Sugestie Wrota fabularne - mój pomysł, wasze propozycje.

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 16 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chciałbyś aby takie wrota pojawiły się w DO?

  1. Oczywiście że tak!

    36 głos(ów)
    76,6%
  2. Raczej tak.

    6 głos(ów)
    12,8%
  3. Nieee...

    3 głos(ów)
    6,4%
  4. Nie mam zdania.

    2 głos(ów)
    4,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ghost_User

    Ghost_User User

    A ta baza? Chodzi mi o to czy mam szukać innej mgławicy do robienia zdjęć.
     
  2. Aster

    Aster User

    Nie, nie musisz szukać nowej.
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    To po prostu doda się bazę do jednego ze zdjęć.
     
  4. Aster

    Aster User

    Można i tak.
     
  5. Ghost_User

    Ghost_User User

    Na wiki pewnej gry (której nazwy nie podam) znalazłem kilka grafik postaci. Nie będzie ich więcej ani nie będą inne. Tak jakbyśmy potrzebowali paru zleceniodawców.
    Grafiki :
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2018
  6. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    @Balaksander^16*K
    2.21. Multikonta na forum
    Blokada konta na forum uniemożliwia użytkownikowi zalogowanie się na to konto. Próba omijania jej poprzez logowanie się z innego konta jest zabroniona.

    Kara:
    51 pkt, permanentna blokada kont na forum lub w skrajnych przypadkach blokada konta w grze.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    kris0211., Ghost_User oraz gigamen lubią to.
  7. Aster

    Aster User

    Ja również wyszperałem wiele bardzo fajnych grafik, także myślę że damy radę. :)
     
  8. hryncu

    hryncu User

    Czy jest jakiś postęp w tworzeniu tych wrót? Bo chyba zaczyna z tematem dziać się to samo co z tematem 3 gali. A szkoda żeby tyle pracy jaka póki co została włożona poszła na marnę
     
  9. Aster

    Aster User

    Spokojnie. Wstępny projekt 3 gali będzie już wkrótce gotowy. A wrotami zajmiemy się potem. Dodaj też coś od siebie, jeśli zechcesz. :)
     
  10. gigamen

    gigamen User

    Ja tylko chciałem przypomnieć o istnieniu tego tematu:rolleyes:
     
    kris0211. lubi to.
  11. Aster

    Aster User

    Czołem! Ożywię trochę ten wątek pomysłem który już od dawna kiełkuje w mojej głowie.
    Po pierwsze - myślę że lepiej stworzyć dla tych wrót oddzielną zakładkę o nazwie ''wrota specjalne'' lub ''wrota fabularne''.
    Po drugie - wrota będą nazywać się ''Labirynt Cubikonów''.
    I tak:

    Ilość potrzebnych części: 160
    Ilość map: 4
    Ilość żyć: 5
    Wygląd wrót: Coś jak ciemnoszary romb
    Wrota będzie można robić tylko raz na dwa, trzy dni.
    Wygląd pierwszej mapy będzie następujący:

    file:///C:/Users/hp/Downloads/loopable-stars-black-empty-space-4k_vjj549yxl__F0000.png (tak, wiem że rysunek nie wygląda zbyt profesjonalnie, ale od dopracowania pomysłu jest BP ;) )

    Już tłumaczę o co chodzi. Niebieskie kółko na początku to miejsce w którym zjawia się gracz, natomiast to na końcu jest portalem do którego musi wlecieć. Pomarańczowe kwadraty to miejsca w którym będą pojawiać się fale obcych. Aby fala się pojawiła, należy przelecieć przez pomarańczowy laser zagradzający przejście.
    Żółte trójkąty to Cubikony. Po ich zestrzeleniu istnieje 15% szans że wypadnie z niego niebieska skrzynka ze specjalną nagrodą. Oto co możecie z niej otrzymać:

    - 10.000 sztuk amunicji UCB-100
    - 5000 sztuk amunicji RSB-75
    - 10.000 sztuk amunicji SAB-100
    - 5000 uridium
    - 10 zielonych kluczy do skrzyń
    - 2500 jednostek Sepromu
    - 2000 jednostek Holium
    - 10 jednostek Scrapu
    - 3000 rakiet PLT-3030
    - 15 CDD
    - 200 jednostek energii

