Wrota GAMMA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. G-Exaltet-jest na poważke a G-Veteran-jest na pd cytka C - Veteran jest na poważke i pd
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2017
  2. -gustaf-

    -gustaf- User

    Dzieki za sprostowanie.Uzywalem tego bardzo dawno temu i cos mi sie pokrecilo.
     
  3. PŁONER*PL

    PŁONER*PL User

    właśnie mysłałem nad solace bo go mam i w sumie robie Nim wszystko (pallka ,boxy, krychy itp) i chyba własnie na Nim zostane. wyposazenie mam slabe ale konfigi "pozycze" od **Indi** i zobaczymy :)
     
  4. DOLBY`SR

    DOLBY`SR User

    jakim prawem dostaje hity z dk z rogu choć stoje na srodku mapy?
    straciłem przez te głupie lagi bp życia...
     
  5. Sam sobie odpowiedziałeś :) LAGI :D
     
  6. Witam
    Po stracie ostatniego życia wrota znikaja czy jest jakis czas na dokupienie ?
     
  7. Znikają:) Ale możesz napisać ticketa do pomocy technicznej, że miałeś lagi to wtedy Ci przywrócą :)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2018
  8. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Wrota znikają. Możesz kupić dodatkowe życie przed ich stratą.

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
  9. Dziekuję . Według kalendarza nagrody za wrota są podwajane w tą niedziele , co jest podwajane czy uri też ? .Mam full laserów lf3 2 lf4 8 i, full napedów i bo2 ,co poradzicie na protegity ammo 4k x4 15k x 3 i 120k x 2 słyszałem o takiej strategi żeby zdjąc jeden napęd podkręcić złotkiem i latać z końca mapy na koniec i zabijać protegity które w ten sposób bedą w moim zasiegu . Czy ten sposób działa?
     
  10. Uri i białki nie podwaja
    Co do protek to nwm bo ja zawsze je z kamyka :D
     
  11. Kamyk seprom do laserów i rakiet, a do reszty złotko + duża ilość tego. Od razu dobijaj byś uniknął w sytuacji deda ubijania ich od nowa. Co do konf 1 do ubijania oraz 2 do ucieczki najbezpieczniej.
     
  12. Jak mam uzupełnić skaylab ? Jak nie działa transport ze statku na skaylab , a nie mogę zrobić dalszych ulepszeń , bo mam za mało 1 -2 minerałów . Czy ze sprzedaży się uzupełnia ??
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 lutego 2019
  13. Nie ten temat :) Kup może roboty zwiększające produkcję surowca lub ew wyłącz wyższe rafinerie
     
  14. *KLANIO*

    *KLANIO* User

    wyłącz produkcję prometidu/duranium/promerium/semrom- wtedy podgoni ci prometium,endurium,terbium
     
  15. No to je sensowna porada .Bardzo dziękuję. Powodzenia!!!
     
  16. Nie ma za co :D
     
    MOD_TORO lubi to.
  17. Pinkolek7

    Pinkolek7 User

    Witam! Pierwszy raz złożyłem gamme i zastanawiam się jakie konfy ustawić i czy dam radę spokojnie przejść te wrota. Obecne wyposażenie to:
    - full LF4 + 1x parity, 1x magma, 1x hyper
    - full napędy 7900, full BO2
    - drony ulepszone do 6lvl + Apis(4lvl ulepszenia)
    - havoc x4
    - 26pp
    - wszystkie statki do wyboru poza Cyborgiem, Mimesis i Hammerem
    - Ćma, szkoleniowa, pierścień, serce
    - ammo każdego rodzaju około 500k
    - pet z kamykiem na 1lvl - nie chce go używać ze względu na brak premki ale jeśli będzie to konieczne to mogę go poświęcić, chociaż nie za bardzo umiem ;)
    Podkręcenie sepromem czy złotkiem nie będzie problemem, zapas jest.
    Pozdrawiam.
     
  18. poland102

    poland102 User

    jeśli przeszedłeś alfę i betę to i gamę zrobisz /tak samo jak inne tylko dłużej ... o wiele dłużej/
    szczególnie do krysiek i sibelonitków polecałbym jednak kamyk- bez strasznie nużące:)
     
  19. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Gammę robiło się dawno temu Leonkiem a potem i Golcem,ale nie było jeszcze PET,ani LF4.Fakt,schodziło się czasu,szczególnie przy D.K czy Sibelonach,ale Ty,z obecnym wyposażeniem dasz radę w kilka godzin...2-3,może 4,zależy,jakiej ammo zamierzasz używać.
    Konfigi : 1-full napędy,na dronach full osłony,ta konfiguracja służy do odskoku od ścigających Cię mobów na drugi koniec mapy i podreperowanie osłon na konfidze nr : 2 - wyciągasz 2 szt gen napędów,zamiast nich 2 osłony B-02,na dronach zostawiasz tylko 4 gen.osłon,reszta najmocniejsze lasery,słabsze na statek(na dronach lasery mają większy damage,niż na statku)
    Formacja? ja używam Nietoperza do bicia NPC,a Serca do walk Pvp,innych formacji nie mam,więc nie umiem doradzić,która najlepsza do wrót.Co do Kamikadze;osobiście nie mam,ale wiem,że jedyny moment,kiedy byłoby konieczne użycie go,to do dobicia Protegitów,gdy zbiorą się w rogach.
     
    ANGEL_UA lubi to.
  20. Aby kamykiem bić premka potrzebna jak niema premki to uri tracisz