Wrota KAPPA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Bedril

    MOD_Bedril Guest

    Proponuje załadować w lasery seprom +jedna konfa ucieczkowa z ful osłonami i nie powinno być problemu. Sam jak miałem słabsze konto, to latałem przed robieniem wrót na 4-5 na małe uberki co by bosterków nałapać, +10% do bicia zawsze przyspieszy, a i osłon więcej nie zaszkodzi.

    Pozdrawiam
    MOD_Bedril
     
  2. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    oo dzięki, nawet by na to nie wpadł :D
     
  3. bez problemu, dasz sobie rade, bij z x2 i kręc to na nietoperzu, a na ostatnich falach to tym alienom ściagaj osłone i bij x3 najlepiej :)
     
  4. kris0211.

    kris0211. User

    Kucurbium:
    HP:
    -normalnie: 5.000.000
    -kappa: 320.000
    SH:
    -normalnie: 5.000.000
    -kappa: 240.000
    Boss: z tego co widzę bez zmian :(
    Falcon: jw.
     
  5. Misiek77

    Misiek77 User

    Jak fala jest najtrudniejsza według was ? :D
     
  6. Najnudniejsza, a zarazem najtrudniejsza jest fala 7:
    • 6 x Boss Lordakium
    • 8 x Protegit
    • 2 x Boss Sibelon
    Po zniszczeniu 4 Boss Lordakium od razu pojawiają się Protegity i Sibelony, radziłbym w tym momencie zostawić Lordakium i wziąć się za Protegity. Po ich zniszczeniu wracamy do Lordakium a Sibelony zostawiamy na koniec.
    Trudne mogą być również
    fale: 6, osobiście nie mam problemów z falą 9 i 10 jednakże słabszym graczom mogą sprawić problemy. Fala 11 czyli Boss Kucurbium jest trudna, trzeba w niej ustawić 2 czołgi. Ostatnia fala czyli ta z Century Falconem jest łatwiejsza od poprzedniej(według mnie).
    Na pocieszenie mogę dodać że w ostatnim czasie alieny we wrotach mają skłonność do bugowania się, w sobotę zbugował mi się Falcon więc nie straciłem nawet 1 Hp:D


    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    Misiek77 lubi to.
  7. Misiek77

    Misiek77 User

    Dzięki za info ;) a jak to jest z tym bossem kucurbium podobny do falcona jest ? bo falcony często biję czy to by było coś podobnego jak spotkanie z falconem ?
    boss kucurbium ma więcej hp i osłon niż falcon ?
    jaką formację SMOD poleca na te najtrudniejsze fale ? :D
    ćma, serce ? może romb ?
    z falą 6 i 9, 11 problemu nie będzie najgorzej z 10 :p 7 jakoś wytrwam z kamyka walnę 1 czy 2 i będzie git ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2014
  8. Wolniejszy i słabszy pod względem HP i osłony, jednakże bije ok. 1,5 - 2 razy więcej niż Falcon(Falcon we wrotach nie bije z rakiet).
    Co do formacji, osobiście robiłem na Nietoperzu ale jak ktoś nie ma lepiej wziąć to
    Serce, Ćma to według mnie samobójstwo gdyż Boss Loradakium sporo biją, Romb też mało da(za mało regeneruje i za dużo HP odbiera):p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  9. RONDO13

    RONDO13 User

    A ja tyle od siebie. :D
    Większość fal najlepiej robić z ćmy. :rolleyes::rolleyes:
    W falach 7 i przedostatniej latać na czołgu ja na nietoperku robie i schodzi jakoś. :p
    A falconek z x3 + venom na ćmie . :eek:
     
  10. Z tego co czytam to dam rade, ale mając:
    Aegis, golec (sentinel)
    15pp
    FE + Apis
    2 LF4
    Ćme
    Precyzje rakiet, PLT 3031, 2021
    SAB i x2
    Seprom w laserach i rakietach

    Lepiej aegisem na ćmie, czy golcem na strzale z niewielką ilością SH?
    Czy może Golcem na ćmie?
     
  11. boze swity kappe to mozna phoenixem przejsc
     
  12. To to wiem, ale pytam się na jakim statku, formie i konfie
     
  13. ooMarloo

    ooMarloo User

    Golec + Ćma
     
  14. A nie będzie bardziej wartościowy aegis? regen może odegrać bardzo istotną role. Ale mysle, że aegisa wezme tylko na fale z boss lordakium.
    Ok dzięki
     
  15. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    weź aegisa na fale z cucurbium, boss cucurbium i na falkona ;)
     
  16. ERAZA

    ERAZA User

    Powiem tak,napewno aegis jest dobrym wyjściem ale tylko jak chcesz robić wrota najtańszym kosztem bijąc z x1. Jeśli robisz to z x2 lub x3 na zlotku/sepromie to nie ma sensu wg mnie. Bardzo szybko idzie,sam tak robię. I latalem na formacji szewron całe wrota.
     
  17. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    osobiście zety robie golem z x3 na sepku i tak około 40 minut nawet nie :D Ale kappy są dłuższe i trudniejsze, więc lepiej aegiskiem z x1. No chyba, że ktoś ma za dużo ammo :p
     
  18. Ja zrobiłem ją tylko aegisem na złotku z x2/x3 i plt 2021. Dość szybko schodziły moby. Miałem jednak pecha i musiałem bić nie 6 razy boss lordakium, ale 15 razy. Raz, po ubiciu jednej matki i doprowadzeniu czterech do rogu komputer sam się wyłączył. Drugi raz po zbiciu pozostałym matkom hp i doprowadzeniu do rogu złapałem laga i na nowo... -.- Nauczyło mnie to dobijania matek natychmiast bo klepanie ich cały czas na nowo to porazka.

    Boss Cucurbium na luziku z x3 w chwilke, CFa też na luziku. Ogólnie te dwa ostatnie moby okazałay sie bardzo łatwe i szybkie w ubiciu.

    Całe wrota na ćmie
     
  19. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    no i bardzo dobrze:p:D
     
  20. A ja przejdę te piekielne wrota? Golec Dimini, 16lf3, 22bo2, 4 irki(2 na 3lvlu) z serduszkiem, 9pp? Mam trochę x2 i x3 oraz po ponad 2k rakiet plt 3031, 2021