wrota eternal blacklight

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika kicia29*, 4 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kicia29*

    kicia29* User

    Chcialbym pokazac jak latwo mozna wbijac pd i honor w eternalach´-
    z racji tego ze wielu grvaczy osadza mnie o bug przedstawiam kilka screenow z dziennika oraz mapy na ktorej sie znajduje.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
    edit* po 24h
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    edit/ 1,5h robienia

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    edit/
    po osiegniu lvl'a wywalilo darkorbit
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2021
  2. Bardzo ładnie wbite PD w eternalach gralacje cierpliwości oby do 2000 fali pozdrawiam mam nadzieje ze bedzie wbity 35 lvl :D
     
    kicia29* lubi to.
  3. Michers

    Michers User

    Respect
     
  4. Adiuuuu

    Adiuuuu User

    Co się stało z tą grą xd
     
  5. Pokaż wartości bosterów :)
     
  6. Javelin

    Javelin User

    732k hp przy takiej ilości bosterow hmm dziwne
     
  7. kicia29*

    kicia29* User

    XD NA 2-8 ktore bostery nic nie daja
     
  8. Javelin

    Javelin User

    Fakt heh na telefonie się nie przyjrzałem mój bład :)
     
  9. Wazon

    Wazon User

    bardzo ladna sciema
     
  10. mega latwo. 775 przejelo cale DO
     
  11. 49 lvl. jazda po 100 :)
     
  12. bomba1902

    bomba1902 User

    Może i PD ani poważki nie zbugowałeś, ale jak się wytłumaczysz zatem z posiadania ponad 1000000 surowca w ładowni??? (na drugim slajdzie widać pięknie :rolleyes:)
     
  13. Jak można w minute tyle statków ubić ?
     
  14. Wazon

    Wazon User

    to czemu w tamtym roku tego nie robiles
     
  15. Wazon

    Wazon User

    to nagraj od 1 lewela do 2000 i wtedy zobaczymy i to pokolei i wtedy uwiezymy
     
  16. pewnie znalezli jakiegos buga bo inaczej sie nieda tak xd
     
  17. kicia29*

    kicia29* User

    to jest seprom z montowni zrobiony
     
  18. kicia29*

    kicia29* User

    bedzie odcinek na dniach 2k+ fal tam alieny na hita sa
     
  19. WczorajszY

    WczorajszY User

    schładzanie na berserku i umka co odbija strzały zapewne :p zgadłem ?
     
  20. Ogólnie jak czytam te komentarze że pewnie bug itp to mnie to śmieszy xd. Naprawdę mam wrażenie że ludzie co piszą takie komentarze to gracze którzy albo nie mają nawet full konta lub nosa z x-1 nie wystawili na inne mapy . I tak wiem że na YouTube pojawiają się filmiki z bugami i że są ludzie co sprzedają te bugi na różnych kanałach Discord nawet na głównym tej gry . 99% tych bugów nie działa bo zostały naprawione różnymi aktualizacjami itp. łatkami . Ale będę tak dobry i wam to wszystko wytłumaczę .
    1.Gracz ten robi wrota Eternal Black Light na wysokich falach i dostaje ogromne sumy : PD, HON , Rinusk , Pozostałości Black Light o kredytach nie wspomnę .
    2. Gracz ten robi wrota statkiem berserk , który posiada umiejętność odbijania Dmg gdy coś w niego bije .
    3. Gdy zdobędziemy wszystkie potrzebne bosstery na schładzanie umiejętności czyli CD (100%) mamy umiejętność od razu po jej zakończeniu . 30% - BO2 , 20% - BO1 , 10% - Hermes , 25 % - Wyrzutnia Triskelion , 15% - Wrota Ethernal . Daje to razem sumę 100% i mamy umiejętność co 0,5 sekundy .
    4. Wrota robimy do ponad 306 Statkiem Orcus , potem ubieramy statek Berserk i robimy te wrota do momentu aż gra nie dostanie laga , lub nasz kiepski Internet padnie w nieodpowiednim momencie .
    5. Fale od 1 do 51 HP i DMG npc są takie same jak na normalnych mapach . Każda następna fala czyli np. od 51 do 102 , już jest wszystko razy 1,8 , i każda następna fala już jest mocniejsza i lepsze nagrody się dostaje .
    6. W grze występuje limit który określa wartość HP , DMG , SHD wszystkich Npc i surowców za nie , który wynosi 2,147,483,647 .
    Więc logiczne jest że Npc na fali 1000+ mają limit HP , , SHD więc przy użyciu umiejętności berserk " Odbijanie " Npc zabijają się same od własnego Dmg . A Poważanie i Punkty Doświadczenia dalej są razy 1,8 więc normalną rzeczą jest że gracz na fali 2200+ będzie dostawał 20477185084876 Punktów Poważania i 6612571877750728 Punktów Doświadczenia za Impulssa .
    I ten sam system działał w poprzednich Wrotach Eternal z tamtego roku i było to już wszystko wyjaśniane kilka razy na różnych forach tej gry nie tylko PL .

    Wystarczy tylko mieć jakiekolwiek pojęcie o tej grze , a nie płakać że ktoś coś buguje lub robi to w nieuczciwy sposób . Oglądałem ostatnio Stream na pewnym kanale Discord gdzie gracz ten robił live z tych wrót jak je robi i gracz ma 1 życie w tych wrotach . Więc ogólnie szacunek dla tej osoby się należy bo gracze którzy bugowali bostery w tamtym roku i życia w tych wrotach doszli tylko do 1001 fali . A gracz który robi to uczciwie zostaję oskarżany o bugi programy itp . A Big Point nawet nigdy nie myślał że ktokolwiek dojdzie do takich fal jak gracz z naszego serwera . Więc gracze nie powinni mieć pretensji do gracza że wbija takie kolosalne sumy a do naszego szanownego BigPointu który zaprojektował te wrota w taki a nie inny sposób . Pozdrawiam .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.