  18. pierwszy raz słysze zeby beta była pierwsza przed alfą
    ta gra ciągle mnie zaskakuje :eek:
     
    kris0211. lubi to.
  19. PERLADEN

    PERLADEN User

    Jakie zrobić konfy golcem na protegity? full lf3, full generatorków 10 prędkości, 11 b02, 8 irisów
     
  20. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    1 konfa max napęd, w drony 11 bo2 i reszta leserów
    2 konfa daj 8 napędów, te 11 bo 2 i laserów ile wejdzie.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
    !***AXEL***! lubi to.