Wrota GRUPOWE - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 1 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. widze ze niesiedziales w tych wrotach i nierobiles ich. wiec do czego sluzy twoj post?? ja w tych wrotach wiecej uri w miech zarabiam niz ty przez caloroczne granie i tluczenie zwyklych alienkow, ewentualnie statkow. a chlopcow to ty szukaj w przedszkolu
     
  2. umiejetnosc czytania miedzy wierszami
    jak alieny nie uciekały do srodka to w tydzien nabijałem 1kk urki spokojnie
    były 3 razy lepsze zarobki niz na tym waszym smiesznym bugowaniu.
    po za tym"chłopcze na przestrzeni ostaniego ostaniego roku low mozna było robic na dobre 6 sposobów
    znawca sie znalazł
     
  3. 1 kk synu co ty gadasz u mnie tyle sie przelewa w dwa dni a ty w tydzien tyyle haha amator :p
     
  4. 1KK w 2 dni? Wiesz co? Chciałbym to zobaczyć i dowiedzieć się jak ty to robisz. Nie żebym był wścibski, po prostu jestem ciekaw jak to możliwe :D (No chyba, że to uri dosłownie "przelewa sie" za prawdziwe pieniądze)
     
    kris0211. lubi to.
  5. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ale to jest tak, że 50% forumowiczów baaardzo mocno naciąga swoje zarobki/wypo ;)
     
  6. No wiesz :D Dlatego pytam ;)
    Ja osobiście jestem w stanie na dzień wyciągnąć ponad 60k urki i ponad 100mln kredek, ale średnio to zbieram 30k urki i ok. 50mln kredek. Jeśli chodzi o wypo to ja np. mogę nawet dać linka do mojego profilu. Nie mam nic do ukrycia :D Wyposazenie to nie wszystko ;)
    PS: To już trochę odbiega od tematu.
     
  7. kris0211.

    kris0211. User

    Ciekawostka: Im dłużej mamy czas na zastanowienie się (e-mail, forum, czat) tym większe szanse na to że skłamiemy :)

    No też jestem ciekawy :) Ja dziennie wyciągnę max. 2-3k uri

    Mogliby coś zrobić z tym LoW żeby przechodziło się w grupie, bo jak jeden koleś chce robić, to nie powinno być takiej opcji - sama nazwa mówi, że to wrota GRUPOWE. Np. jak w Hadesie - trzeba być minimum w 4.
     
  8. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    i tak znalazłby się sposób ;) ja osobiście to max 50k wyciągne dziennie a tak normalnie to 20k uri
     
  9. Ja robię lowa z kumplem. Ponad 10k urki i 10kk kredek "na łebka" za jedna wyczyszczenie całych wrót (a powtarzamy to kilka- kilkanaście razy dziennie ;)) Już tyle razy to robiliśmy, że teraz to jest luzik "wysprzątać". A falcon, jak to falcon. Lubi się bugować, czy tego chcesz, czy nie, ale niezależnie od tego i tak go bijemy (2 aegisy więc jest łatwo).
     
  10. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    do sprzątania potrzebna jest premka na kami do peta a ja nie wydałem na tę grę ani grosza :D
     
  11. No zgadza się. Ja wydałem "grosza" i to nie jednego ;) Premka to jak dla mnie podstawa.
     
  12. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Podstawa bez której da się grać ;) dla mnie gry, na które wydaję pieniądze tracą sens
     
  13. MrHazel

    MrHazel User

    dla jednego podstawa dla drugiego nie, ja osobiscie nie wyobrazam sobie grac bez premki i puszczac kamyka za 300 urki hehe ;)
     
  14. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    można go nie puszczać ;)
     
  15. Ja grałem baaardzo długo bez premki i moje konto rozwijało się bardzo powoli. Od kiedy mam premkę (ok. 4 miechy) zrobiłem większe postępy, niż przez 1,5 roku bez premki. Może dlatego, że nauczyłem się grać? Nie wiem, ale kamyk, darmowa naprawa (wszędzie) szybszy skylab, itd sprawiają, że mam większą ochotę grać. Takie jest moje zdanie.
    Ale może wróćmy mniej więcej do tematu? W najnowszym blogu developera piszą, że chcą zwiększyć poziom LoWa, aby robić je w grupie. Mogę się założyć, że i tak UFE będą robić te wrota w pojedynkę, a falcon ciągle będzie się bugował. Wynagrodzenie pewnie się nie zmieni.
    (Powinni wziąć się za tworzenie klienta, a nie się takimi "pierdołami" zajmować, które w pewien sposób są korzyścią dla wielu graczy. Lagami nikt się nie zajmie [ale o tym nie tutaj].)
     
    kris0211. lubi to.
  16. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Może usunąć wszystkie powyższe informacje ponieważ nijak się mają one do dzisiejszych Wrót Grupowych. Obecnie ten wątek wprowadza w błąd nowych graczy.
     
    tomallo99 lubi to.
  17. Mam lepszy pomysł, szkoda usuwać powyższe informacje, ja bym preferował przywrócenie starych LoW
     
  18. xD tak byłoby najlepiej. No ale jak już BP coś wprowadzi to nie wycofa tego. Zwłaszcza LoW