    Ale to nie wszystko - skrzynka 2 poziomu daje 3x większą nagrodę (kolor czerwony), zaś skrzynka 3 poziomu 5x większą nagrodę (fioletowy kolor, przy czym jest możliwa do zdobycia tylko na mapie 3 i 4 po zniszczeniu superkomputera. Dodatkowo istnieje niewielka szansa na otrzymanie:

    - dowolnego protokołu na 4 level
    - 1 tygodnia konta Premium
    - dowolnego ulepszonego lasera (także OMEGA!)
    - designu drona Clever
    - CPU WRZ-01

    Czerwony kwadrat to miejsce w którym wyleci na nas boss danej mapy. Będziemy mogli przelecieć przez portal dopiero po jego ubiciu.
    Ściany labiryntu będą wyglądać w stylu Cubikonów, tyle że będą w kolorze srebrzystobiałym. Co jakiś czas będą z różnych miejsc w nich strzelać żółty, pionowy i ciągły laser zadający 10.000 HP obrażeń na sekundę (mimo osłon!).

    Gdy gracz pojawi się już na mapie, pojawi się taki oto komunikat z komputera centralnego Cubikonów (będzie on głównym celem w tych wrotach!):

    ''Uwaga, do wszystkich jednostek w sektorze B-10! Wykryto intruza! Powtarzam! Wykryto intruza! Przygotować się do obrony bazy! Włączam tryb ochronny! Lasery bojowe - aktywne. Bariery siłowe - aktywne. Materializatory - aktywne. Ogłaszam pełną mobilizację. Jeżeli wrogi obiekt nie opuści terenu bazy, zostanie on natychmiast unicestwiony!''

    Jedziemy ze spisem fal. Podczas każdej z nich będą 3 opcje alienów jakie się pojawią + 1 bardzo rzadka (5% szans)

    Fala nr. 1:

    - 15x Vagrant
    - 10x Melter
    - 10x Kristallon
    - 7x Kucurbium i 1x UFONIT (gwarantowana skrzynka z nagrodą - fala rzadka!)

    Fala nr. 2:

    - 20x Vagrant i 5x Marauder
    - 20x Melter
    - 10x Octonion
    - 30x Melter (dwa razy mocniejsze - fala rzadka)

    Fala nr. 3:

    - 40x Interceptor i 2x Battleray
    - 2x Devourer (bez stabilki i obrońców)
    - 30x Ultra Saimon, 7x Uber Diamondin i 1x UberStreuner (gwarantowana skrzynka z nagrodą!)
    - 20x Diamondon (50% większa nagroda) i 1x UFONIT (gwarantowana skrzynka z nagrodą - fala rzadka)

    Fala nr. 4:

    - 10x Annihilator i 1x Assasin (dwa razy większe statystyki)
    - 3x Devourer (bez stabilki i obrońców)
    - 20x Ultra Mordon, 1x Boss Diamondon i 1x Saimon (250x mocniejszy + gwarantowana skrzynka z nagrodą)
    - 1x Emperor Lordakia i 50x Ultra Lordakia (gwarantowana skrzynka z Emperor Lordakii - fala rzadka)

    Fala nr. 5:

    - 3x Destructor i 50x Sharpshooter Interceptor
    - 10x Kucurbium i 1x Uber Kristallon (50% szans na skrzynkę!)
    - 30x Corsair i 2x Boss Lordakium
    - 5x DemaneR, 1x Ultra Sibelon i 3x UFONIT (50% szans na skrzynkę z każdego z nich)

    Fala nr. 6:

    - 10x Ultra Kristallin i 10x Uber Diamondin
    - 20x Streuner Soldier i 5x Streuner Rocketeer
    - 5x Volcanoid i 1x Streuner (2500 razy mocniejszy - gwarantowana skrzynka z nagrodą)
    - 20x OVERLORD Minion (10x większe statystyki - 20% szans na skrzynkę z każdego z nich)

    Fala nr. 7:

    - 10x Volcanoid i 25x Infernal
    - 50x Uber Mordon, 1x Uber Diamondon i 1x Boss Lordakia (50% szans na skrzynkę)
    - 30x Melter i 1x Boss Kucurbium
    - 10x Uber Protegit i 1x Emperor Saimon (będą zapewniać mu stabilną osłonę - gwarantowana skrzynka z nagrodą)

