Wrota HADES - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj można zamieszczać propozycje swoich poradników do wrót Hades bądź nanosić poprawki co do poradników innych użytkowników forum.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
    -Aluchaa-97 lubi to.
  2. Witam.
    Pytanie mam takie, fala 3, Emperor Kristallon, czy można uchronić się przed dostaniem 300k obrażeń wykorzystując stabilną osłonę? jeżeli tak to ile mniej więcej czasu mija do wybuchu, jakie są inne sposoby na minimalizację obrażeń? Niestety straciłem na nim wrota (chyba grupa była zbyt słaba) i chciałbym sie lepiej do kolejnej tury przygotować.
    Pozdrawiam
     
  3. **Magik**

    **Magik** User

    na 3 fali majac emeratora to radze wybrac sie z max hp jaki moze byc na statku i przedewszystkim uwazac na ladunki jakie ten alien daje (-+) tego uderzenia nieda sie uchronic. i tak oberwiesz za 300k. do tych wrot lepsza jest Aga z tego powodu ze mozesz sie sam wyklepac
     
  4. Dzięki za info, wczoraj się dobra ekipa zebrała i tylko 2 razy załapałem 300k hita i w dodatku za 2 razem jednak dobrze wycyrklowałem ze stabilną osłoną i mnie nie dostała. Dzięki za odpowiedz.
     
  5. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Można się uchronić od obrażeń jeżeli użyje się stabilnej osłony w odpowiednim czasie, jednak lepszym i łatwiejszym sposobem jest wlecenie w grupę, wtedy obrażenia są dzielone na więcej osób przykładowo jeżeli masz bombę i obok Ciebie jest 1 osoba to dostajecie po 150k, jeżeli są 2 osoby obok to każdy po 100k itd.

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
    SMOD_Mayday lubi to.
  6. Dokładnie. Obrażenia się dzielą na wszystkich. Najlepiej jest umówić się wcześniej, że np plusy na prawo, minusy na lewo i jak ktoś dostanie bombę, żeby nie był sam. Aegisy leczą każdego, wszyscy biją i jest luzik ;)
     
    SMOD_Mayday lubi to.
  7. Tego z podziałem szkód to nie wiedziałem, ale paradoksalnie leczenie boją od aegisa to w wielu przypadkach powoduje gorsze obrażenia bo człowiek musi stać przez chwilę w 1 miejscu. Dobrze wiedzieć na przyszłość.
     
  8. Beton

    Beton User

    w każdych wrotach można użyć stabilki
     
  9. GRAVITANT

    GRAVITANT User

    Czy Naprawiający Mechanizm Combo oraz Mechanizm Combo Trybu Ochronnego w Pecie działa i zdają egzamin we wszystkich wrotach tak samo jak w przypadku swobodnego latania po mapach ?
     
  10. Wszystko powinno działać, z takimi samymi ograniczeniami jak poza wrotami. Czyli jak walczysz to mechanizm naprawy peta Cię nie uzdrowi itd.
     
  11. GRAVITANT

    GRAVITANT User

    Dziękuje za odpowiedz :)
     
  12. czy spearhead (jamx) mogl by zablokowac umiejki emperorów?czyli np ze matka nie zniknie i sie nie sklonuje albo ze zablokuje dk te + i - ?