Wrota KAPPA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Powiem Ci tak...Tych PP to nie za wiele masz. jezeli masz pojecie o kręceniu to do Boss Matek idziesz jak burza. Boss matki ładnie schodzą z x2 podkręconej czymkolwiek plus długie rakiety. Mogą być tańsze. Kocury x 2 spadają jak burza abyś odpowiednio szybką konfę zrobił. Boss kocur x3 + SAB. CF-a jedziesz z x3 kręconej sepromem i SAB. :)
    Ja kręcę wrota na Ćmie plus Venom.

    I pytanie ode mnie: Ile potrzebuję w przybliżeniu zrobić jeszcze Kapp do full Herków jesli stan wynosi 4/8? Chcę przeliczyć czas plus koszta na zrobienie kompletu.
     
  2. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    ja mam 4/10, a zrobionych chyba 16 albo 17 wrotek, więc ze szczęściem na dres krucho :(
    w międzyczasie wpadł 2x multi, 1 lf-4, a za resztę to uściśnięcie drążka przez bossmutherorbit i życzenia głębokiego kosmosu oraz powodzenia w szukaniu światełka :)
     
  3. OK. Dzieki. średnią oscyluje w okolicach co czwarte. :) Mi wpadło kilka lf4 więc nie ma tragedii.

    PS. Post mnie rozbawił. :) Tekst niezły. :)
     
  4. Ciekawe czy te bugi ze zdejmowaniem dresow i lf4 działają, jeśli tak, to ostatnią fale bez hercow i lf4 róbcie
     
  5. Że istnieją jeszcze ludzie wierzący w takie bajki:eek:o_O.
    Rozumiem, że kupując zdrapkę lub biorąc udział w losowaniu mówicie do kuponu "jestem biedny". A skoro nie to czemu, przecież działa to na takiej samej zasadzie jak zdejmowanie czegokolwiek by dostać losową nagrodę z wrót:rolleyes:

    No i przypominam również że to nie forum botów i oszustów, podawanie sposobów na prawdziwe bugi jest zabronione.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  6. Zapomnij. Chciałbym żeby działały. :D Jedyny bug jaki istnieje to "zestaw ustawiony przez BP" dla każdego...INNY. :) sprawdzałem je. :)
    Jak to? Nie można zabronić czegoś czego (podobno) nie ma. :)

    Odpozdrawiam.
     
  7. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    słuchaj, no powiem ci tak. niby przejdziesz te wrotka, ale po co? nie lepiej składac ci zety? Zrobisz z nich sporo PP i apisa z zeusem złożysz. Z twoim wyposażeniem kappa jest bardzo nie opłacalna, w porównaniu do zet
     
  8. Akurat tutaj miałem na myśli inne bugi które niestety są nieodłączonym elementem każdej gry komputerowej:rolleyes:

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  9. Oczywiście zrozumiałem. Poprostu sam kiedyś sprawdzałem (no skąd bugi. Przecież wykorzystywanie bugów jest karane) ;)...sposoby na LF-y i Herki. W praktyce żaden nie miał 100% pewności. :)

    Odpozdrawiam.
     
  10. spoks przjedziesz z palcem no wiesz gdzie :D
     
  11. Yamaha

    Yamaha User

    Dam rade Kappe??
    Golec,24 PP, 4 LF-4, full LF-3 i BO2, 4 Havo, Ćma, Serce
     
  12. Bez problemu jak masz opanowane kręcenie. Wszystko leć na Ćmie. Wczoraj całośc przeleciałem z x1. Trzy godzinki z przerwami na papierosa.
     
  13. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Posprzątane. ;) Przypominam, że jest to temat o wrotach Kappa, do rozmów na luźne tematy(m. in. nałogi, śmierć itp.) zapraszam >>tutaj<<. :cool:

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  14. 20Aniel00

    20Aniel00 User

    Dam radę zrobić kappę z tym wypo :
    1 hala - Agis 2 hala - Golec (diminisher) 3 hala - spirek
    1 lf4 31 lf3 19 bo2 19 pp nie mam kamyka formacje : ćma szkoleniowa serce
     
  15. Donatan

    Donatan User

    dasz rade
     
  16. Sprite.

    Sprite. User

    Witam mam male pytanie bo wczoraj zrobilem wrota kappa i nie dostalem w nagrode ani lf4 ani desing herkules a nawet multi bostera . To mozliwe ze za kape nic nie mozna dostac bo juz kilkanascie wrot kappa zrobilem i pierwszy raz nic nie dostalem ?
     
  17. Donatan

    Donatan User

    tak to jest możliwe,masz po 25% szans na rzeczy i z kappy wiec i pusta tez moze byc
     
  18. infex1122

    infex1122 User

    Mi ostatnio na 4 kappy tylko 1 lf-4 wpadło, reszta pusta niestety. Mam nadzieję że kolejna wypluje z siebie herka w końcu :D
     
  19. -Sciecha-

    -Sciecha- User

    Witam mam pytanie czy dam rade zrobić kappę ?

    Moje wyposażenie:1x LF-4,8x LF-3,8x B02,Dużo LF-2,3 Irki reszta Flax. Bije okolo 5 tyś z x2 na złotku mam dużo ammo więc z tym nie bedzie problemu
     
  20. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Jak dobrze kręcisz, masz dużo czasu to da radę.