Wrota GAMMA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. to confy takie jak powiedziałem i powinno wystarczyć :) Tylko mk i sibelonity będziesz musiał bić na konfie z full speedem chyba
     
  2. poland102

    poland102 User

    dla mk i sibelonitów full speed jest niepotrzebny tu raczej osłony / w wersji bez kamyka/
    full speed na pewno do protek
     
  3. napisałem chyba bo nie pamiętam ile wystarczy :D Sam ostatnio robiłem mając full osłon na dronach i pykałem kamykiem je :D
     
  4. -gustaf-

    -gustaf- User

    Trzeba sie nauczyc robic te wrota na cmie / w wersji bez kamyka/to oslony sa tez nie potrzebne.Oszczednosc czasu i ammo a odsylajac npc do rogu dobija sie formacja weterana i powazka jest wieksza.
     
  5. Jak komuś gra nie laguje :)
     
  6. -gustaf-

    -gustaf- User

    Z tym sie zgodze ale jak zlapiesz dobrego laga to zadna oslona ci nie pomoze.
     
  7. **Indi**

    **Indi** User

    Jestem w trakcie robienia Gammy.
    Ćmy nie posiadam,Kamikadze też nie.
    I konfiguracja jest full osłon i speed,a biję na II konfiguracji,gdzie mam 11 napędów i 2 osłony w statku ,oraz LF3 w 6 dronach i osłony w 2 dronach + PET 3 szt LF3
    Kristalliny biłam bez PET,szkoda paliwa,dopiero jak je wszystkie rozgoniłam do rogów,dobijałam z PET.Zeszło mi prawie 50 minut,ale nie używam elitarnej amunicji.
    Grunt to stabilne łącze i cierpliwość ;-)
     
  8. poland102

    poland102 User

    mało doświadczonych "uświadamiam", iż odesłanie do jednego rogu całej fali może być bardzo niebezpieczne, ponieważ:
    a/ trzeba podlecieć na dobijanie a nie każdy to wytrzyma /odsyłać do różnych narożników/
    b/ gdy zginiecie przed dobiciem to całą falę macie od nowa /czas + ammo/ ..najlepiej dobijać zanim dotrą do rogu

    ja robię je na ćmie i z kamykiem..w sumie ammo tylko na devo, mordony, siby i dk reszta tylko kamyk /nawet w rogu dobijam kamykiem/
     
  9. **Indi**

    **Indi** User

    Pozycja 4/3 ewentualnie 3/2 w lewym górnym rogu jest bezpieczna,wystarczająca,aby mieć zasięg do dobijania.Poza tym zawsze 1 npc ściągam do dolnego prawego i jego dobijam na koniec,jak już zbiorę surki (te do montowni też,jeśli są) i je ręcznie uszlachetnię-nie mam premium.Z powolnych npc zbieram wszystko,z szybkich nie da rady,za długo by zeszło ;-)
     
  10. -gustaf-

    -gustaf- User

    Czegos tu nie rozumiem.Skoro jestes bardziej doswiadczonym graczem to powinienes wiedziec ze zaden z alienow oprocz protek nie ma wiekszego zasiegu od ciebie i mozesz tak sie ustawic przy dobijaniu ze wykanczasz alieny jeden po drugim nie ruszajac sie z miejsca bez zadnego zadrapania ( wersja bez kamyka ).Jesli masz na mysli dobijanie kamykiem to trzeba sie zblizyc na strzal dlatego w zaleznosci od sposobu trzeba ustawic odpowiednie konfy.Gdy zginiesz fala zaczyna sie od nowa ale bez alienow ktore juz ubies ( chodzi o ilosc ).
     
    **Indi** lubi to.
  11. PŁONER*PL

    PŁONER*PL User

    ostatni raz gamme robilem jak wszedł pet... ale mam nadzieje ze z moim kompem sobie poradze :) łącze mam stabilne ,cierpliwość tez wiec powinienem sobie powoli poradzic :) no i 5zyc :) to mowisz ze 11napedow i 2 oslony w statku a w dronach lf4 (mam z 7) i lf3??
     
  12. poland102

    poland102 User

    i wiem to... robiłem wrota jeszcze jak nie było repki w locie , peta..itp
    o fali od nowa pisałem w wersji , że biją sobie całą fale np mk ..leci do rogu a na końcu oni za nią..i bum:)
    a alieny od nowa tylko te nie ubite to wiadomo:) chyba all
     
  13. 45MAREK

    45MAREK User

    Aby kamyk poleciał dobić protki w rogu nie trzeba zbliżać się na strzał. Wystarczy zaznaczyć protki, ustawić peta na kamikadze i lekko wlecieć w promieniowanie. Jak promieniowanie zacznie zadawać obrażenia pet poleci i zrobi bum.
     
  14. Blackjack

    Blackjack User

    Co prawda nie mam bladego pojęcia o tej Grze, ale ...

    Wrota Gamma przeszedłem kilka razy, 5 lub 6.
    Padłem trzy razy na DK.
    Bez premki i kamyka.
    I zawsze na jednej konfie.

    Full napędów na "enforcer", 14 lf-4 (ostatnio; wcześniej 4-5, reszta lf-3) i 6 bo-2 na dronach.
    Ammo x2 i x3 wyłącznie z oszczędności czasu.

    Da się! :)
     
  15. **Indi**

    **Indi** User

    Tak.Na II konfiguracji dałam 11 napędów,co daje wystarczającą prędkość,by móc bić nawet protegity w ostatniej fali,a te 2 generatory osłon po to,by zbilansować ich mniejszą ilość w dronach. Ta I konfiguracja pozwala odlecieć dalej,żeby mieć czas na repnięcie .
    Skończyłam wczoraj tę Gammę,poradziłam sobie z 1 Magmadrilem,1 Hyperplasmoidem i 1 LF4 zwykłą.
    Wbiłam 15 lvl, i PETa o 3 lvle.
     
  16. PŁONER*PL

    PŁONER*PL User

    a statek jaki? co myslisz o solace? aegis? mam z 7lf4 dziś bede zaczynał ją robić, do niedzieli dojde do protów żeby podwoiło nagrode ;)
     
  17. jak masz aegisa to możesz robić na nim zawsze oddalisz się trochę i rzucisz bojkę a tak to umki cały czas jak trzeba :)
     
  18. **Indi**

    **Indi** User

    Nie posiadam żadnego innego statku poza Citadel Vet. oraz Goliathem i jego wariacjami.Kiedyś robiłam wrota Veteranem,ze względu na + 10% do PD,obecnie używam Peacemakera,dla jego bonusów.
     
    PŁONER*PL lubi to.
  19. Dla 7% dmg we wrogich graczy tak?
     
  20. -gustaf-

    -gustaf- User

    Veteran daje punkty na powazke a nie PD i jak juz na nim robidz to przydala by sie formacja veterana , wtedy mas niezly bonus 30%.Jak kolega wyzej na tym statku nie zyskujesz we wrotach nic jedynie przy pvp z obca firma.Dla ulatwienia robienia wrot ze slabszym wyposazeniem moim zdaniem lepszy jest solace , wiecej laserow i przy uzyciu konfy bez oslon na cmie mozesz repnac hp bez zbednego oddalania sie jak w przypadku aegisa.
     
    PŁONER*PL lubi to.