Wrota DELTA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj można zamieszczać propozycje swoich poradników do wrót Delta bądź nanosić poprawki co do poradników innych użytkowników forum.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Delta są to wrota nieopłacalne. Dużo części, niewielka nagroda. Konieczne do kronosa, więc po to je robimy (1 na 1 kronosa).
     
  3. Delta jest łatwa i jak ją zrobisz dostaniesz 45 tyś uri i białka a jest łatwiejsza od alfy muwie szczeżę zrobiłem ją z 1 lf3 i reszta lf2 i miałem 1 irka więc jak kto sądzi:mad::D:eek::oops::rolleyes:o_O;):(:mad:
     
  4. Voldeep nie masz racji ,gdyż za wrota delta jest sporo białka aż 45 k
     
  5. 45MAREK

    45MAREK User

    Tylko zanim złożysz deltę, za tę samą ilość energi lub urki złożysz dwie alfy i betę i parę części do gammy wpadnie. Delta łątwa ale tylko do kronosa się robi
     
  6. 45 marek ja tamtych wrót nie robie z powodu duzych scin i lagów alfe ewentualnie tak

    2 alfy i bete troche przesadzasz.moze 2 alfy tylko
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 maja 2015
  7. nie wazne uri ja za 400 ener mam juz 69 odkryte ale nie o oto mi chodzi jakie sa skpki na tych wrotach? prosze powiedzce mi bo nie wiem jak je przejsc
     
  8. stworca

    stworca User

    łatwa to jest teraz - kiedyś nie była łatwa - była jak pierwsza alfa tuż po jej wprowadzeniu; a że to jest poradnik to niewtajemniczonym powiem, że najpierw trzeba ubić protegity; potem ściagnąć osłonę z jednego lordakium lub bosa krystaliona po ubiciu wszystkich protegitów na mapie i powinno się udać - no i można z x4 i z sepromu nie będę się napinał, że chce mi się robić z x1 bez rakiet i dodatków; podobnie samemu można ubijać cubikony samemu - więc obecnie pakuje się na pl 3
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2015
  9. a po co tracic darmo sab i bialko? ja proty i matki klepie z x1. a sab i bialko to wole na statki wykozystac
     
  10. Czemu co niektórzy uważają, że Delta jest trudna? Trochę mnie zadziwiacie, te wrota może są trudne dla jakiegoś słabego gracza, a dla takiego średniego to łatwe są. Poza tym trzeba zrobić te wrota chociaż raz na wrota Kronos. Nagroda też jest przyzwoita, bo 45000 Ucb-100 i 45000 Uridium to dużo, lecz trzeba aż 128 części.
     
  11. Aż 128 części. Każdy gracz, który zrobił już kronosa, przyzna rację, że bardziej opłaca się robić alfy, bety i gammy. Pozdrawiam robiących delty dla urki i białki :)
     
  12. mam prosbe jakie sa fale w tych wrotach? prosze powiedzcie bo je wlasnie chce zrobic I nie wiem czy dam rade
     
  13. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Zobacz sobie w FAQ o wrotach. Jeśli nie będziesz pewien to podaj swoje wyposażenie, a na pewno dostaniesz odpowiedź
     
  14. Wszystko jest przygotowane w FAQ. Dokładnie to brzmi tak: FAQ - Wrota Galaxy Gates. I tam masz w pierwszym temacie link do każdego z wrót. Część z nich jest poprawiona (w sensie wyglądu), a wrota Kuipera powoli uzupełniane.

    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
  15. Megara

    Megara User

    Hej czy poradzę sobie z tymi wrotami? Wrota Alfa, Beta i Gamma już mam skończone.
    Goliath + pet razem 26 laserów, 2 lf4
    13 osłon
    po ok. 30k laserów x3 i x4
    8 iris
    powielacz szkód, wzmacniacz osłony, precyzja rakiet

    Trudno mi ocenić, czy wrota są trudniejsze od Gammy, z gamą nie miałam większego problemu.
     
  16. Ze wszystkimi wrotami każdy sobie poradzi :) Najważniejsze abyś miał czas i chęci, aby te wrota robić :)

    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
  17. GrzybuLN

    GrzybuLN User

    a ile energii zazwyczaj potrzeba na zrobienie delty?
     
  18. 2-2,5k