Wrota GAMMA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    >jedyny moment do kamikaze to dobicie protów. K E K
    A saimonów, kryśki i sibelonity ganiasz i bijesz jeden po drugim? Dajesz dużo osłon, zatrzymujesz sie na chwilę, pet wpada, robi boom, tak z 4 razy i kryśki czy sibelonity lecą do rogu.
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Wyraźnie napisałam,że osobiście nie posiadam Kamikadze,ale nawet gdybym miała,to użyłabym go tylko w wyżej opisanym momencie.
    Co do NPC-tak,kręcę wszystkie po kolei,i mało tego ,- ponieważ mam premkę,zbieram 99 % surowców po ich dedzie.
     
  3. Andelaii

    Andelaii User

    Skoro masz premium, to czemu by nie użyć kamikaze. Jeśli często robisz ABG to na małe alienki, których jest dużo jest to opcja najlepsza.
     
  4. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi Graczu
    Pozwoliłam sobie edytować Twój post i prosić byś więcej nie pisał postów samymi dużymi literami
    łamiąc ten sposób punkt regulaminu:


    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne. Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
  5. **Indi**

    **Indi** User

    Siedzę i przeglądam stare posty,trochę z nudów:jeśli piszesz coś konkretnego n/t parametrów wyposażenia czy statków,wypadałoby najpierw sprawdzić samemu,bo robisz wodę z mózgu czytającym.To ja mam rację-Veteran ma 10% bonusu do PD ,natomiast bonus na poważanie jest przypisany Goliathowi Exalted.