Wrota KRONOS - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dam rade zrobić kronosa ?
    lf3-32
    lf4-1
    bo2-20
    PP-20
    kami3
    golec cma 8 irków lvl 666,55555
     
  2. jak pisali wyzej, dasz rade :)
     
  3. Elewation

    Elewation User

    Ten temat jest do poradników a nie czy dacie radę, od tego są oddzielne tematy :)
     
    spokojny i kris0211. lubią to.
  4. panArbusek

    panArbusek User

    Czy uda mi się przejść Kronosa ?
    Jakie konfy?
    32 LF3
    4 LF4
    20 BO2
    Full speed
    8 irków + APIS (1 havoc) (irki lvl: 8, 4, 3, 3, 2, 2, 2, 2, apis 1)
    Golec + spearhead + Aegis
    21 PP (Bańka i talerze, 3 PP do grubych)
    Ammo:
    x2 (300.000)
    x3 (75.000)
    x4 (300.000)
    SAB (75.000)
    SAR-2 (1000)
    Precyzje rakiet i PLT-3030 (białe) rakiety (5000 sztuk)
    PET (15)
    kamyk III
    6 laserów
     
  5. .
    .
    .
    .
    Na luzie dasz radę przejść, wrota nie są tak trudne jakby się mogło wydawać.

    Z resztą.. jak było pisane wyżej i wyżej i wyżej.. Niektórzy mają bardzo podobne wypo do Twojego, niektórzy trochę gorsze a i tak odpowiedź była dosyć jasna - że dadzą radę. Nie bardzo rozumiem, czytanie boli?

    (Sorki za mały 'wybuch', ale naprawdę drażni mnie tysięczne zadawanie praktycznie tego samego pytania)

    A co do konf.. to takie jak na zwykłe alieny, tylko dodałbym trochę więcej osłon, najlepiej zamiast napędów.

    Pozdrawiam i powodzenia ;)
     
  6. panArbusek

    panArbusek User

    Rozumiem,
    speed se dam trochę większy od tych alienów w Kronosie.
    Czytanie nie boli, ale się spieszyłem tera sobie spokojnie poczytam :p
    Tu macie link do wskazówek dotyczących Kronosa lecz po angielsku:
    *obcy link*
     
  7. Tak Saturn ,ale mała szansa ,że go dostaniesz.
     
  8. No to bez problemow 15 lf3 z 16, na dronach 5lf4 z 16 reszta te rozowe z 16 oslony 11
    , a mialem stracha
     
  9. To "z 16" odnosi sie do ulepszeń czy jak o_O
     
  10. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Dla wszystkich którzy nie są pewni czy dadzą radę przejść Kronosa. Odpowiedź może być tylko jedna. Jeśli złożyłeś/aś te wrota to znaczy że masz wystarczające umiejętności i odpowiednio wyposażony statek, więc na pewno dasz radę.
    Pozdrawiam
     
    *J*A*C*E*K*[]* lubi to.
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Wrota Kronos zaliczają się do najłatwiejszych.Wystarczy posiadać: Goliath + 8 Irków + 15 LF3 na statek i 12 LF3 na Irki,osłony B-02 16 szt.
    Robimy 1 konfigę osłonową(full B-02 na dronach i full napędów),drugą do bicia - na statku zabieramy 2 napędy,a dajemy osłony,na Irkach - do 6 wkładamy LF3,w 2 zostawiamy osłony.Goliath na podkrętce napędu złotkiem,ma po zdjęciu 2 generatorów napędu -akuratną prędkość nawet do robienia fal z protkami.Seprom w osłony tez się przyda.
    Nie jest konieczne posiadanie PET-a,aczkolwiek ułatwia nieco bicie NPC.Łatwość tych wrót polega na fakcie,iż sami decydujemy,kiedy będą pojawiać się poszczególne fale.Przykład : wskakujemy i pojawia się pierwsza fala,nie zestrzeliwujemy po kolei każdego NPC,tylko uszkadzamy go do momentu,aż zacznie uciekać do rogu.Następna fala pojawi się dopiero wtedy,gdy dedniemy co najmniej 3 alieny.W ten sposób można je ,, zagonić '' do rogu,zostawiając na potem,a zająć się następną falą,aż do ostatniej.Wtedy dopiero lecimy w rogi dobijać .W moim przekonaniu nawet Alfa jest trudniejsza przez fale mk czy protek.
    Można bić nawet bez elitarnej ammo,ale trzeba mieć stabilne połączenie i cierpliwość.Jeśli nie, to warto mieć z 25-30 k zielonki,tyleż samo MCB-50 i z 100k MCB-25 oraz kilka tys.PLT-21.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2017
  12. Zgadzam się ze wszystkim tylko że zielonka i MCB-50 to to samo ;) Ale to pewnie małe przeoczenie :)
     
  13. tak do ulepszen !
     
  14. A po co ulepszałeś LF-3 na 16 ? Mija się z celem ulepszanie trójek :)
     
  15. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Przepraszam,faktycznie chodziło mi o SAB-50.
    Przy okazji-ja również z braku LF4 ulepszałam LF3,mam ich 26 szt. na 16 lvlu.Gdy wpadnie mi LF4,wymieniam wyposażenie-LF3 idą do PETa i na inne statki,nie zmarnują się ;-)
     
  16. No Niby się nie marnują ale trochę szkoda urki Bo to jednak są koszta :)
     
  17. Jaki jest tego sens? Koszt ulepszenia z poziomu 0-16 wynosi ok 105 tyś uri, za to można już kupić jakieś 70 kluczy do skrzyń pirackich lub zostawić uri na składanie wrót. Zarówno jedna jak i druga opcja daje zdecydowanie większe szanse na różne dodatkowe fanty. W każdym razie istnieje zdecydowanie dużo więcej relatywnie lepszych możliwości inwestycji waluty niż ulepszanie LF3..
     
  18. Ty tak uważasz i ja również :) No ale trzeba się pogodzić z tym iż każdy obiera swoją drogę gry i nie ma co się do tego mieszać :) KAżdy gra jak lubi :D