    Fala nr. 8:

    - 15x Barracuda i 1x Deadly Battleray (dają mu stabilną osłonę, a na dodatek Deadly Battleray respi 1 Barracudę co 20 sekund gdy zostaną mu 3 lub mniej)
    - 1x Boss Kucurbium i 5x Ultra Sibelonit (przy ich towarzystwie boss zadaje 50% więcej obrażeń i trudniej go trafić)
    - 20x Penetrator Diamondon i 3x UFONIT (50% szans na skrzynkę z każdego z nich)
    - 1x UFO i 25x UFONIT (100% szans na skrzynkę 2 poziomu!)

    Fala nr. 9:

    - 7x Assasin i 20x Icy (3x wyższa nagroda)
    - 1x Ice Meteoroid i 25x Melter (50% wyższe statystyki)
    - 5x Devourer (bez stabilki i obrońców)
    - 20x Aegis (będą mogły używać mocek tak jak gracze, 10% szans na skrzynkę z każdego z nich)

    Fala nr. 10:

    - 1x Emperor Streuner, 30x Boss StreuneR i 1x Convict (5x silniejszy i zadający 2x większe obrażenia + rakieta zamrażająca co 20 sekund, 5x większa nagroda + 50% szans na skrzynkę)
    - 20x Hooligan, 10x Ravager i 1x Boss Mordon (gwarantowana skrzynka 1 poziomu z 10% szansą na skrzynkę 2 poziomu)
    - 1x Ultra Lordakium i 100x Lordakia (10x większe statystyki)
    - 1x Super Ice Meteoroid i 15x Uber Protegit (gwarantowana skrzynka z Meteoroida)

    Fala nr. 11:

    - 5x Deadly Battleray
    - 25x Octonion i 2x Boss Octonion
    - 15x Corsair, 10x Saboteur, 5x Ultra Devolarium i 1x UFONIT (gwarantowana skrzynka 1 poziomu i 10% szans na skrzynkę 2 poziomu)
    - 30x Streuner Soldier i 1x Streuner (3000x silniejszy - Soldiery dają mu stabilkę i możliwość zadawania strzału krytycznego x2 - gwarantowana skrzynka 2 poziomu

    Fala nr. 12:

    - 7x Ice Meteoroid i 30x Icy (3x wyższa nagroda)
    - 20x Kamikadze Interceptor i 1x Boss Volcanoid (gwarantowana skrzynka 1 poziomu i 25% szans na skrzynkę 2 poziomu)
    - 15x Kucurbium
    - 40x Scorcher (5x wyższa nagroda + 10% szansy na skrzynkę 1 poziomu)

    Fala nr. 13:

    - 30x Saboteur, 20x Annihilator i 5x Convict
    - 60x Diamondin (2x większe obrażenia), 20x Uber Kristallin i 1x Ultra Kristallon (gwarantowana skrzynka 2 poziomu)
    - 2x Boss Kucurbium, 1x Century Falcon (Kappa) i 1x Sibelonit (bardzo ciężki do trafienia - 85% szans na pudło, bez względu na celność - gwarantowana skrzynka 1 poziomu)
    - 10x DemaneR (50% szans na skrzynkę 1 poziomu i 10% szans na skrzynkę 2 poziomu)

    Fala nr. 14 (BOSS!):

    - 1x Ultra Diamondon
    - 1x Boss Cubikon (25% słabszy)
    - 1x Xeran
    - 1x Boss Streuner (3000x mocniejszy i zadający 1000x większe obrażenia + EMP co 20 sekund i możliwość strzału mimo osłony - 10%. 50% większa nagroda niż normalnie.

    Każdy z bossów pozostawi skrzynkę 2 poziomu. Po przejściu na drugą mapę padnie kolejny komunikat:

    ''Alarm, alarm! Intruz przedostał się w głąb bazy. Powtarzam! Intruz przedostał się w głąb bazy! Włączam 2 poziom trybu ochronnego! Lasery - wzmocnione (20.000 HP na sekundę!). Miny - aktywowane (ACM-1 oraz przeciwosłonowe) Analiza mocnych i słabych punktów przeciwnika... Zakończona. Ulokować wszystkie siły w sektorze B-20! Cel - nie dopuścić, aby obiekt dostał się do centrali!

