Wrota KAPPA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj można zamieszczać propozycje swoich poradników do wrót Kappa bądź nanosić poprawki co do poradników innych użytkowników forum.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. << KAPPA >>
    [​IMG]

    <====== FALE ======>

    FALA 1

    10x Streuner
    10x Vagrant
    10x Infernal

    FALA 2

    8x Marauder
    8x Scorcher
    8x Boss Mordon

    FALA 3

    8x Outcast
    6x Devolarium
    3x Icy

    FALA 4

    5x Boss Sibelonit
    5x Corsair
    5x Scorcher

    FALA 5

    4x Hooligan
    5x Kristallin
    4x Melter

    FALA 6

    10x Interceptor
    6x Barracuda (bez Kamikadze)
    3x Annihilator (bez rakiet)

    FALA 7

    6x Boss Lordakium
    10x Protegit
    2x Boss Sibelon

    FALA 8

    3x Kucurbium
    3x Kucurbium
    8x Uber Saimon

    FALA 9

    5x Convicts
    5x Boss Kristallin
    1x Demaner

    FALA 10

    1x Boss Kucurbium

    FALA 11

    1x Century Falcon


    <====== NAGRODA ======>

    368.212 Poważki
    15.705.300 PD
    25.712 Uridium
    10 CDD
    30,000 UCB-100
    5 Kluczy
    706.857 P.E.T. 10 PD
    Tytul:
    AllStar
    25% szans na LF-4
    25% szans na Ekstras Kappa
    25% szans na Design drona Hercules
    1 część do Kronosa
    56
    Sepromu
    1,037 Xenomitu

    <====== TRIKI ======>

    Używaj amunicji x2 (SAB) + Seprom!
    Niektórzy polecają Ćmę
    Włącz PETA Zawsze jakiś DMG
    Alienki dobijaj w rogach
    Gdy musisz gdzieś wyjść np. na Spotkanie między częściami wrót dobij alieny na żyletę i Wyłącz kompa :

    <======PYTANIE ======>

    Czy poradzę sobie z (boss) Kuckurbium, CF?
    1x LF-4, 21x LF-3

    Full BO1, 7x BO2
    Zbieram na Romb
    Statek Aegis + Zlota vega
    PP - Na oslonke 2/5 i zycie FULL
    DMG na Aegisie ok. 4000 na FULL ataku
    PET na 11lvl z Kamikadze II
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2014
    *-BOGGY-* lubi to.
  3. będziesz miał problem ;/

    bedziesz dlugo meczył
     
  4. narazie straciłem irki :(
    Pet kamikadze III, lecz po premce
    Full LF-3 i 8 Bo2
     
  5. Trochę tobie by to zajęło jednak jestem pewny że poradzisz sobie wystarczy x1 i seprom na Twój statek.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  6. Aegis Veteran, Premka, Kamyk III, 6 lf4 reszta lf3, full BO2, serce, ćma, romb, z x-1 na sepromie po 7000, każde ammo wchodzi w grę.
    Dam radę? Przechodziłem wszystkie wrota oprócz kappy. Czas się za nią zabrać!
     
  7. Witam.

    Ja z jednym lf4, z x1 i tyćką sabu dałam radę więc Ty nie powinieneś mieć większego problemu ;).

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  8. Więc składanie czas zacząć! :) Martwią mnie jedynie fale z Boss Kucurbium i z Falconem. Czy w tych wrotach te alieny mają zmniejszony zasięg na tyle, żeby można było je spokojnie orbitkować lub ciągnąć po mapie?
     
  9. Przyznam, że gorzej było z boss lordakium niż falconem czy kucurbium. Bardzo łatwo je można pociągnąć po mapce nie otrzymując obrażeń ;).

    P.S.
    Sama osobiście wysyłałam alienki do rogu, by fale się nie mieszały. Wtedy na spokojnie można bić :).

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  10. w KAPPIE falcon i boss kucurbium są o wiele słabsze więc i z tym problemu nie ma :)
     
    JASNY lubi to.
  11. kappa jest łatwa, wiec spoko ;-)
     
  12. Ile razy słabsze są CF, kucurbium w Kappie ?
     
  13. ile razy nie wiem, ale napewno mają mniejszy zasięg. Dla słabiej wyposażonych graczy największym zagrożeniem jest fala z kocurkami )), no i boss kucurbium.
     
  14. Jak myślicie, lepiej robić Kappe Aegisem(bez dresa) czy golcem ? I jeszcze jaką formacją ?
     
  15. Golcem z desingiem na poważanie albo na pd zależy czego ci bardziej brakuje :)
     
  16. Etylowy

    Etylowy User

    falcon prawie 5 razy z hp dmg to 10 k, boss kubicrum nie pamiętam ale chyba do 1 mln hp dmg ~35k, na spokojnie z hitem 4-5 k przejdziesz przechodziliśmy z kuzynem bez osłonek tylko ćma całe wrota jedynie na boss kubicrum i kubicrum 2 konfa by odlecieć i się wyklepać

    Ćma golec full dmg, chyba że nie zbyt umiesz kręcić i boisz się o pękniecie przez brak osłon czy coś to aegisem rób lepiej robić trochę dłużej i mieć pewność że się zrobi ale zrobić taka moja rada ;)
     
  17. Dzieki, a konfy na Aegisa jakie?
    Mam 16 BO-2, 2 LF-4 full LF-3, Napedy full
    15 PP (HP, oslona i Cybernetyka)
    Romb 8 irkow i 1 Havoc
    PET 6 laserkow ;P, kamyk III ale premki nie ma
     
  18. Etylowy

    Etylowy User

    Jak potrafisz kręcić to powinno wystarczyć samo HP :D, jak nie chcesz dostawać w HP bo nieraz wpadasz na alieny, to 100 k osłon czyli 4 osłony w dronach + seprom w osłonach na rombie skoro ćmy nie masz to będziesz robił je o jakiś czas dłużej, 2 konfa ucieczkowa full speed i full osłon na dronach w razie czego przełączasz na 2 i uciekasz. Petem kamykiem nie wal bez premki bo zbankrutujesz, bez premki opłaca się na alfie/becie/gammie sibelonity/mk :D
     
  19. dzieki, mysle, ze na matkach wezme troche wiecej oslonki :)
    Krecic umiem dobrze. BDK krece bez obrazen to i matki dam rade
    Zawsze 100k oslonki czyli ten jeden hit mile widziane ^^
     
  20. Dam rade z Kappą?? Moje wypo to 3 lf4 8 irków 19 bo2 full lf3 golec(all dresy z handlu) formacje serce,romb,nietoperz. NA full biciu na złocie+nietoperz do 7.5k na golcu, Kamyk 3+ premka