Opinie wrota delta

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 4 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam, zlozylem dzis wrota delta i mam pytanie... oplaca sie w ogole je robic na podwajaniu nagrod w niedziele? czy lepiej w tygodniu jak bedzie jakas nagroda ekstra do nich? bo zety to zawsze w niedziele robilem a delta chyba nie ma ciekawych nagrod na podwojenie
     
  2. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    delta generalnie służy do zapychania części do kronosa, osobiście je lubie robić, bo są proste, a nagroda nawet całkiem fajna. z tego względu robienie na podwójnych nie jest złym pomysłem. z drugiej strony warto poczekać jak będzie coś w stylu dodatkowych laserków, statków, lub jak jest chrominowa gorączka.
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    Dzięki za odpowiedź ;) chyba poczekam bo z delty co mi podwoi jutro ? Nie ma cdd, kluczy zielonych... więc moze lepiej w tygodniu machnac
     
  4. KacproproK

    KacproproK User

  5. czarnyjon

    czarnyjon User

    ogólnie to jutro nie ma podwójnych bo cały tydzień były podwójne mordo wiec lepiej poczekaj na podwójne nagrody + coś ciekawego co dają w tygodniu
     
    S*Y*Z*Y*F lubi to.
  6. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    czyli czekac az w kalendarzu będzie "Nagrody specjalne GG wersja 2 Podwójne nagrody GG" ?? bo teraz widze na ten tydzien jest wersja 1
     
  7. czarnyjon

    czarnyjon User

    Tak! 14-16 będą i podwójne i nagrody specjalne więc czekaj do tych dni
     
  8. KacproproK

    KacproproK User

    najlepiej do dodatkowa nagroda i nagroda specjalna gg2 bo na podwojeniu ci nic ciekawego nie podwoji
     
  9. warnery1

    warnery1 User

    Panowie i panie zapominacie, że z wrót delta teraz też lecą dresy do drona hermes, może nie są najlepsze, ale mają coś w sobie. Choć moim zdaniem szansa na nie jest zbyt mała, zrobiłem ich około 30 i wpadło ich 6
     
  10. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    jest takie cos? specjalna nagroda i dodatkowa jednego dnia?? :D gram tyle czasu a nigdy sie nie interesowałem :D
     
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.