    Pewnie chcecie wiedzieć czym będą te materializatory. Otóż najprościej mówiąc - będą one co 45 sekund generować nam nowych NPC. Możliwe będzie wyprodukowanie od 2 do 3 dowolnych rodzajów alienów (za wyjątkiem OVERLORDA, Skolla czy alienów mających powyżej 5.000.000 HP) w liczbie od 5 do 7 sztuk. Ich wygląd podam później, mapę również.

    CDN. ;)

    Postaram się, aby pomysł był regularnie dopracowywany i modyfikowany!
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2019
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  12. Dodam,że wprowadzić można trochę zmian.Wrota raz na dwa dni i w tych wrotach można spotkać losowo(zaznaczam losowo )wybranego przez system gracza który w tym czasie też wskoczył .Coś jak na mapie ???(bonusowej) i wspólnie dalej klepać te wrota,lub go ubić/zostać ubitym :)Pomysł dobry popieram i więcej takich które maja szansę wprowadzenia.Pozdrawiam serdecznie.
     
  13. Pomysł nie najgorszy dobra odskocznia od tych hadesów. Choć ja bym zrobił te wrota dłuższe i nagroda jakaś też dobra a nie same lf-4 i 200cdd np jak to niektórzy chcą :rolleyes:
     
  14. Aster

    Aster User

    Nie martw się. Tych wrotek nie skończysz w przerwie na lunch. ;)
    A że tak się spytam - jaką nagrodę proponujesz?
     
  15. Tak patrząc na spis fal to proponuje:

    80 000 Uridium
    40 000 Amunicji laserowej typu UCB-100.
    700 000 Punktów Poważania.
    40 000 000 Punktów Doświadczenia.
    20 Kluczy do skrzyń Piratów.
    30 dysków CDD.
    500 Energii do Galaxy Gates.(Nie podwaja ilość energii event na podwójne nagrody!)
    Szansa na otrzymanie tytułu -=Labirynt Cubikonów=- (20%)
     
  16. Aster

    Aster User

    Dzięki za sugestię. :) Będą aż 4 mapy, także to na pewno jeszcze nie koniec.
     
  17. Z niecierpliwością oczekuję. :)
     
  18. Aster

    Aster User

    Hop, hop! Jest tam ktoś?! ;)

    Ożywiam tym wpisem ten umarły temat!

    Trochę mi się nudzi, więc postanowiłem że rozbuduję mój pomysł na wrota ''Labirynt Cubikonów''. Na czym to ja skończyłem... Aha. Opisuję teraz drugą mapę. Nieco zmieniłem swoją koncepcję. Druga mapa będzie w kształcie litery X. Na każdym zakończeniu tego ''iksa'' będą znajdować się główne reaktory energii Labiryntu Cubikonów (10.000.000 HP). Po ich zniszczeniu pojawi się potężny NPC. Dopiero po jego zniszczeniu gracz może kontynuować robienie wrót (droga ucieczki zostanie odcięta czerwonym polem siłowym). Każdej odnogi będą strzec dwa pola siłowe, generowane przez dwa generatory (po 5.000.000 HP). Między nimi będą dwa Cubikony z 15% szansą na skrzynkę 1 poziomu, nie wspominając o minach ACM-1 i SAB-M01. Postęp w grze zostanie oczywiście zapisany po każdej zdobytej odnodze. Gracz pojawia się pośrodku mapy, po czym atakują go trzy wstępne fale NPC:

    1)

    - 10x Uber Protegit
    - 20x Kristallon
    - 5x Uber Diamondin

    2)

    - 10x Annihilator
    - 5x Ultra Diamondin
    - 15x Statki Citadel (wrota Kronos, dwa razy większe statystyki)

    3)

    - 10x Ravager
    - 15x Uber Protegit
    - 7x Boss Lordakium i 1x Uber Lordakium (bossy dają mu stabilną osłonę i 50% większe obrażenia)

    CDN.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2019
  19. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Pomysł częściowo realizowany, ponieważ w grze co rok w okolicy października aktywuje się akcja specjalna Wiru / Tunelu / Próby Grozy podczas której gracze napotykają opisaną w pomyśle mechanikę.

    W związku z brakiem aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.