Wrota BETA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RONDO13

    RONDO13 User

    Heh A ja Bete zrobiłem bez kamyka,troche długo i duzo krecenia ale sie zrobiło ;PPP
     
  2. Co do kamyka, jest całkiem prosta sztuczka ;) Odpalamy peta, przełączemy w tryb kamyka i zaznaczamy go. Przelatujemy przez tłum alienów i gdy pet podleci już do grupki (napis kamikaze na panelu peta będzie bardziej blady) strzelamy do niego- wybuchnie jak kamyk zadając dmg wszystkim alienom a my nie dostaniemy ujemnej poważki :)
     
  3. †►Kronoxus◄† całkiem szczwane,na mk polecam.Aczkolwiek można i bez tego przetrwać.
    Moim największym błędem była wiara w 300k osłony podczas tej fali.Próba rozwalenia krysiek jak w alfie to nonsens,zanim kamyk wybuchnie dostajesz 4 hity za 150k.Wystarczy podlecieć wystarczająco blisko, a gdy kamyk się aktywuje wykręcasz z kryśkami tak aby dostały :).Chwila praktyki i da się radę.
    I pytanie.Zwyczajnie nie mam czasu na siby i dk - ile by to zajęło przy golcu full irys bicie po 4k?Dodam że niedawno poszła pierwsza alfa i same dk robiłem ponad godzinę ;_;.
     
  4. RONDO13

    RONDO13 User

    Dwa razy dłuzej niz dk z alfy ;p
     
  5. -_BK-201_-

    -_BK-201_- User

    Witam, potrzebuje pomocy.
    Robię wrota BETA, jestem na MK i zostało mi już ostatnie życie (bez problemu mogę dokupić)
    proszę powiedzcie mi jak ja je mam zrobić.

    Przeniosłam do odpowiedniego tematu. Następnym razem używamy opcji "szukaj".

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 listopada 2014
  6. Krzywy

    Krzywy User

    Jak masz premke i Kamyka to zrób sobie 1 szybką osłonówkę a 2 pancernik full osłon na statku i dronach. Jak do Ciebie podlecą w kupie to pusc kamyka na pancerniku , szybko napedowka i uciekasz i ladujesz obie konfy i zaś. A jak nie to je po prostu kręć żeby cię nie biły, jeśli masz słabe wypo to pierw nazbieraj na pallce ammo x2 i wrzuc seprom to pomoże . A i radze dokupic to 2 życie bo to dopiero polowa wrotek ;p
     
  7. Mam problem również tylko z falą Dk w becie.Zawsze serwer na tje fali pada trace zycia i po wrotach co mam zrobic?
     
  8. GrzybuLN

    GrzybuLN User

    Odczekać dobę od utraty wrót i napisać do supportu ;) a nuż zwrócą ;)
     
  9. ale pisalem nic mi nie przywrócili

    a w jakie godziny robic wrota ,noca ?
     
  10. Tak w zasadzie to nie ma wielkiego znaczenia. ja zanim skocze to sobie latam tak z 30 minut po mapie i sprawdzam płynność gry. Ale najczęsciej staram się robić w tygodniu w godzinach wieczornych (21-24).
     
  11. dzięki tak zrobie jak piszesz
     
  12. infex1122

    infex1122 User

    1 konfa : full speed i full bicie, oczywiście wszystko na ćmie
    2 konfa : full osłon w dronach + full osłon na napędach, jak ktoś ma to herki polecam, wtedy coś koło 800 k osłon wychodzi, jeśli jeszcze ktoś wrzuci dres to spokojnie 900 k można wyciągnąć , i wtedy nawet można się zatrzymać, poczekać aż kryśki staną , puścić kamyk i uciec na spokojnie :) A jak ktoś nie ma tyle osłon to kręcić najlepiej ; P
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2015
  13. Megara

    Megara User

    Witam,
    Mam takie pytanie, dzisiaj zginęłam we wrotkach BETA na fali z małymi kryśkami. Zrobił się jakiś lag i mnie wylogowało (?) .Internet działał mi bez zarzutu. Do zabicia pozostało mi może z 15 sztuk. Czy po wskoczeniu ponownym, będę miała do zabicia cała falę, czyli 80 sztuk, czy tylko te, których nie zabiłam? Pierwszy raz mi się zdarzyło zginąć we wrotach, alfę i gamę zrobiłam na jednym życiu, więc nie wiem jak to jest podczas utraty życia.
    Będę wdzięczna za odpowiedź
     
  14. MOD_AL

    MOD_AL User

    Zostaną tylko te których nie zabiłaś.


    Pozdrawiam!
    MOD_AL
     
  15. Megara

    Megara User

    Dzięki wielkie za szybka odpowiedź
    Pozdrawiam :)
     
  16. Bez kamyka się nie obędzie ani w Alfie, Becie tym bardziej w Gammie.
     
  17. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Swoją pierwszą BETĘ zrobiłem, gdy na golcu biłem około 4.000 z x1 i nie było chyba jeszcze PETa. Kamyk wcale nie jest obowiązkiem. Kiedyś nie było PETa, lf4, PP, ulepszeń, a gracze przechodzili te wrota bez większych problemów :). Może wystarczy trochę umiejętności, spokoju i samozaparcia? :)

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
    pelniaksiezyca lubi to.
  18. Może :). Kiedyś choćby Alfa, to było coś niesamowitego, przynajmniej dla mnie. Biłem wtedy po 2,5 K z x1 ;). Wchodzę we wrota i ten klimat, mapa niesamowita, alieny. A teraz co ? Zrobili palladium, lece zbieram 3 dni i mam Zete złożoną. A wtedy Alfe budowałem pół roku :D. Pozdrawiam
     
  19. teraz masz zete w 3 dni zle ci? malo ci? to pisz do nich ze powinno wrota skladac sie w ciagu 1 kliku za 10k urki i plakac ze sa silniejsi od ciebie. pamietaj ze gra sie rozwija i niepatrzy sie na takich jak ty (*coś*) tylko idzie swoim torem. wiele rzeczy niepodoba mi sie ale coz o jest gra a gra powinna rozwijac niepatrzac na graczy

    Nie dość, że post nie związany z tematem to jeszcze obraza! Proszę zachować kulturę i respektować zasady regulaminu forum.

    Tym razem tylko ostrzegam.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lipca 2016
  20. Słyszę o jakimś kamyku dla peta. Mam peta, a na mim kilka protokółów i mechanizmów. Weszłam w nocy do wrót chciałam użyć czegoś co jest mechanizmem o wyglądzie zbliżonym do przeciętej cytryny. Nie zadziałał. Co robię nie tak i czy to jest ten kamyk? Paliwo mam. Teraz idę bez peta, bo i tak mi nie wiele pomaga, a co zarobię z alienów we wrotach uri to na paliwo muszę oddać. No chyba że mi podpowiecie jak to mam zadziałać. Szukam też opisu fal w Alfie co jest po czym. Mam zrobione dewolarium i boję się że mogą być teraz sybelonity albo krystalonity. A mam lagi na grze od kilku dni jak by były jakieś zmiany wprowadzane.