Wrota GRUPOWE - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 1 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. albo pallke pozbieraj , ja bije vargranty na ćmie z ammo job 100 :D
     
  2. Misiek77

    Misiek77 User

    No to całkiem opłacalne by było :D
     
  3. lacosta

    lacosta User

    by coś zyskać trzeba coś poświecić, chociaż małą część :)
     
  4. ANAKONDA12

    ANAKONDA12 User

    Witam
    Mam pytanie a mianowicie jak mam zrobic low i czy jest to oplacalne
    bije okolo 25tys
    mam okolo 300tys oslony na czolgu ponad 500
    bez kamyka (nie mam premium)


    Temat przeniosłam w odpowiednie miejsce. Proszę pamiętać, że opcja "szukaj" często pomaga w szybszym znalezieniu odpowiedzi ;).

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 listopada 2014
  5. na poczatek rozgonic all alienki az falkon wyrespi sie. [ciach] a Ty go lej az padnie

    Rozpowszechnianie informacji o łamaniu zasad OWH w grze jest zabronione. Proszę zapoznać się z Regulaminem.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 listopada 2014
  6. ANAKONDA12

    ANAKONDA12 User

    Rozgonić czyli nie dobijać?
    A jakie konfy?
    i ile czasu mi to zajmie?
     
  7. jak chcesz wiecej zarobic styknie ci rozganiac je :D pozatym to czas zmarnowany na dobijaniu ich z powodu ze czas ucieka a w tym czasie ile mozesz na lajcie ubic falkow?
     
  8. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ale co zrobić kiedy falcon wypuszcza vagranty? jak je zabije to się zrespią od nowa?
     
  9. ubijasz 4 odlatujesz na 2 koniec one sie chowaią i masz spokój:D
     
  10. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ale potem znwu sie respią
     
  11. Przypominam że jest to miejsce na poradniki dotyczące wykonywania całych wrót, a nie sposobu na bugowanie alienów w nich:cool:

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  12. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    aa czyli to bugowanie? Co to to nie xD Ja graczem jestem uczciwym :/
     
  13. a kto pisał o bugowaniu alienki zawsze sie chowały jak to jest nielegalne t o nie sie nie chowają:D
     
  14. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    a co zrobić żeby maraudery i vagranty nie gonily? są zbyt szybkie :/
     
  15. sped i trzeba leciec po pewnym czasie odpuszczaja
     
  16. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    citadelą nie wyszło, spróbuję aegisem
     
  17. Pierwotnie przechodzenie wrót to inaczej wskakiwanie do nich, a następnie ubijanie kolejnych fal alienów które się pojawią. Wlatywanie do LoWa w celu ubicia jednego aliena (Falkona), nie jest przechodzeniem całych wrót tylko wlatywaniem w nie w konkretnym celu lub po konkretnego aliena.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  18. w takim razie konstrukcja tych wrot jest zle zrobiona. bo niepowinny alienki leciec do srodka i jak konczy sie im zycie odlatywac tylko powinny podazac za statkiem az zostanie ubity. a tak jak da sie je rozgonic to i sam falkon wyrespi sie.
     
  19. kris0211.

    kris0211. User

    W sumie to bojki powinny pojawiać się po ubiciu alienów, to wtedy byłoby dobrze.
    Ale... pewnie nie ten temat :rolleyes:
     
  20. oh tak huzar mogło by to wrócic ze alienki nie uciekają do srodka :))) oj nie wiesz nawet co wygadujesz chłopcze