Wrota KAPPA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -Sciecha-

    -Sciecha- User

    Ile czasu około mi na to zejdzie ? 2-3-4 Godziny?
     
  2. Powoli zrobisz. Jeżeli będziesz bił z dwójki to powoli zrobisz, kappa trwa ogólnie dłużej od zety i jest trudniejsza, ale robią ją wyłącznie gracze, co mają full havo i zbierają herki. Możliwe, że coś koło 5/6 godzin się zmieścisz. Najgorzej to te ostatnie fale, reszta stycznie.

    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
  3. Heiken

    Heiken User

    witam osobiscie chciqlbym stwierdsic iz wrota kappa sa bardzo latwe poniewaz ja na 8 irko 10 havo mam 7lf4 17 lf3 full oslony b02 zrobilem te wrota na telefonie dotykowym kazam tv 4.5 gorzej mialem z boss lordakium ale je jakos ukrecilem a te alieny przed wavem z bmackami robilem z samego kamyka i te male alieny w dalszych wavwch tez z kamyka a falca kucurka duzego jak i male na solo oczywiscie aegisem na cmie
     
  4. TheKrzycho

    TheKrzycho User

    Ja Kappe robiłem na samych 8irow i 4 lf4 bez hawo i zajeło mi to 1-2,5godz
     
  5. Heiken

    Heiken User

    mi zajmuje zrobienie kappy max 1 h ale z kamyka te male alieny a bmacki kucurki falcon i duzy kucurek z ammo a reszta z samego kamyka
     
  6. Yamaha

    Yamaha User

    Kappe lepiej robić na Aegisie czy Golcu (Spectrum, Venom, Diminisher) ??
     
  7. to już zależy jak ci wygodniej. Aegisem się naprawisz ale słabiej bijesz a golec mocniej bije ale sie za to nie naprawisz. Używając umke z Venoma szybciej skończysz kucurbium albo falcona. ale za to gdy na aegisie jak bedziesz mieć mało hp i osłon to się naprawisz. to już zależy od gracza co wybierze czy gre defensywną (aegis) czy grę na dmg (Venom)
    Pozdrawiam
    MOD_zizin_pl
     
  8. nie gadajcie o statku bo to bez sensu liczą się przedewszystkim odpowiednie konfiguracje bo naprawić hp osłony można petem i sabem a 5 laserów więcej niewiele przyśpiesza robienie wrót
     
  9. Robie pierwsza kappe i mam kilka pytan.
    Ile hp i oslon mają falcon i bos kukurbium oraz po ile biją?
    I czy można je bezpiecznie kręcic, czy jest tak jak z kukurbium, że mają zasięg większy?
     
  10. vorilhon

    vorilhon User

    Falcon i boss cucurbium mają chyba po 256 k osłon, natomiast biją po 46 k, trzeba z daleka i kręcić...
     
  11. Właśnie ukończyłem.Poza bossami mackami i sibami całość petem na kamikaze.Kręcenie małych kocurków jak i bossa i falcona odpada - mają za duży zasięg,czasem uda się góra 3-salwy oddać bez obrywania.Dobijanie ww. w rogu identyczny zasięg jak protki - bez obrywania nie da się.
     
  12. Z białki robiąc nie odczuwa się tego ich bicia :D ;)
     
  13. vorilhon

    vorilhon User

    Szkoda białki...
     
  14. Adalon

    Adalon User

    Szkoda czasu i sepromu.. cucurbium małe i duże pozbywają się 90% osłon przy pierwszej salwie ale jak je odeślesz do narożnika i dobijasz na końcu to już musisz bić całą osłonę (ćma niewiele pomaga)
    Wcześniej na wrota miałem Solace zrobiony i bardzo fajnie się robiło od jakiegoś czasu pod wrota zrobiłem sobie Hammerclawa.
    Generalnie konfy na wrota (nie tylko kappy) które się u mnie sprawdzają:
    1. laserki w dronach, na statku 4 osłony, reszta napędy - do wyrzutni SAR-02 - świetnie to działa z ćmą/szkoleniową
    2. napędy na statku w dronach full osłon - z pierścieniem pod kamikaze - jeśli latacie na premce.
    ammo x3 lub dyniowa i każde wrota pękają szybciutko.
     
    -_BK-201_- lubi to.
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja kappe robiłem Vegą z x1 ( na 1 konfie statek -same osłony, drony same lasery, na konfie nr 2 - statek 5 osłon 5 napędów, drony 10 osłon, 10 laserów )
    Jak przestałem vegą latać latałem Venomem taka sama konfiguracja plus mocka venoma. Generalnie wszystko idzie z x1 ubić - zależy ile masz na to czasu. Im silniejsza amunicja zajmuje to mniej czasu. Ja tam bym Boss Kucurbium się raczej nie przejmował. Osłonki szybko traci a potem ładnie schodzi. Bardziej bym się skupił na kolejności ubijania. Ja zawsze zaczynam ubijanie :) od tych co najszybciej latają.
    No i polecam bicie na "szkoleniowej" - zawsze się zastanawiałem, kto to tak bez sensu przetłumaczył nazwę tej formacji.
     
  16. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Jeśli masz dużo czasu ubij wszystko z kamikadze :) podlatując na konfiguracji na sttaku napędy na dronach full osłon - co Ci się kamyk załaduje podlatujesz i puszczasz :) pewny sposób :)
    ewentualnie karetka jeśli masz słabe wyposażenie. I pamiętaj we wrotach jesteś tylko Ty, zatem po prostu ciągnij alieny po minimapie tak aby nie obrywać od wszystkich bijąc w miejscu :)
    PS. Będzie łatwiej jeśli podasz nam swoje wyposażenie, ale to na przyszłość (wnioskuję, że skoro zabierasz sie za kappe masz full havockow i sporo lf4)
    Pozdrawiam
    MOD_TORO